Rosenberg zazářil jako Správný chlap

Přinášíme vám první report z třetího ročníku mezinárodní konference o balení žen Správný chlap, dříve známé jako Czech Social Dynamics konference. Akce se uskutečnila v sobotu 30.4. a v neděli 1.5.2011. Účastnili se jí i čeští lektoři, mimo jiné i Robert Rosenberg.

Učíte se od nejlepších?

Již potřetí se v Praze sešli lektoři svádění, sexu a koučové z celého světa, aby několika desítkám mužů předali část svých zkušeností. Konference jsem se letos účastnil i já, a proto vám mohu nabídnout první zběžný pohled na celou akci. Spíše než detailní rozebrání přednášek vám nabídnu celkové shrnutí. Jednotlivými přednáškami se za několik dní bude zabývat náš autor Faith.

Konference se letos konala v paláci Dunaj v Praze. Vystoupilo celkem 11 řečníků s různou tématikou. Akcí opět zkušeně provázel Václav, takže až na drobné přesuny několik dní před samotným uskutečněním proběhlo vše v naprosto profesionálním stylu.

Posluchačům, tedy převážně mužům, se letos představil SmoothDoc, pan.huu, Yad, DJ Neon, Robert Rosenberg, Badboy, Caspar, Michael Lassen, Royce, Morten Hake a zprostředkovaně také Roman Soshnikov. Většina z řečníků sdělila zajímavé informace, někteří z nich dokázali přítomné publikum doslova chytit a nepustit.

Jedním z takových Správných chlapů byl i Robert Rosenberg.

Přiznám se, že jsem k němu měl zezačátku rezervovanější vztah, ale Robert nakonec všechny přesvědčil, že rozhodně není pouze pornohvězda, ale především chlap, který to má v hlavě velmi srovnané, a dokáže všem sdělit hodně překvapivé informace nejen z oblasti sexu. Mohu vás ujistit, že při jeho názorné ukázce s nafukovací pannou se nezastavily nejenom spouště fotoaparátů přítomných novinářů, ale ani naše bránice. 

Osobně mě velmi zaujal ještě jeden moment konference, a to upoutávka na Summercamp v druhé Badboyově přednášce. U lidí od nás z webu se totiž projevila mírná deformace, takže zatímco většina sálu hltala obrázky vrtících se zadečků, my jsme u stolu jen stěží zadržovali smích. Badboy se snažil lidmi ze sálu manipulovat, jak sám následně přiznal. Ale v dobrém slova smyslu. Jeho cílem bylo probudit v přítomných mužích animální složku, dominantnost. Spousta mužů tuto složku úmyslně potlačuje, což vede k tomu, že poté nemají u žen úspěch. Ano, je to tak. Chytněte se za koule, jak by řekl SmoothDoc. Máte je, aby vám pomohly v překonání strachu.

Konference tedy přinesla spoustu pozitivního naladění a troufám si tvrdit, že účastníci rozhodně nelitovali peněz za lístek. Já jsem také nelitoval, že jsem se účastnil. Byl to pro mě velmi přínosný víkend.

Na závěr se pokusím odpovědět na otázku, kterou u reportů z akce pravidelně pokládáte, a sice kdy budou v prodeji DVD. V tuto chvíli usilovně pracujeme ještě na minulém ročníku 2010, který jsme bohužel začali zpracovávat se zpožděním. Věřím, že hned poté se pustíme i do letošního ročníku. Sledujte naše stránky, určitě vás budeme o DVD informovat.

Komentáře