Podstata Svádění

Svádění je vyvinutá sada schopností, které Vám umožní přimět ženu, aby přešla přes svůj psychologický obranný mechanismus a otevřela klíč ke svému srdci.

Jak svést ženu

Mnoho mužů trpí potlačovanou zlostí kvůli nekonečnému zástupu jiných mužů, se kterými musejí přímo či nepřímo soupeřit o přízeň ženy. Cílem je, aby si dotyčná žena vybrala právě jeho. Tato zlost v podstatě pramení z jisté bezmoci. Muž nemůže přímo rozhodovat o vůli ženy a to ho frustruje. V mnohých případech pak zakusí pocit zlosti nebo extrémní hořkosti.

Pokud se chcete těchto pocitů zbavit, budete se muset snažit dosáhnout na poli svádění žen dlouhodobého úspěchu. K tomuto je však nutné uvědomit si, že zdrojem nepříjemných pocitů jste vy sám. Domníváte se, že žena je ten, kdo dodává sex a vy jste pouze odběratel. Žena vás tedy kontroluje. Samozřejmě to je naprostá hloupost.

Odmítnutí však bolí každého.

Jak je tedy co nejvíce eliminovat?

Ženy musíte milovat a nesnažit se je změnit, pokud je chcete svést.

Zapřemýšlejte o tom, jak naše společnost chápe sex. Muž má být za toho šťastného, kterého si žena vybere. Věří, že veškerý sexuální úspěch záleží na rozhození kostek a následném zjištění jak jste dopadli. To v konečném výsledku říká, jestli vám dá, nebo ne. Úspěch u žen je tedy podle oblíbeného názoru hrou náhody. Když se pokusíte naučit její pravidla, abyste ovlivnili hru ve svůj prospěch, tak je na vás pohlíženo jako na podvodníka. Osud nám určuje, jak moc kostkami zatřeseme a jaká čísla v konečném důsledku padnou. Ovšem tento "osud" máme schopnost kontrolovat.

Možná jste už slyšeli modlitbu za vyrovnanost.

Dej mi klid mysli, abych přijal věci, které nemohu změnit,
Odvahu abych změnil vše, co změnit mohu,
A moudrost, s níž rozeznám jedno od druhého.

Šťastná (a zároveň nešťastná) část této modlitby je, že odpovědnost za nalezení odvahy je jen na vás. Musíte být odhodlán jít a ty věci změnit.

Mnoho lidí vidí věci ve svých snech takové, jaké by měli podle nich být. Věří v ráj, kde nikdo nehraje hry a každý miluje toho druhého pro to, jaký opravdu je. Ale realita je bohužel pro ně velmi odlišná.

Nevěřte, že vaše chování je řízeno výhradně racionálním uvažováním. Není. Jsou tu roky vývoje, které vám diktují, jak být úspěšný u žen. Ty se pak převádějí do konkrétních schopností a přitažlivého chování, které může být do určité míry okoukáno a naučeno. Ženy mají své časopisy a knihy jako „Pravidla" a „Jak zaujmout bohaté muže". 
My Vás tu naučíme pravidla, která jdou ještě hlouběji a dají vám ještě konkrétnější úspěch ve svádění žen.

Definice svádění

Svádět:

  • přimět někoho k sexu
  • zlákat nebo okouzlit někoho a dostat ho tak do požadované pozice
  • zvítězit, zaujmout

Svádění:

  • akt směřující ke svedení
  • podmínka pro dosažení svedení
  • něco co svádí nebo má kvality svádět; pokušení

Tohle je několik klasických definic, které najdete při hledání tohoto slova ve slovnících. Společným základem, na kterém je slovo svádění založeno je "svést z cesty". Slovo samo o sobě má více pojmového obsahu než definice, naznačující že s někým manipulujete nebo ho sváděním klamete. Je mnoho způsobů svádění. V dnešním světě jste sváděni na každém kroku. Média vás svádějí pořád, ale většinou si to ani neuvědomujete. Reklamy společností jsou určené k tomu, aby vás svedly ke koupi jejich produktů a většinou (častěji než jste si ochotni přiznat) toto svádění funguje. Sledujete tato emotivní rozhodnutí (které vám pomohli udělat) prostřednictvím vaší vlastní logiky až později, takže ten nesoulad nevidíte.

Všimli jste si například, že televizní reklamy jsou tvořeny tak, aby byly více efektivní, pokud jim nevěnujete pozornost? Jejich klíčové slogany („Čistí lépe!" „Funguje lépe!" Chutná lépe!") se vám jemně vrývají to paměti mimo vaši rozpoznávací schopnost. Reklamy jsou dokonce udělané tak, aby byly hlasitější než program, který přerušují, takže vás zasáhnou tvrději a rychleji než stihnete stáhnout zvuk.

Jak můžete vidět, svádění se v naší společnosti vyskytuje na mnoha místech. Pro náš účel jej nicméně budeme definovat takto:

Svádění je vyvinutá sada schopností, které Vám umožní přimět ženu, aby přešla přes svůj psychologický obranný mechanismus a otevřela klíč ke svému srdci.

Vytváříte mezi ní a sebou intimní spojení, které osvěží a stimuluje její mozek (a eventuálně i její tělo) takže si oba budete moct užít radost ze vztahu nebo jen ze sexu. Když se do tohoto bodu dostane, je to oboustranným ziskem.

Pamatujte si: žena se o vás nezajímá pouze kvůli vzhledu. Vzhled Vám může pomoci při počáteční přitažlivosti (a někdy může pracovat proti vám, pokud nevypadáte zrovna nejlépe), ale její přitažlivost k vám je přímou úměrou tomu, jak dobře se s vámi cítí.

Svádění není magie!

Svádění je ve své podstatě hra. Velmi příjemná a vzrušující hra, interakce mezi dvěma pohlavími. Pokud se ji naučíte správně hrát a budete ji hrát dobře, zjistíte, že když vyhrajete, vyhraje i ona a naopak. Podělíte se o své potěšení. Naopak samozřejmě platí - pokud prohrajete vy, prohraje i ona, protože si ani jeden z vás neužije plody vítězství.

Prostřednictvím tohoto vysvětlení se vám metody svádění lépe dostanou do krve. Vybavte si dobu, kdy jste v něco věřili tak strašně moc, že jste nemohli vystát, že byste to nemohli dokázat své rodině nebo přátelům. Ve výsledku jste pravděpodobně vyhráli. Možná to bylo něco, co jste viděli v televizi a oni tomu nevěřili. Ať už to bylo cokoliv, měli jste v sobě obrovskou sílu víry. Byli jste přesvědčeni o své pravdě.

Pokud můžete použít tento způsob přesvědčení - že máte něco neuvěřitelně cenného, do čeho ji chcete zasvětit - a předáte jí to, budete schopni své svádění předvést přesvědčivě a úspěšně. Nejlepší prodejci věří ve své zboží. Nejlepší ministři věří ve svá slova.

Komentáře