Škádlete ji (3)

Pamatujete si, jak jste si jako osmiletí hráli na hřišti? Bylo tam plno různých divných stvoření, která si hrála okolo pískoviště. Říkalo se jim holky a zdály se vám tak bizardní a cizí. Zajímaly vás způsobem, který jste nedovedli vysvětlit. Byly zkrátka jiné.

Věříte, že co se škádlívá to se rádo mívá?

Jak se děti chovají k těm, kteří jsou jiní? Škádlí je.

„Evička, Evička je chlupatá!“
„Tvůj batoh vypadá jako hrb!“
„Janička je zrzavá jako mrkev!“

Kluci škádlili holky a holky zase škádlily kluky. Každý si dělal legraci z někoho jiného. Pohnutky byly v rozdílnosti a velmi rychle jste se naučili, že si proti škádlení musíte vytvořit krunýř, nebo vás to hodně ošklivě poraní. (Některé děti se nikdy nepřizpůsobily, a tato témata z pískoviště je pak pronásledovala celý život.)

Jsem ochoten se s vámi vsadit, že jste škádlili více holek proto, že se vám líbily, než z jakéhokoli jiného důvodu. Jistě, je to trochu kruté, ale první sociální kontakt mají kluci s holkami, když je nemilosrdně škádlí. A co se stalo? V holkách se to nahromadilo a škádlení jim vrátily.

V tu dobu si to neuvědomily, ale vytvořily tím vlastně vzorec, podle kterého je velmi zajímá a přitahuje, když se pro ně stane škádlení výzvou.

Je to tak, pánové. Škádlení je o zvyšování sázek při výzvě. Dáváte jí tím najevo, že nejste vevnitř naměkko, když jste poblíž nějaké ženy.

Škádlení pro potěšení je jednoduchou strategií. Napodobujete jím spoustu sebedůvěry, kterou potřebujete ženě předvést. To je to opravdové tajemství, které se v této technice skrývá.

Jak na to

Právě jste se představili. Pokračujete v rozhovoru způsobem, jaký jsme si naznačili. Odzbrojíte její přirozenou obranu. K tomu použijeme ukázku z prvního dílu. Žena má na sobě jasně červené boty.

„Wow, to jsou ale… zajímavé boty. Mé sestře by se možná pár takových bot také líbil. Kde jste je koupila?“
„Myslím, že jsou z Timezone. Jsou vážně staré. Už jsem se poohlížela po nových.“
„No, moje sestra je hodně mladá, ale tenhle styl se jí líbí. Na starší dámu... (pauza) ... jste docela ostře oblečená.“ Lehce se na ní usmějete, což jí má říct: „To byl vtip.“

Pamatujte si, že „sestru“ můžete nahradit tetou, sestřenicí nebo kýmkoliv jiným. Můžete použít tuhle standardní odpověď, kterou jsem vám teď dal, ale budete lepší, když se naučíte myslet sami za sebe a přijdete s daleko osobnější a přímo uzpůsobenou verzí na konkrétní ženu. Existují tuny škádlivých odpovědí.

Zde je několik dalších, které můžete použít, nezapomeňte se říkat s úsměvem.

„No, s tak vysokými podpatky si dávejte pozor na futra. A také na nízko letící letadla.“

„Kolik nohou jste s těmihle věcičkami prošlápla? Na mě to ale nezkoušejte, mám ocelové boty.“

Řekněme, že jí chcete poškádlit kvůli prstenu, který nosí.

„Moje sestry mají rády tyhle obrovské prsteny také. Máte také prsten nálady? Vsadím se, že jste ten typ ženy, která takový nosí. Je také pokaždé modrý? Vypadá to, že máte studené ruce.“

„Wow, ten prsten je obrovský. Vsadím se, že si ho musíte při plavání sundávat, že jo? Jinak byste šla hned přímo ke dnu.“

A jde to dál a dál. Vlastně byste si mohli sednout a vymyslet hromadu podobných škádlení pro různé části oblečení (boty, kabelku, bundu) a (nebo) pro šperky a byli tak připraveni skoro na každý střet.

Ještě jednou: Škádlete je, ale neurážejte je. Škádlení je děláno s humorem. Buďte s ní chvíli dítětem. Pokud si z ní uděláte legraci jízlivým způsobem, budete venku ze hry. Pokud jí nedáte najevo, že si děláte srandu, jste také venku ze hry.

Cílem tohoto cvičení je:

a) rozesmát ji
b) vyzvat ji (tím, že ukážete svou sebedůvěru a to, že jste odlišný)

Poté co si s ní trochu zavtipkujete, se rozhodněte, zda je to ta pravá žena, kterou chcete svádět. Pokud ano, usmějte se a dejte se na odchod. Poté se hned otočte zpátky a řekněte jí (neptejte se jí, ale rovnou jí to řekněte):

„Víš, možná bychom rádi v téhle konverzaci někdy pokračovali. Napiš mi své telefonní číslo.“ (Tuhle větu se naučte nazpaměť, abyste ji mohli přesně použít.)

