Techniky uvádějte v praxi postupně

Na těchto stránkách se dočtete spoustu informací o balení žen. Jenže kdybyste se najednou chtěli uvést v praxi, zblázníte se z toho a ještě to k tomu nikoho nesbalíte. Náš mozek je totiž schopen udržet ve vědomí pouze několik informací.

Znáte správnou hierarchii technik?

Vžijme se na chvíli do kůže nováčka, který si právě pročetl tento web a teď poprvé vyráží do terénu. Odváží se oslovit svoji první neznámou slečnu. Oslovení mu sice vyjde, ale po chvilce konverzace s ní začne být velmi nervózní a tak se raději s ní rozloučí. Proč? Protože myslel na příliš mnoho pravidel. Podívejme se, na co takový člověk myslí od začátku rozhovoru.

 • musím se usmívat
 • musím mít sebevědomý postoj a klidnou řeč těla
 • nesmím se hrbit
 • musím se věnovat našemu rozhovoru
 • nesmím zapomenout říci si o kontakt
 • prohlížím si ženu a hodnotím její vzhled
 • sakra, ona reaguje jinak, než jsem myslel
 • cítím, jak mám tiky v oku
 • vždyť já vůbec nestojím sebevědomě, třesu se
 • to mám běžně takhle vysoký hlas?
 • musím to ukončit, tohle nemá cenu

Aniž byste se dívali výše, dokážete nyní ještě vyjmenovat první tři myšlenky při oslovení? Upřímně pochybuji. Nejsme schopni udržet tolik informací, tolik ovlivňovat svoji verbální i nonverbální komunikaci během jednoho oslovení.

Dokonce nejsme schopni ani plně ovládat svoji řeč těla. Protože i když se o to usilovně snažíme, tak podvědomí vnímá rozpor mezi naším naladěním (o něco se snažíme) a skutečnou polohou těla (sebevědomá).

Tento rozpor se promítne opět do řeči těla, přímo do svalstva, které neumíme vědomě ovládat. A tak vznikají právě ony tiky v oku, třas, záškuby. Aby toho nebylo málo, tak začneme vědomě vnímat, že se něco děje. Přemýšlíme, jak to napravit, ale ono to nejde. Při tom stále platí, že náš mozek je schopen vědomě udržet pouze omezený počet myšlenek. Každý takovýhle poplach tedy cítíme za cenu toho, že se nám z vědomí vytratí nějaká z pouček o sebevědomí. Výsledek tohoto poměrně složitého procesu je, že se z rádobysebevědomého jedince postupně stává troska.

Ponaučení, které z toho plyne, se dá shrnout do jedné věty: Při balení nemyslete na více věcí, než je nezbytně nutné.

Pokud chcete ve svém životě uplatnit rady, které jste našli na tomto webu či kdekoli jinde, dělejte to postupně. Pouze postupným tréninkem dokážete přejímat teoretické rady do konkrétního chování, protože je zafixujete do podvědomí. Budete-li zkoušet všechno najednou, vyhoříte.

A to je přesně ten rozdíl mezi teorií a praxí. Víte-li, jak sbalit ženu teoreticky, prakticky se vám to nikdy nepovede přesně tak, jak jste si to naplánovali. Možná to bude jednodušší, možná těžší. Ale nikdy ne přesně takové, jak jste si to představovali. Náš mozek není mobil s Androidem, do kterého si z Marketu pouze stáhnete potřebnou aplikaci a okamžitě ji bez modifikace spustíte.

Navíc, uvědomte si, že na Zemi je přibližně 6,8 MLD lidí a toto číslo se neustále zvyšuje. Všichni z těchto obyvatel museli nějak vzniknout. Muž musel během svého vývoje neustále svádět a mít sex se ženou. A opravdu k tomu vždy neměl různé příručky, pickup, Svádění.cz či různé jiné školy svádění. Nemusel myslet na haldu pouček. To, co řešíme, je v podstatě pouze návrat muže k jeho biologickým zvyklostem, které v několika posledních desetiletích dostaly na frak. Tedy takto se svádění alespoň často prezentuje. Ve skutečnosti jde podle mě o něco trochu jiného.

V naší společnosti je nepřeberně druhů žen. Jsou tu ženy krásné i ošklivé, různě společensky postavené, různě staré či různě sexuálně zkušené. Každá žena je nějak vychována a stejně tak každý muž. Každá žena má podle svých vlastností svojí hodnotu. A každý muž svojí hodnotu nějak prezentuje. Učení svádění není o ničem jiném než o prezentaci této hodnoty. Budete-li se rok aktivně zabývat sváděním, nepochybně se to odrazí na vašem vystupování. Budete aktivnější a pro ženy přitažlivější, než jste byli před rokem. A to i za předpokladu, že veškeré jiné faktory jako vaše sociální postavení, váš majetek či vzhled zůstaly nezměněny.

Troufám si tvrdit, že každý psychicky zdravý muž si dokáže ve svém životě nalézt ženu a mít s ní sex, aniž by musel cokoli vědět o svádění. Ale muž, který o tomto učení něco ví, si dokáže vybírat. Nemusí chodit se ženou a dívat se při tom na jiné, na které nemá. Může si vybírat a nalézt tak ženu, která mu bude více vyhovovat.

Váš přístup je pouze na vás. Můžete číst články a neuvádět rady z nich praxi. V tom případě, až se jednou o něco aktivně pokusíte, pravděpodobně vyhoříte. Můžete číst, vybrané techniky zkoušet a zdokonalovat se. Tak nejlépe dosáhnete možnosti výběru ve vašem balení. Nebo nemusíte dělat nic, pouze občas chodit mezi lidi. I tak si ženu naleznete. Ale je otázkou, zda vám bude vyhovovat.

Komentáře

fotka
 od autora Tom

  K clanku vyhrady nemam. Ale proč je na ilustraci k článku rypákoxicht, co se škrtí na kravatě??? To je snad nejhorsi ilustrace, co tu kdy byla. Chápu, že nemusí být u každého článku svůdná dívka, že chcete potěšit i nežné pohlaví... ale rypákoxicht? to nemyslíte vážně, že ne? příště vyberte aspon nekoho pohlednyho.

  Reaguj na tento komentář
  Re: fotka
   od autora RaShCZ

   To je prosim vyraz radobysvudnika po dvaceti neuspesnych pokusech. [S04]

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Moon

  Ta reklama, Tajemství, jak svádět ženy, je tam záměrně nebo náhodně? Jen tak mimo, nelze ty reklamy zrušit?

  Na článku mě nejvíc se líbila část, na kterou nešlo říct nic jiného než " A jooo" [S04] Jsou to poslední tři odstavce.

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Reklamy se generuji nahodne z toho, co je zadano v systemu. To jde ale uplne mimo mne, neznam ani obsah teto databaze...

   Reaguj na tento komentář