Nechte svého partnera trochu dýchat, jinak vám může pláchnout

Mnoho zamilovaných žen to myslí se svými protějšky natolik dobře, že jim v podstatě dokonale řídí život. A to má samozřejmě k ideálu daleko. Nejhorší je, že většina žen s těmito nezdravými tendencemi ani netuší, že dělají něco špatně.

Často na to nepřijdou ani ve chvíli, kdy od nich ten jejich odejde. Jak může partnerka omezovat svého muže natolik, že ten od ní raději uteče? A nemůže se to jednou stát i vám?

Tyto tendence mají všechny ženy

Na otázku v minulém odstavci je odpověď ano. Všechny ženy, ale často i pánové, mají tendence své drahé polovičky ovládat. Většinou se nejedná o nic extrémního, ale často se to právě vymknout může a vy byste si měla dávat pozor, aby se to nestalo právě vám. Jakmile to totiž přeženete, s největší pravděpodobností vás muž dříve nebo později opustí.

Pořád ho nekontrolujte

Na kontrole partnera není obecně nic špatného ani znepokojivého, ale neměla byste to dělat neustále. Nechte ho normálně žít a nevolejte mu každých deset minut a nezjišťujte, jestli je v pořádku nebo něco nepotřebuje. Co by mělo být pro vás úplné tabu, to je prohledávání jeho mobilního telefonu. Jakmile tohle začnete provádět, je to náznak toho, že jste už překročila Rubikon.

Nebraňte mu scházet se s kamarády

I když žijete spolu, neznamená to, že nemůžete mít každý i trochu toho svého osobního života. Vám nemá co zakazovat vídat se kamarádkami, vy byste mu zase neměla upírat možnost setkat se se svými přáteli.

Co na tom, že se taková setkání odehrávají většinou v hospodě. Když je to jednou za čas a ne každý den, vůbec to neřešte.

Na citové vydírání zapomeňte

Rozhodně svého partnera citově nevydírejte. Jednak je to pod úroveň každé trochu rozumné ženy, jednak by se vám jeho reakce nemusela líbit. Pokud máte tendence k takovému chování, možná by pak nebyla od věci návštěva psychologa.

Komentáře