Zajímavosti, co jste možná nevěděla o mužském těle

Možná si myslíte, že jste už měla pod sebou dostatečné množství chlapů na to, abyste mohla sebevědomě rozhlašovat, že o mužském těle víte první poslední. Možná že ano, ale pokud se mužskou anatomií nezabýváte profesionálně, pravděpodobně máte přeci jen nějaké ty mezery

Je pravdou, že k tomu, abyste si s chlapem dokázala dostatečně kvalitně užívat, nemusíte znát jeho fyzickou schránku úplně dopodrobna, ovšem pokud jste zvídavá, tak vám to přeci jen nedá a přečtete si následující řádky.

Při orálním sexu je jejich nádobíčko větší

Přečetla jste si nadpis a klepete si na čelo? Je přeci jasné, že ve chvíli, kdy je mužova chlouba stimulována, zvláště pak ústy, tak roste krásně do výšky a do šířky. To sice ano, ale při masturbaci nikdy nevyroste tolik, jako když jsou na něm přisáta něčí ústa.

Pokud tomu nevěříte, můžete si vzít s sebou příště do postele pravítko a zkusit to na vašem milém. Je velmi pravděpodobné, že i když ho věda do dnešních dnů vůbec nezajímala, bude se na váš experiment těšit jako malý Jarda.

Postup je jasný. Nejdříve mu pomozte nahoru rukou, změřte. Potom zapojte do hry svá ústa a opět přiložte pravítko.

Dle naměřených hodnot pak poznáte, jestli má ten váš exemplář divný penis, který se během nasávání nezvětšuje, nebo jestli měli američtí vědci zase pravdu.

Můžete do něj jít tvrději, kůži na to má

Pánové, ač se to někdy nezdá, mají kůži o dvě desetiny centimetrů tlustší než dámy. To mimo jiné znamená, že je jejich vnější slupka mnohem odolnější než ta vaše.

Pokud to ten váš má rád trochu tvrději, či si snad dokonce potrpí na troše toho sadomasa, nebojte se mu při nejbližší příležitosti naložit o něco více. Však on to zvládne. Zase to ale nepřehánějte. Dvě desetiny centimetrů není zase tak moc.

Pozor, ať vám neprostřelí hlavu

Ejakulaci mají muži docela rádi. A vůbec jim nevadí, že během ní vypadají trochu blbě. Ovšem pozor, tento přirozený reflex na jisté podněty jistých orgánů může teoreticky fungovat jako zbraň. Ejakulát dokáže vyvinout rychlost až 45 km/h. Dávejte si tedy pozor, aby vás partner během hezkých chvilek nevystřelil ke stropu, případně vám do čela neudělal díru.

Komentáře