Jak na orální sex

Pro některé nejkrásnější praktika a pro jiné něco, do čeho se musí přemáhat. Oblíbenost orálního sexu u lidí je zkrátka velmi individuální. Ale při správném provádění dokáže partnera doslova rozžhavit. Podívejme se, jak na to.

Žena v aktivní roli

Naprostá většina mužů miluje orální sex jak pasivně, tak aktivně. Pro některé to může být dokonce absolutní vrchol sexu a největší blaho v posteli. Větší, než samotný pohlavní styk. Proto pokud je žena odmítavá a nerada muži toto uspokojení poskytuje, může to snadno vést k problémům ve vztahu. Oproti tomu pokud je žena hravá a ráda muže uspokojuje, lze tímto způsobem vyřešit spoustu krizí. Uspokojený muž vidí hned všechny starosti jinak.

Nebudu vám psát podrobný návod, jak má žena sát mužův pyj, neboť to je zbytečné. Každý má rád jinou techniku. Pouze vám dám několik tipů:

Zkuste rozlišovat několik druhů orálního sexu (podrobnosti níže).
Domluvte se s partnerem předem na tom, jestli vás má přirážet nebo ne. Muži to rádi dělají a ženy to rády nesnášejí.
Rovněž se domluvte s partnerem na tom, aby vám dal vědět, co má rád.

Zejména zezačátku to oceníte nejvíce.
Nekousat. 
Domluvte se s partnerem, že vám bude signalizovat vyvrcholení. Pro muže je vzrušivější, když chytíte jeho sémě do pusy. Pokud nepolykáte, vyplivněte ho.
Samozřejmostí při orálním sexu by měla být čistota na obou stranách, ideální je sprcha těsně před sexem.

Druhy orálního sexu

Rychlovky jsou nejlepší v případě, kdy máte málo času, nebo hrozí odhalení. Rychlými pohyby bez zbytečného používání jazyka přivedete muže na vrchol. Můžete střídat ústa a ruku. Předností je rychlost vyvrcholení (při správném provedení přibližně 3-5 minut), záporem pak fyzická náročnost pro ženu (bolest za krkem) a menší prožitek pro muže.

Středně dlouhý orální sex trvá 10 - 25 minut. Zahrnuje kromě úst i používání jazyka. Ten může občas zabrousit i mimo pyj. Předností je menší náročnost (oproti rychlovce) a větší uspokojení muže. Nevýhodou naopak je, že se již nedá dělat kdekoliv.

Požitkářský orální sex je to, co touží nejspíše každý muž zažít. Je to orální sex trvající klidně i hodinu, kdy si partnerka hraje jazykem a ústy s různými částmi mužova přirození. Po půl hodině akce už muž přestává téměř vnímat okolí a soustředí se pouze na příjemné pocity. Na tomto druhu sexu by měli být oba partneři domluvení, neboť se zde od muže z praktických důvodů vyžaduje vyholení určitých partií. Muž by měl rovněž ženě sdělit, kde mu je případná stimulace nepříjemná. Výhodou této praktiky je při správném provedení dokonalé uspokojení muže, naopak nevýhodou je značná náročnost pro ženu a velká časová náročnost. Rovněž je třeba počítat s tím, že následná ejakulace bude dost silná.

Orální sex bez vyvrcholení přichází na řadu v případě, že se muž nemůže vzrušit. Zajisté ho všichni znáte z pornofilmů.

Muž v aktivní roli

Zde opět platí pravidla podobná těm, které zmínil u předchozího oddílu. Vše, co se týká provedení, by mělo být předem se ženou konzultováno. Domluvte se s ní, ať vás případně koriguje i během akce. Ušetříte si tak práci, neboť žádná nestojí o to, aby jí muž v klíně jen tak bezcílně rejdil jazykem. Stimulace klitorisu bude nespíše vaším prvotním cílem. Můžete ji kombinovat s ruční prací.

U žen můžete rovněž také rozlišovat požitkářský a středně dlouhý sex. Sex za účelem vzrušení lze v některých případech také aplikovat. Rychlovky však ženy moc nemusí. Většina se shodne, že raději jednou pořádně, než dvakrát ve spěchu.

Rovněž je třeba pamatovat na to, že pro ženy je příjemné prostředí základ. Pokud koupíte několik vonných svíček a zapálíte je několik minut před akcí, určitě ji překvapíte.

Závěr

Orální sex má oproti koitálnímu tu výhodu, že je zcela zřejmé, kdo komu poskytuje v danou chvíli uspokojení. Je to o vzájemné důvěře a snaze partnerů navzájem si vyhovět. Lidé, kteří tuto praktiku neprovozují, se dle mého názoru o mnohé připravují. Základem by ale vždy měla být čistota a domluva partnerů.

Komentáře