Smysl konverzace

Slova jsou jen špičkou ledovce a jsou pouze méně důležitou součástí svádění. Daleko důležitější je přemýšlet o tom, co a proč říkáte, než jen papouškovat několik vět, které naleznete na tomto webu.

Znáte sílu svých slov?

Svými slovy musíte ženě mimovolně sdělit několik faktů. Pouze tak budete úspěšný. Žena z vašeho chování musí zjistit, že:

 • nepotřebuje ji kvůli sexu, nejste zoufalý
 • možná si myslíte, že je atraktivní, ale možná také ne
 • vám nedělá problém ji opustit, kdyby si s vámi chtěla zahrávat
 • jste zábavný
 • jste sebejistý
 • jste dobrý v posteli, což si sama musí ověřit
 • vám může věřit
 • se dovedete hodně ovládat

Můžete říct sice správná slova, ale pokud své mysli a svému postoji nepřizpůsobíte i své činy, vycítí to na vás jako na skunkovi. Ženy jsou na takové chování naladěné a poznají, kdy se muž přetvařuje a nechová se tak jako v reálném životě. „Opravdu“ prochází ze souvislé prezentace sebejistoty.

Neučte se pouhá slova, učte se přístup.

Se správným přístupem můžete použít jakákoliv slova, ale bez něj vám žádná slova nepomohou.

Předveďte svou jedinečnost

Zde je příklad, jak využít rozhovor k získání jejího zájmu o vás. Krátký rozhovor vždy zahajujete při prvním setkání se ženou. Je nezbytné, aby se při rozhovoru s vámi cítila pohodlně. Vy ale tento malý rozhovor chcete posunout od nezáživné konverzace někam dál. Chcete se dostat k něčemu více vzrušujícímu.

Jeden z typických kontaktů probíhá takto:

„Ahoj, jak se vede?“
„Jde to, jak tobě?“
„Dobře“ (je slyšet i tikot hodinek, ticho)
„To máme počasí, co?“
Nebo
„Tak, chodíš sem často?“
(ZÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍV, NUDA)

Tenhle způsob byl příliš průměrný a typický. Chcete hned začít se sváděním a uděláte to předvedením toho, jaký zajímavý život vedete. Zároveň ji dráždíte možností, že by mohla být jeho součástí. Zkusme si ten rozhovor znovu:

„Ahoj, jak se vede?“
„Jde to. Jak tobě?“
Neuvěřitelně. Kdyby ještě lépe, tak už by to byl snad i hřích.“ (Usměje se, ale chová se natolik vážně, aby skutečně věřila tomu, že jeho den byl neuvěřitelný.)
„Opravdu?“
„No ano byl jsem hodně zaneprázdněný, ale život je vzrušující. Děje se tolik věcí. Ale taky mě zajímá, jak dlouho zůstaneš u toho ‘jde to’. Zní mi to nepřesvědčivě a nudně.“

Myslím, že sami vidíte ten rozdíl. Pravděpodobně se ohromě zajímá, co se v jeho životě děje, a najednou se cítí trochu neadekvátně, že není součástí jeho dobrodružství. Co dělá? Čím se zabývá?

Ukažte jí život, kterého by chtěla být součástí, a pak dejte jasně najevo, že do něho jen tak nedostane volnou vstupenku. Musí si ji zasloužit. Shledáte tento postup nesrovnatelně úspěšnějším, než jen rozdávání volňásků na film, který nikdo nechce vidět.

  Inspirováno: Carlos Xuma – The Seduction Method
 

Komentáře

Zvyk
 od autora Juan

  100% pravdivé :-)....dřív jsem vždy na otázku "jaký jsi měl den?", nebo "jak je?" odpovídal stylem "ale jo, jde to." a byla to víceméně prázdná slova...momentálně už jsem si zvykl odpovídat něco jako "skvěle, líp už snad být nemůže" a vždycky se hned slečny vyptávají a tím pádem se stávám zajímavější a je i námět na další konverzaci :-)....

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Killer

  Velice povedený článek, stručný jednoduchý, má to nápad. Dávám 100 a nechápu, proč to mělo 61% (dokud jsem nehlasoval. Dvakrát :-)


  P.S.:Překvapuje mě, že jde hlasovat dvakrát, ale evidentně je to dobře.

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Popravdě řečeno jsi nehlasoval 2x 100, ale jednou 100 a jednou 99. [S08]

   K hodnocení článku - hodně záleží na tom, jak obecně chápeš věci okolo svádění. Tento článek (ostatně jako většina článků od Filuty) je spíše pro lidi, kteří aktivně oslovují ženy. Lidé, kteří přivítají na web poprvé, jednoduše neumí obsažené informace využít, a proto dávají nižší hodnocení.

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Killer

  Řekl bych, že právě většina začátečníků ztroskotá právě už na tomhle, aniž by si to vůbec uvědomovala. Špatně začnou a potom už není žádná cesta, jak to zlepšit.

  Jak semáš?
  Dobře. A co ty?
  Taky dobře.
  Aha.
  Hm...
  Tak ahoj.
  Ahoj.

  Klasika. Jendnak jsem to tak taky dělal, když jsem byl nervózní, a pořád to vidím kolem sebe.

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Alastair

  Můžu zalhat a říct, že se mám skvěle a že toho mám tolik zajimavého. Ale co dál, když to není pravda a vlastně jsem šíleně nudnej...:-)

  Reaguj na tento komentář
Svádění nebo antisvádění?
 od autora Básník

  "Jsem dnes velmi zaneprázdněný":-) "víc by byl hřích":-) Cha, tak první fráze je archaismus nebo špatný překlad, druhý příklad je platný jen v méně ateistických společnostech, než je ta naše. Hyperadorace anglosaské literatury má u zdejších přispěvovatelů nezlomné základy[S07] A co ta reklama napravo do článku-Nafukovací panna stojí pouze:-) 12 350 Kč. Hmm, jsem zvědavý, kdo si ji koupí[S08]

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Maxx

  Myšlenka to není špatná, ale tohle jako příklad zní dost hrozně. Chtěl bych slyšet toho, kdo by to takhle řekl slovo od slova. Tý ženský musí bejt hned jasný, že to má předem nacvičený, takže spíš bych vsázel na improvizaci. Jenže to právě bejvá nejčastější problém, že člověk v tom okamžiku nedokáže nic kloudnýho vymyslet.

  Reaguj na tento komentář