Kde a jak se seznámit - Diskotéka

Těžký vzduch, svůdná těla a atmosféra doslova nabitá erotikou. Takto vypadá obraz diskotéky v plném proudu. Právě diskotéka je místo, kde i nepříliš zkušení svůdci mohou dosáhnout výborných výsledků.

Pomůžou vám zářivá světla diskoték?

Popis

Jste na místní diskotéce, koncertě či na jiném místě, kde hraje živá kapela nebo DJ, a všude kolem všichni vrtí zadkem a podupávají nohama. Vidíte nádhernou brunetku, která se očividně dostává do varu.

Cíle

Cokoliv od získání telefonního čísla až po svedení.

Příležitosti

Tohle prostředí je pro svádění jedno z nejlepších, pokud vás příliš neznervózňuje množství lidí a hlasitá hudba. Tanec je jedna z nejsvůdnějších věcí, které se ženou můžete dělat, a pokud to rozjedete, fyzická přitažlivost a touha spolu s atmosférou udělají své. Proč myslíte, že si tolik náboženství zasedlo na tanec? Často je považován za jednu ze smyslností, které vám zabrání ve vstupu do ráje. Je to erotické. Zakázané. A je to taky skvělý způsob, jak zbořit její počáteční zábrany a být trochu víc familiární.

Nebezpečí

Některé z populárních diskoték bývají hlasité a velmi hlučené. Pak je obtížnější se ženou flirtovat. Nejspíše ji nejprve budete potřebovat z diskotéky dostat pryč, nebo alespoň přejít do nějaké tišší části, abyste na ní mohli použít něco ze své přitažlivosti a sváděcích technik, aniž byste si museli navzájem křičet do ucha. Případně ji budete muset dostat od jejích přátel, pokud doufáte v to, že ji svedete. S největší pravděpodobností totiž přišla do klubu s přáteli.

Zde je pro vás několik varování: S tancem to moc nepřehánějte. Nesahejte na ni, dokud nedá najevo, že jí vaše pohyby a dotýkání nevadí. Nedotýkejte se žádných intimních částí jejího těla, jako jsou zadek, klín nebo prsa, dokud tam ona sama vaše ruce nepoloží. Většina mužů zajde na diskotéce příliš daleko. Pamatujte však, že parket je stále veřejné místo, na kterém vám žena nedovolí strčit ruku do jejích kalhot nebo pod sukni. Dokud jste uvnitř budovy, měli byste věci nechat zajít jen k líbání. Pokud se chcete přesunout k vám domů, musíte jí dát důvod, aby chtěla víc, než od vás může dostat tam, kde se právě nacházíte. Jinými slovy, musíte ji dostat až tak daleko, aby si uvědomila, že to, co chce, tady nemůže získat, a že s vámi potřebuje být o samotě.

Postup

Diskotéka je jedna z nejjednodušších míst na balení žen, protože už máte všechny nástroje, které k přistoupení k ženě potřebujete. Nemusíte používat žádnou zvláštní seznamovací větu, stačí jen: „Hej, pojď si zatancovat!“

Mnoho mužů používá tu starou větu: „Co si myslíš o DJovi (kapele, hudbě)?“. Lepší je ale být kreativní a provokativní. Na tuhle otázku už za večer mohla odpovídat 10x.

Raději na ni místo toho zkuste na koncertě něco takového: „Ahoj, viděl jsem, že se ti líbí ta muzika. Jestli se chceš stát společnicí kapely, můžeš se přihlásit ke mně.“ A ona se vás pravděpodobně zeptá, „A ty k nim patříš?“ Řeknete jí: „Ne, ale pořád mě přemlouvají, abych si s nimi vyrazil. Je to vážně trapné. Takže jsem jim řekl, že pomůžu najít nějaké společnice pro zábavu.“

Ještě jednou zopakuji hlavní myšlenku svádění – škádlení je tou nejúčinnější metodou, jak dosáhnete úspěchu. Musíte si věřit! Nečekejte u toalet, protože budete působit uboze. Najděte si nějaký trik, abyste se k ní dostali.

Detaily

Tohle je případ, kdy je pro vás parťák nezbytný. Jen velmi málo žen jde tancovat samo, takže budete potřebovat nějaký doprovod.

Dále byste se měli naučit nějaký taneční styl. Nejde o to, abyste se předváděli všem okolo, ale nesmíte na parketu jenom stát a pohupovat se s nešťastným výrazem ve tváři. Budete-li něco umět, zvedne to vaše sebevědomí. Ženy to navíc velmi zaujme. Rády jít se nechají vést vaším stylem. Navíc budete lepší než 90 % ostatních mužů, kteří o tanci nevědí vůbec nic.  

  Inspirováno dílem: Carlos Xuma – The Seduction Method

Komentáře

nic extra
 od autora tOpi

  no ze bych se v clanku dozvedel neco noveho, to se rict neda, jsou to veci, ktere uz zname a i na tomto serveru se o tomto uz psalo :) Pro nekoho je nejtezsi vzit odvahu a slecnu vazne oslovit . Moc tipu tady teda neni, budeme muset improvizovat :o)

  Reaguj na tento komentář
Nesouhlasím
 od autora Mr.LiWu

  Nepřijde mi že by diskotéka byla nějak lehká na svádění,naopak, je tam hluk tak to jde hlavně na vzhled a schopnost upoutat vzhledem což celkem zužuje okruh možností jak holku sbalit

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora gin

  proc? staci se vyparadit po svym a jit na to, kdyz to zvladne zenska tak poradny chlap 2x !! [S04]. bedary na xichte se v te tme ztrati, rostouci bricho taky, nemusis vypadat jak magor, (v uplem bilem triku, namakane svaly atd_=typicky diskac )..ani nahodou, staci byt sam sebou, bavit se a na takove typy se vubec neohlizet. kdyz mas ostych tak si prihnes hennesy a zabrany se ztrati, jen to neprehnat. takze je to rozhodne lehci nez balit nekde na plazi , myslim [S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora tOpi

   jo clovek hlavne nesmi bejt moc nakalenej pak je neschopnej a balici schopnosti se temer ztraci :X nejlepsi fakt je nekoho sbalit za strizliva :o)

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re:
    od autora gin

    vseho s mirou .nejhorsi sou ale nakaleny zensky ..kdyz me tanecnice 3x upadla tak sem ji zvedl, ale pak se nenapadne ztratil zkusit stesti za jinou

    Reaguj na tento komentář
nic moc
 od autora plejtvak

  no takhle se neda sbalit zadna zenska, to se nehodi nikomu rict je a i ten postup to je uplna hovadiNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![S03]

  Reaguj na tento komentář
..
 od autora vallenium

  je to trapne, normalni clovek navod na to jak jit na diskoteku nepotrebuje

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Moron

  No myslim si ze mas pravdu diskarna je misto kde si na 99% zasune kazdej kdo tam prijde balit zensky... [S04]

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Kidon

   A že se mi to za rok, co chodím na diskotéku za tímto účelem, ani jednou nestalo.

   Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora guy

   Tys na diskotéce ještě nebyl, co? Právě tyhle představy, že venku kolem diska a na WC se souloží jako o život, mají lidi, kteří tam nikdy nebyli.

   Reaguj na tento komentář