Proč se ženám nechce do milování?

Občas si zasouložit je nejen zdravé, ale zároveň je to i skvělý způsob, jak zabít pár minut času, který byste jinak trávili nuděním se. Sex je vhodným relaxačním prostředkem pro obě pohlaví.

Častěji jsou to však ženy, které ho odmítají, i když z něj mají benefity. Možností, proč některé ženy ztrácejí s postupem času i náhle chuť na sexuální hrátky, i když jinak žijí v harmonickém vztahu, je pochopitelně více.

Všeho mají nad hlavu

Žena, která chodí do práce a stará se zároveň i rodinu je často ve větším stresu, než špičkový manažer. Jenže na rozdíl od manažera, ženu obvykle nikdo neocení. A to často ani doma ne. Chcete-li, aby vaše manželka měla zase choutky na trochu toho laškování, určitě ji chvalte, co pro vás a pro rodinu dělá. A nejen to, pomáhejte jí!

Pomoc v tomto případě neznamená pouze udělání ve dne výplaty stojku, ale i dělbu starostí. To znamená, že s dětmi občas můžete zajít do kroužku vy, uklidit můžete taky vy a vařit se lze také docela snadno naučit.

Čím více času bude mít vaše družka pro sebe, tím více ho pak bude mít ve večerních hodinách i pro vás.

Duševní nemoc

Za odmítáním sexu nemusí být pouze únava, ale i něco vážnějšího, třeba duševní nemoc ve formě deprese. Tento druh psychického onemocnění je docela běžný a dobrou zprávou je, že je to i dobře léčitelné.

V takové období musíte být ženou oporou. Jakmile se jí udělá lépe, uvidíte, že ona vám to ráda oplatí.

Antidepresiva

Léčba deprese je sice principiálně jednoduchá, ale reálně může trvat i několik měsíců. Léky, antidepresiva, totiž nezabírají hned, takže je potřeba, abyste byli trpěliví.

Problémy v intimní oblasti však mohou pokračovat i v případě, kdy nemoc vaší družky zmizí. Příčinou mohou být samotná antidepresiva, která mohou působit negativně na libido. V takových případech je samozřejmě nezbytné napsat jiné léky a zase čekat.

Komentáře