Vyberte pro sebe postelovou pomůcku

Nedávno jsem vám radil, jaké erotické pomůcky uvítají v posteli ženy. Teďka je čas na nás, pánové. Odhoďte svůj stud a nebojte se vyzkoušet něco nového. Řada z nás má z některých věcí strach či odpor, hlavně pokud to souvisí se zadní částí těla. Časem ale zjistíte, o jak úžasné pocity jste se okrádali.

Jakou erotickou pomůcku vybrat

Známe se, chlapi. Příroda nás vybavila skvělým nástrojem, který nabízí okamžitou rozkoš při minimální údržbě. Ano, také jsem dlouhou dobu neměl potřebu cokoli zkoušet. Ale jednoho dne člověk zjistí, že masturbace je fajn, sex je fajn, ale už nějakou dobu rozkoší neomdlíváte. Je na čase přejít na další level. Doporučím vám několik pomůcek pro vás a pro styk. Určitě vás to zaujme. 

Masturbátory

Jednoduchá pomůcka, u které každý ví, k čemu slouží. Můžete jí používat o samotě nebo s partnerkou. Jestli mohu doporučit, volte Tengu. Nabízí skvělý poměr kvalita / cena. Akorát je trochu kratší, asi je původně pro Číňany.

Dá se do ní dát tak 12 cm. To ale stačí, to hlavní jsou totiž střídavé výstupky po stranách.

Anální kolíky

Anální kolík je obdoba ženského dilda speciálně pro muže. Je to tedy nevibrační pomůcka, která se zpravidla k lepšímu pronikání postupně rozšiřuje a jejím úkolem je dráždit při sexu prostatu. Skvěle se hodí pro muže, kteří nemají s análním drážděním žádné zkušenosti. Pro začátek doporučuji menší a tenčí, rovněž nezapomeňte na lubrikant.

Masírovače prostaty

Na rozdíl od kolíků nabývají masírovače různých tvarů a mohou být i vibrační. Doporučuji podívat se po zahnutých přístrojích, lépe kopírují anatomii a dosáhnete s nimi tak lepšího dráždění. Existují i speciální vibrační masírovače, pomocí kterých dosáhnete úžasných vyvrcholení bez ejakulace. To už ale chce odhodit všechny zábrany a nebát se jít do toho naplno.

Kroužky

Nyní se dostáváme více k partnerským hrátkám. Kroužky slouží ke snadnějšímu udržení erekce či na větší stimulaci vás či partnerky. Rovněž mohou pomoci k oddálení orgasmu, protože překrvený penis je méně citlivý.

Osobně doporučuji vybrat vibrační kroužek. V misionářské poloze pak se zapnutými vibracemi mnohem jednodušeji přivedete ženu k vyvrcholení, aniž byste se musel více snažit. Je to jednoduchá a poměrně levná metoda, kterou ocení hlavně mladší partnerky. Ty starší a zkušenější už vyžadují více umění. 

Můžete si vybrat i různé nevibrační varianty, ty se hodí pro delší styk a ženu více stimulují. Operace s nimi ale vyžaduje trochu praxe, abyste dosáhli kýženého účinku. S nimi hlavně nezapomínejte pročíst bezpečnostní varování a řídit se jím. Některé omezují průtok krve a při delším nošení mohou poškodit vaše nádobíčko.

Návleky

Tuto pomůcku si užije spíše partnerka než vy. Pomocí návleků můžete dočasně změnit tvar vašeho penisu, mírně jej prodloužit či rozšířit, ale především přidat mnoho výstupků, jemných bodlinek apod. Vy si je asi neoblíbíte, protože vám při styku překážet, ale partnerka z nich bude nadšená. Návleky totiž vyvolají mnohem silnější dráždění vaginy a přítelkyně tak mnohem snadněji zažije vaginální orgasmus. Kromě toho můžete s takto „oblečeným“ přirozením samozřejmě přejíždět i po klitorisu.

Pokud o takovém návleku uvažujete, doporučuji vzít i lubrikant a návlek s ním po nasazení namazat. Povrch je často docela suchý a sekret ženy nestačí k tomu, aby jí takové dráždění po několika minutách nebolelo.

Kromě stimulačních návleků existují i různé žertovné. S nimi pak můžete ženě předvést divadlo, ale na styk se moc nehodí.

Vakuové pumpy

Někteří z nás jistě ocení tuto pomůcku. Pokud máte problémy s erekcí či nejste úplně tvrdí, pumpa pomůže dosáhnout maximální velikosti. Věřte, že bude opravdu větší, než obvykle. 

Kromě toho se pumpa hodí i pro trénink. Díky pravidelnému používání procvičujete topořivá tělíska, a ta vám pak budou sloužit mnohem lépe i později. K jejímu používání určitě bude potřeba erekční kroužek.

Pokud vás některá z těchto pomůcek zaujala, podívejte se do shopu, kde je určitě najdete.

Jo, a když jsme u těch vakuových pump, víte, že existují i pro ženy na bradavky či klitoris? Můžete tak velmi zvýšit jejich citlivost. Však se podívejte.

Komentáře