Erotické masáže pro stydlivé

Cynikové tvrdí, že stačí jen doširoka otevřít peněženku, ale pokud patříte do týmu romantiků, určitě najdete jiné a daleko účinnější způsoby. Dobrým příkladem může být erotická masáž, která se však nemusí vztahovat klasicky pouze k zádům nebo ramenům, ale i k jiným částem těla.

Erotické masáže, aneb jak ji rozparádit

Dostat svou partnerku do varu můžete mnoha způsoby. Dobrým příkladem může být erotická masáž, která se však nemusí vztahovat klasicky pouze k zádům.

Obličej

Ne každý ví, že erotická masáž se dá aplikovat i na obličeji. Samozřejmě, že nesmíte postupovat stejně jako když se snažíte uvolnit ztuhlé svalstvo mezi lopatkami. Jde o to jemně stimulovat jednotlivé obličejové částí.

Stačí k tomu jen dva prsty a trocha citu. Můžete začít na tvářích a pomalými krouživými pohyby pokračovat až k čelisti a posléze k samotným ústům. Vnější okraj rtů je doslova protkána nervovými zakončeními, jejichž hlazení přinese vaší partnerce přemíru potěšení.

Uši

Lehkou masáž určitě snesou i uši. Jedná se o jednu z nejznámějších erotogenních zón na lidském těle.

Proto často stačí pouze jemně stisknout ušní lalůček palcem a ukazovákem. Když přitom použijete navíc jazyk na vnější straně ucha, nic tím rozhodně nezkazíte. Odměnou vám bude lehké partnerčino sténání.

Přední strana krku

Stejně jemně můžete pokračovat od obličeje směrem k přední části krku. Nachází se zde drobné krční žlázky regulující tělesné funkce, a to včetně sexuality. Stejně jako v případě obličeje, i v zde je vhodné provádět pomalé krouživé pohyby.

Dlaně

I na dlaních se světe div se nacházejí erotogenní zóny. Můžete masáž dlaní spojit se stimulací na jiných místech těla a zdvojnásobit tak poskytovanou rozkoš. Začínejte vždy u prstů a pokračujte až ke středu dlaně, která je nejcitlivější. Jako bonus můžete druhou rukou lehce hladit vnitřní stranu malíčku od jeho špičky až skoro k zápěstí.

Oblast za koleny

Další část těla, která je jako dělaná pro jemnou erotickou masáž, je zadní strana kolen. V tomto místě se nachází obzvlášť jemná kůže a také velice citlivá nervová zakončení. Obdobně jako v minulých případech je povoleno nejen použití prstů, ale také jazyka.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Inken

  jj, krk a obličej, souhlasím [S08]

  Reaguj na tento komentář
  Bez nadpisu
   od autora mm

   S čím souhlasíš? :-o

   Reaguj na tento komentář