Svadění prostřednictvím SMS (3)

V předchozím díle našeho seriálu jsme seznámili s metodami prvního oslovení po SMS. Dnes se podíváme na to o čem, a kdy si psát. Jak jsem již zmínil v závěru předchozího článku, psát si můžete téměř o všem. Pokud však chcete dívku zaujmout, měli byste ji čas od času napsat nějakou perličku. Něco, co nezná, nebo co dlouho neslyšela a při tom ji to zajímá. Dobře se takto navazuje na témata, kdy se vzájemně poznáváte.

O čem si psát, když chci holku sbalit

Uvedu příklad:

Já: Co vlastně ráda posloucháš?
Ona: Líbí se mi hodně kapel. Nejvíc asi Tokio Hotel a Linkin Park. Ale o těch už dlouho neslyšela. 
Já: Oni měli problémy. Chester byl v nemocnici kvůli žaludku. Ale teď už je vše v pořádku a natáčejí nový album.

Podle toho, co vám na poslední zprávu odepíše, můžete jednoduše zjistit, jak se o Linkin Park zajímá, či něco o jejím chování.

a) zeptá se na Chestera nebo ho polituje = je to její oblíbenec 
b) zeptá se na termín vydání nového alba = Linkin Park má hodně ráda a pokud ji napíšete, že je také s oblibou posloucháte (případně ještě prodiskutujete oblíbené skladby), tak si u ní dost šplhnete 
c) poznamená něco o jiném členu kapely či sama doplní nějakou informaci, kterou jste nenapsali = chce vám dokázat, že “není tak hloupá“ (jednoduše jde o puberťačku) 


d) zeptá se na vaše oblíbené kapely či úplně změní téma = o Linkin Park se nezajímá, a tudíž to není její oblíbená kapela a nenapsala vám pravdu

Nejčastější odpověď bude b) nebo a) + b).

Vhodná témata pro balení jsou: vzájemné poznávání (co posloucháš, čteš…), vtipné zážitky či postřehy ze života (např. o tom, že vám každý pátek třináctého musí přes cestu přeběhnout černá kočka, jinak máte smůlu), legrácky (nebojte si z ní občas udělat srandu, ale měli byste vtipkovat i na svůj účet)…

Neutrální téma: škola (zkrátka to musíte dobře pojmout) Nevhodná nebo jen příležitostně vhodná témata: politika, počasí, alkohol (není dobrý nápad chlubit se, že po deseti pivech vykrkáte naši hymnu), sitcomy a především Monty Python (nevím proč, ale holky strašně nesnášejí citace ze Svatého Grálu – asi jim vadí brutálně nebezpečný králíček zničený svatým granátem :-) ) a částečně kouření (pokud chcete po SMS odnaučit holku kouřit).

V seznamu záměrně chybí téma sex a sexualita. Jestli jste byli opravdu úspěšní, tak na povídání si o tomto tématu přijde řada poměrně brzy – první den po setmění. Nemám univerzální návod jak se o tom začít bavit. Jednoduše bystě měli udělat náznak a podle reakce pokračovat nebo toho nechat.

Ona: Mně se líbili Přátelé. Škoda, že to už skončilo.
: Já se teďka dívám na Joey. Fakt se jim to povedlo. Dostalo mě, když Joey vyprávěl, jak dával zástrčce francouzáka.
Ona: No tak to věřím. Dopadl asi dost bídně, co? 
: No určitě líp než já při prvním francouzáku. Absolutně jsem nevěděl, co dělat. Ale pak jsem na to přišel.

Jakmile jste v této fázi a ona vám začne povídat o svém prvním francouzáku, tak je téměř jisté, že ta pár minut už budete probírat intimní otázky. Příště se dozvíme několik rad ke psaní zpráv. Co myslíte – je lepší psát zkratky či se pořádně rozšoupnout? To poznáme v dalším dílu.

Komentáře