Nebojte se experimentovat

„Docela mě děsíš…“, byla první reakce jednoho kluka, kterému jsem řekla, jak to mám ráda. Do té doby měl představu o sexuálních praktikách celkem omezenou. A to jsem po něm nechtěla žádné nové věci, kterých by se měl bát. Místo nadšení a spontánních her se mi dostalo posměšků a nepochopení, ale proč?

Experimenty v posteli

Je snad v dnešní době nějaký zajetý trend, který se musí kopírovat do posledního detailu, a jakmile se vymykáte, tak jste divní? 

Sexuální svět je natolik úžasný, že se nemusí zůstat u pouhého líbání a klasických známých doteků, ale společně můžeme objevovat ten tajemný ráj vzrušení a vášně! A přesně takhle jsem si chtěla zpestřit jeden den, a tak jsem partnerovi navrhla, jak si se mnou může hrát.

On ale místo toho, aby se s chutí zapojil, se stáhl, jak šnek do své ulity, a nereagoval na mé potřeby a přání. No, tak to je teda eso v rukávu, který jsem vážně potřebovala.

Začala jsem se nenápadně ptát svých kamarádek, jak to mají ony, a s hrůzou jsem zjistila, že na tom jsou takřka stejně! Nedalo mi to, a udělala jsem si malý průzkum mezi zadanými a svobodnými lidmi.

Po pár týdnech jsem došla k závěrům, že zadáni lidé skoro vůbec neexperimentují v sexu a ve všech slastech tohoto ráje na zemi! Nejvíce byli ochotni zkoušet nové praktiky ti, co neměli žádného stálého partnera. A dokonce především s někým, s kým nepočítají, že se do budoucna budou stýkat. 

Co z toho lze odvodit? Ale no tak, však to je zcela jasné!

Lidé více experimentují a sexuálně se otevírají někomu, koho třeba vůbec neznají!

Vezměte si, jak jsou na tom třeba takové dlouhé vztahy… jaká škoda, že zde není natolik ochoty spolu zdolávat vrcholky, o kterých se jim možná ani nesnilo! 

V sexu se meze a hranice nekladou. Zde není žádná pomyslná přímka, kterou byste měli dodržovat. Zahoďte na chvíli svá ega a zažijte úžasnou jízdu, ke které se budete vracet velmi rádi!

Nechte ty tajemné síly, aby se postaralyi o to, že budete mít husinu ještě pár hodin po tom! Je tolik možností, které můžete s partnerem vyzkoušet a zdolat, a pak se společně oddávat tomu vzrušení, na které jste čekali možná léta!

Po trochu delší promluvě s klukem, který se mi ze začátku vysmál, jsme si užili takový rodeo, že se pak ode mě vůbec nechtěl hnout.

A tak to má být! Každý v sobě má tu hravost a nespoutanost, stačí jen trochu pootevřít vrátka, aby se dostala ven a ukázala, kdo je tady pán! 

Lucie Úspěšná

Komentáře