Seznamujeme se na chatu (2)

Po vytvoření profilu se nyní půjdeme podívat do chatovací místnosti. Dejte si pozor na správné načasování. Měli byste být v co nejlepší náladě, neboť vaše nálada se promítne do příspěvků, které napíšete.

Znáte triky pro seznámení se přes chat? 

Načasování vstupu do místnosti záleží na mnoha faktorech. Roli hraje počasí, den v týdnu či momentální čas. Chatovat se ale samozřejmě dá i nezávisle na těchto faktorech, ale asi nepotkáte tolik lidí.

Výběr místnosti

Bezesporu nejlepší místnosti pro chat naleznete v kategorii „města a místa.“ Největší pozitivum spočívá logicky v tom, že zde naleznete dívku ze svého okolí. Výhodu při tom mají obyvatelé Moravy, neboť místností Brno projde denně bezkonkurenčně nejvíce dívek prahnoucích po seznámení. Osobně mám s těmito dívkami výborné zkušenosti. Pokud bydlíte od Brna daleko, najděte si bližší město. Šanci na seznámení máte v podstatě kdekoli.

Vstup do místnosti

Při vstupu do místnosti pozdravte. Nemusíte vymýšlet nic složitého, abyste zaujali, protože se často tak jako tak odpovědi nedočkáte. Přesto však lidé o vaší přítomnosti vědí, a pokud přidáte nějakou zajímavou otázku, která zaujme okolí, dočkáte se okamžitě pozitivní zpětné vazby.

Vynechejte však otázky typu: „Jak se máte?“ Buďte zkrátka kreativní.

Osobně se mi osvědčilo mít svůj vlastní stálý pozdrav. Ideální je vytvořit si ho v případě, že navštěvujete častěji stejnou místnost. Osobně používám: „Čauky všem,“ a dále: „Taxem tu a co dál?“ Vymyslete si svůj vlastní styl. Jepouze na vás, jak se chcete po vstupu do místnosti prezentovat.

Po tomto úvodu chvíli sledujte chat ostatních, abyste získali přehled. Nyní jsou tři cesty jak pokračovat. Každou cestu můžete pojmout z pozice hledače nebo lovce.

První cesta

Spočívá v tom, že hledáte spíše takovou dívku, která si chce šeptat o samotě. Těch bývá vždy většina.

Hledač
Vstupte do místnosti s větším počtem lidí a po pozdravu napište: „Ahoj, samotář hledá nějakou samotářku na pokec." Nebo: „Ahoj holky, chtěl bych se vám věnovat, napíšete mi?" Za obě tyto věty dejte usmívajícího se smajlíka.

Samotářské oslovení většinou přitáhne holky, které se nepřišly pouze pobavit, ale mají zájem i o něco více. Není špatné přiznat si, že jste momentálně nezadaní. Špatné je, pokud si myslíte, že se to změní samo. To pak nejste samotář, ale zoufalec.

Opět platí, že si můžete vytvořit vlastní větu, pokud se vám tyto nelíbí. Nikdy však nepište, že se nudíte nebo že se jdete seznámit. Takových lidí je tam spousta a nikdo jim neodepisuje. Posílají tedy své zprávy neustále dokola, čímž jen podtrhují dojem zoufalce. Vy jste svůdníci, ne zoufalci! Pokud na vaši větu nikdo neodepíše, změňte ji nebo zkuste jiný přístup. Nikdy však neposílejte to samé dokola.

Rovněž nepište své požadavky na věk, lokalitu ani vzhled. Zbytečně byste odradili ženy, které by vás rády poznaly, ale necítí se být se tou, kterou hledáte. Třeba vás nakonec zaujmou nebo se přes ně dostanete k jiné dívce. Každá šance se cení.

Lovec

Spousta dívek sama napíše na sklo věty typu: „Hledám kluka na pokec“ atd. Reagujte. Čím rychleji a jednodušeji, tím lépe. Když budete první a zaujmete ji, máte šanci na to, že si s vámi opravdu bude psát bez pětiminutových prodlev způsobených tím, že odepisuje tomu, kdo ji napsal před vámi. Taková odpověď může vypadat např.: „Čauky, nekecnem?“ nebo: „Ahoj, hledáš mě?“

Dejte si však pozor holky, které píší věty typu: „Hledám krásného/bohatého/svalnatého kluka na pokec.“ Splnit nároky těchto žen je většinou nemožné. Můžete si z nich však vystřelit. Stačí napsat: „Ahoj. Myslíš, že si takový krásný kluk jako já bude psát zrovna s tebou? (vysmátý smajlík)“ nebo: „Ahoj. Tak to se mi určitě nedívej na profil.“ Samozřejmě, že váš profil projde… A pakliže nejste vyložený škareda, tak pozná, že si věříte, a že je to ona, kdo se musí snažit.

Když má dívka požadavky na věk nebo na místo, kde byste měli bydlet, máte jistotu, že ji jde opravdu o to, aby se s někým seznámila.

Nevýhoda tohoto postupu spočívá v tom, že když dívce rychle odepisujete, nemáte čas prohlédnout si její profil, pokud vůbec nějaký má. Jakmile si však budete psát s několika ženami, jejich profily si prostudujte. Ty, které vás nezaujmou, ignorujte. Ztráceli byste čas. Nemusíte mít výčitky, ony to také tak dělají. Nikdy však ženě nepište, že se vám nelíbí, a proto si s ní nechcete psát. To se nedělá.

V pokračování článku si rozebereme druhou a třetí cestu, jak psát na chatu.

Text prošel redakční úpravou.

Komentáře