Alternativní přístup:

„Víš, možná bychom v tomhle rozhovoru někdy rádi pokračovali. Napiš mu svou e-mailovou adresu.“

Pokud vám řekne, že nemá pero, podejte ji své. Když řekne, že nemá e-mailovou adresu, ještě ji trochu poškádlete: „Žádný e-mail? Nevrátila ses zrovna z mimozemské lodi, že ne?“ Usmějte se. „Tady, tak mi dej své telefonní číslo.“ (jak začne psát): „Své pravé telefonní číslo, prosím. Zavolám ti hned, jak se dostanu domů a nechám ti na záznamníku desítky otravných vzkazů.“ Usmějte se.

Vezměte si její telefonní číslo a odejděte. Neříkejte jí, že jí zavoláte. Nechte ji zvědavou.

A to je vše. Odzbrojíte její obranu tím, že si zachováte smysl pro humor. Ukážete sebejistotu a výzvu tím, že ji trochu poškádlíte. Pak si řeknete o to, co chcete, a potom odejdete. S tím množstvím žen, se kterými se musíte setkat, jste opravdu příliš zaneprázdněný muž na to, abyste tu ztráceli nějaký čas.

  Inspirováno dílem: Carlos Xuma - The Seduction Method 

Komentáře

První:)
 od autora Básník

  Co to je za návody?! Tímhle moc žen nedostanu a navíc riskuju i nějakou tu facku...Škádlení a drzost nepovažuju za synonymum[S09]

  Reaguj na tento komentář
  Re: První:)
   od autora koli

   škádlení je drzost s úsměvem [S03]

   Reaguj na tento komentář
  Re: První:)
   od autora Vikomt

   Joooo, básníku, asi nevíš co tím chtěl autor článku říct [S03]....já naštestí jo, páč tohle je jeden z mých filtrů...když holka nemá "šťourací smysl pro humor", není pro mě [S03]

   Reaguj na tento komentář
komentář
 od autora Chronická rýma

  Tak jsem dočetla všechny 3 díly.... Mám ráda ironii a vtipkování, ale jen pokud je na úrovni. Myslím tím, na jisté inteligenční úrovni. Návody k rozhovoru, které zde uvádíte by u mě vyvolaly jen tu reakci, že by dotyčný z tahového "setkání" odcházel nejen s prázdnýma rukama, ale i s mojí lodičkou zaraženou v řiti (ale to jen obrazně, protože o mých bot by na to ve skutečnosti byla škoda). Popravdě....muži, kteří by začínali obdobný rozhovor o mých botách zmíňkou o své sestře, tetě, prababičce nebo matce, mě nezajímají již od samého počátku.

  Reaguj na tento komentář
  Re: komentář
   od autora Coito ergo sum.

   Proč do toho hned plést rodinu, autor chtěl pravděpodobně říci, že je to nejsnažší, oblečení a důvod, proč se na něj ptát...To nic nemění na tom, že škádlení funguje. ;)

   Reaguj na tento komentář
...
 od autora vitak

  Řeknu to takhle: ženu tímhle způsobem sbalíte. Ale jen jednu nebo dvě. Ostatní vám napálí těmi botami do zadku... [S09]

  Reaguj na tento komentář
  Re: ...
   od autora vitak

   A to ta jedna nebo dvě budou pipky bez mozku (i když to neznamená, že nebudou hezké...)

   Reaguj na tento komentář
  Re: ...
   od autora Beduin

   Když myslíš... :-P ;-)

   Reaguj na tento komentář
Nesouhlasím
 od autora Stinky

  To že sem na web přijde občas nějaká "žena" s rameny přes celé záda a začne kritizovat, tak to neznamená, že by se nedala obelamutit. Lidi uvědomte si, že tohle jsou pouze příklady střelené naslepo, a že autor ve skutečnosti dost improvizuje vzhledem k situaci. Jednoduše se naladí na tu ženu či slečnu a najde si k ní cestu.
  Vtipkování a takovéhle laškování je více než namístě a rozhodně to nemusí vždycky vypadat, jak je napsáno v článku. Pokud nejste schopni improvizovat a nenapadne vás nic jiného než "ahoj, jak se máš? Máš hezký boty a ségra by takový taky chtěla" Tak se pak nedivte, že jste za suchara.
  Ale za to, když přijdete za ženou a řeknete (třeba skupině) "dobrý den dámy/slečny. Sedím si zde s kamarádem, když v tom jsem si všiml jak úžasné boty máte na sobě a vy jak vy máte hezkou bundu. Dnes jsem celý den chodil a snažil se vybrat sestře dárek k jejím narozeninám, ale nenašel až doteď. Co kdybych si půjčil jednu vaší botu abych zjistil jestli jí budou? :) - úsměv"
  Je to dost dlouhé oslovení, ale nic lepšího mě teď nenapadalo.
  Jenže tady se potrpí na konkrétnosti.
  Chci tím jen říct, že pokud najdete skupinku žen anebo osamocenou slečnu (většinou na někoho čeká, přítel, kamarádka na záchodě), tak je na místě ji/je nečím zaujmout a zavtipkovat. ženy milují humor a jsou rády, když je muži osloví nějakou vtipnou formou.
  Je to tak. Zkoušejte si to třeba na svých kamarádkách. Jednoduše je zkoušejte balit, ale nic od toho neočekávejte. trénujte a uvidíte, že tenhle článek tu není jen proto aby se zaplnilo místo.

  Reaguj na tento komentář