Nejoblíbenější sexuální praktika muže

Různých sexuálních praktik, které můžete provozovat se svým milým, je opravdu velká spousta a hodně z nich můžete klidně i modifikovat, čímž se jejich počet ještě více rozšíří. Někdy je dobré, když budete se svým partnerem experimentovat.

Přitom však není žádný důvod zapomínat i na již zajeté způsoby, které pro potěchu partnerovu a svou běžně provádíte. Určitě by vám váš vyvolený jen hodně těžko odpouštěl, když začnete vynechávat orální sex.

Nejoblíbenější praktika

Je pravdou, že kdyby si měla většina mužů vybrat mezi souloží a kouřením, vyberou si tu druhou možnost. Ne že by na zajíždění Kašpárka do pochvičky bylo něco špatného, to vůbec ne, ale hrátky s ústy a jazykem dokáží penis rozdráždit daleko více, než útroby vaší jeskyňky. A to pánové rádi.

Hygiena je až na prvním místě

Na rozdíl od mužů, kterým olizování ženského pohlaví obvykle nedělá větší problémy, jsou dámy, co se týče poskytování orálního sexu trochu více vybíravé. Částečně je to dáno hygienou, kterou někteří pánové příliš nedodržují. Pak už stačí jen jedna nepříjemná zkušenost a trauma je na světě.

Proto, když po vás bude ten váš požadovat ústní masáž pyje, ještě než vám s ním začne mávat před obličejem, pošlete ho do koupelny. Čistý pták sice také nechutná kdovíjak skvostně, ale na druhou stranu se nejedná o žádnou hrůzu. Horší, než litevská národní kuchyně, by to být nemělo.

Snažte se to mít ráda

Kouření partnera by pro vás neměla být rutina, ale rituál, který si užíváte stejně jako váš protějšek.

Penis je totiž velice citlivý orgán, který je mocně propojen s psychikou. Když váš chlap uvidí, že se sice činíte, ale pranic si to neužíváte, nejspíše i jeho nadšení poleví a někdy může klesnout i jeho úd, i když jedete jako vakuová pumpa.

Není potřeba své nadšení kdovíjak přehrávat, ale snaha o erotické pohledy rozhodně není od věci. A občas taky můžete zvednout hlavu od jeho nádhery a prohodit nějakou sprosťárnu. Kdoví, třeba pak za odměnu nebudete muset se smetím.

Komentáře