Pokud má zadaný muž na seznamce aktivní profil, může to být problém

Internetové seznamky jsou fenoménem poslední doby. V současnosti je to už standardní způsob seznamování, který využívá stále více a více mužů a žen. Celá řada párů se dala dohromady právě díky internetové seznamce.

Mnozí muži však jejich možností využívají i v případech, kdy jsou zadaní, a to většinou šťastně. To samozřejmě jejich partnerky nesou z pochopitelných důvodů docela nelibě. Někteří si na popud své družky profil vymažou, jiní ho využívají nadále. Proč má vůbec tolik mužů potřebu být na on-line seznamkách i přesto, že jsou ve vztahu v podstatě šťastní?

Zábava

Spousta zadaných mužů bere fungování na seznamce jako jakýsi druh zábavy. Jsou lidé, kteří zahánějí nudu sledováním televize, běháním v parku či hraním počítačových her. A pak jsou zde tací, kteří své volné chvíle tráví na seznamkách.

Zábava spočívá hlavně ve tvorbě falešného účtu a následného trápení jiných profilů. Někomu připadá docela veselé pozvat někoho na rande a pak se vůbec neobjevit. Nutno dodat, že toto je možné hlavně na serverech, které jsou k dispozici zdarma, případně za symbolický poplatek.

Seznamky na vyšší úrovni už disponují mechanismy, které takové trolly dokáží rychle identifikovat a smazat.

Navyšování ega

Zadaný muž si může pomocí seznamky zvyšovat i své ego. Přeci jen, je to prostor, kde se může bavit s dalšími ženami bez případných sankcí, které by mohly přijít v reálném životě. Občasný flirt udělá dobře i pánům, kteří nemají důvod být ve vztahu nešťastní. Naskýtá se ale potom otázka, zdali jim opravdu doma něco nechybí.

Co by měla partnerka dělat?

Pokud žena na mužovu „virtuální nevěru“ přijde, rozhodně by měla nechat hlavu chladnou a nezačít mu hned balit kufry. Jako vždy, i tady pomůže promluvit si a tím identifikovat případný problém.

V případě, že se jedná pouze o zábavu, může nad tím žena klidně mávnout rukou. Samozřejmě pouze v případě, že si profil smaže a na svatý obrázek odpřisáhne, že už to nikdy neudělá.

Flirtování už je ale hodně za hranou a tuto hranici by partner neměl nikdy překročit. Virtuálním laškováním to totiž může začít, reálnou nevěrou to pak končí.

Komentáře