Jak se seznámit?

O seznamování už toho bylo napsáno hodně a proto jsme se rozhodli oslovit jednoho z našich zkušených uživatelů, aby napsal jeho úhel pohledu ohledně seznamování...

Kde se na internetu seznámit? 

Pro někoho je internet prostředkem k seznamování, který může za určitých podmínek pomoci, ale taky poměrně dost uškodit. 

Seriál bude mít 3 díly.                                                                                               

Seznamování na:                                                                      

  1. Facebooku
  2. Seznamkách
  3. Diskuzních fórech

První díl - seznamování na Facebooku.

Potkáte dívku, dobře se pobavíte a vezmete si na ni Facebookový kontak..

Tam se často dokonce rovnou dozvíte, zda je zadaná či volná. Toto bývá téměř vždy pravdivé. Vyplývá to ze skutečnosti, že pokud někoho má, tak jsou spolu i v „přátelích“ a vidí si vzájemný stav. A jejímu příteli by se logicky nelíbilo, kdyby tam viděl status volná..

 

Konverzace je ale takto paradoxně složitější než v reálném životě. Postrádá veškeré emoce a smajlíci   je nenahradí.  Ale právě emoce jsou klíčovou složkou, které vám pomáhají u svádění. Největším nebezpečím je, že se o sobě tzv.vypíšete a ztratíte veškeré své kouzlo a svoji potencionální působnost. Pak právě hrozí, že se stanete jen pouhými kamarády. To poznáte nejčastěji tak, že se vám dívka svěřuje s problémy a trápením.  Od toho bodu už většinou není návratu, ačkoliv na schůzku s vámi třeba půjde. Ale jen jako kamarádi!

Dalším nebezpečím bývá nedorozumění. Prohlédnete si třeba nějakou fotku, nebo si přečtete status, něco na to napíšete a dívka zareaguje úplně jinak, než jste si mysleli a očekávali. Ona to zkrátka jinak pochopila a opět se dostáváme k absenci emocí, díky kterým by se vám to v reálu jen tak nestalo. 

Pokud už tedy chcete Facebook nutně použít, tak po několika zprávách navrhněte setkání a domluvte se na schůzce. Čím déle to budete odkládat, tím hůře pro vás.

A rovnou ještě upozorňuji, že správná odpověď je ve stylu: "sejdeme se tam a tam v tolik a tolik hodin".

Ostatní odpovědi typu: "nemám čas, už něco mám,  na seznamování nejsem,  musím se učit/pracovat/uklízet.., ještě si rozmyslím, někdy půjdeme.." jsou jen plané výmluvy a nikam se nedostanete.

Neřešte, proč s vámi nejde, prostě nepůjde. Nejlogičtější je jedna odpověď - nechce!

Ženy, které neznáte a se kterými nejste v kontaktu, si nemá smysl přidávat jen tak do přátel nebo jim psát. Nemají k vám žádnou vazbu a proto je komunikace povrchní a prázdná.

Tímto ztrácíte svůj čas, který by jste měli investovat jinam. Tam kde to má smysl..

Takže za nás... Facebook NE. 

Sice to někdy může vyjít, ale pravděpodobnost je příliš malá na čas a úsilí, které to stojí.

Příště se dozvíte něco o seznamování přes seznamku....

Komentáře