Může randění s ex vaší kamarádky ohrozit vaše přátelství?

Láska si nevybírá a někdy může mít dokonce docela zajímavý smysl pro humor. To když se do sebe zamilujete s bývalým vaší nejlepší kamarádky. Lepší podhoubí pro drama nevymyslíte. Když to ale uděláte dostatečně chytře, nakonec se nebudete muset s kamarádkou rozkmotřit a zároveň se ani vzdávat své

 

Ze začátku si to nechte jako tajemství

Pokud jste se zakoukala do ex vaší kamarádky, není dobré jí to hned při první příležitosti říct. Ono totiž nemusí z každého mraku hned pršet a je dost velká pravděpodobnost, že vám to prostě nebude klapat a po několika schůzkách se domluvíte na tom, že už se scházet nebudete.

Ovšem ani v případě, kdy to mezi vámi bude dokonale klapat, je dobré kápnout božskou až ve chvíli, kdy už bude jisté, že máte právoplatný milostný poměr se vším všudy. Před tím se samozřejmě spolu nemusíte scházet tajně, ale na druhou stranu byste se o tom neměla zmiňovat každému na potkání. A už vůbec se nesvěřovat sociálním sítím.

Jakmile se rozhodnete jí to konečně sdělit, nemělo by to být elektronicky ani přes telefon, ale měla byste jí to říct z očí do očí. To, jak to přijme, hodně záleží na mnoha faktorech. Mezi ty nejdůležitější patří samozřejmě způsob rozchodu a také doba, kdy k němu došlo. Pokud se s vaší aktuální láskou rozešla kamarádka v poklidu a bez zbytečné zášti, tak by to mělo být v pohodě.

V případě, že to navíc bylo před mnoha lety a mezitím si našla někoho jiného, tak tady by už problém být neměl vůbec.

Potíže by samozřejmě nastaly, kdyby váš stávající partner odešel od vaší kamarádky přímo k vám. Pak byste se ale neměla přiznávat k ničemu, ale raději se své pravděpodobně brzy bývalé přítelkyni vyhýbat obloukem.

Každopádně, randění s expřítelem kamarádky je dosti rizikový podnik, a pokud můžete, nikdy se do toho nepouštějte. Ve valné většině případů to nedopadá dobře.

Komentáře