Seznámení prostřednictvím intimních fotografií

Možnosti, jak najít nového partnera, se s příchodem internetového věku hodně rozšířily. Největší boom zažívají hlavně internetové seznamky, na kterých jsou jen u nás registrovány desítky, možná i stovky tisíc lidí.

Mají k tomu důvod, tento model seznamování totiž docela funguje, a to více než kdy jindy. Snadno dnes totiž můžete zjistit, do čeho jdete. A to nejen pomocí rozhovoru na dálku. Stále více lidí totiž vyžaduje a samo také nabízí své intimní fotky k nahlédnutí. Než s někým vyrazíte na rande, možná nebudete znát všechny jeho koníčky, ale možná už budete obeznámení s tím, jestli se depiluje v oblasti třísel.

Nahota už tolik nepohoršuje

Intimita, zdá se, je v poslední dekádě pro celou řadu jedinců stále více a více irelevantní. Mladí i starší si neváhají navzájem posílat vyfocené pohlavní orgány, případně jiné nahé části těla a berou to jako samozřejmost.

Nutno dodat, že je to stále ještě doménou pouze řídké skupinky obyvatel, ale to byla i kosmonautika a dneska si do vesmíru lítá kdejaká celebrita. Není to však pouze záležitostí několika speciálních seznamek zaměřených na perverzní klientelu.

Prsa, penisy či vagíny si dnes fotí a s radostí rozesílají i lidé, kteří mají standardní sexuální chutě, které nevybočují nikam do extrému. Všechno je dnes rychlejší – burza, auta, vlaky, tak proč by nemohlo být i seznamování? Prostě uděláte cvak a můžete se pochlubit slečně na druhém konci republiky se svým fešákem. Slečna pak může posoudit, zdali vyhovujete jejím požadavků, a v případě úspěchu se může sama pochlubit svými intimními partiemi.

Pozor na následky

Takhle to zní docela snadno, zvláště pokud vám jde pouze o to jedno. Prostě se jen správně vyfotíte, a pokud budete navzájem kompatibilní, můžete na to skočit.

Má to však i své stinné stránky.

Vaše fotky se tímto způsobem mohou snadno dostat i k jiným lidem, než jste původně mysleli. To nemusí být pořád žádná hrůza, pokud se fotíte pouze bez tváře. Váš šéf asi nemá přehled o tom, jak vypadají vaše pohlavní orgány.

Máte-li ale tendenci fotit se trochu z dálky, už by to pro vás mohlo být trochu horší následky. Když už tedy máte tento druh nutkání, foťte hlavně detaily a na obličej zapomeňte.

Komentáře