Jak dál

Zdravím. Potřeboval bych znát váš názor nebo radu. Přes net jsem se seznámil s holkou. První se mě přes net zeptala na různé věci jestli kouřím atd... Pak jsme si domluvili rande. Zjistili jsme, že máme dost podobných zájmů a názorů. Byli jsme spolu 3x ale vždycky celé odpoledne a celý večer. Prostě několik dost hodin. Mluvit bylo pořád o čem. Spíš jsem nahazoval témata já. Pak každý den kecáme na icq ale jen dost krátce. Moc si přes icq nemáme co říct spíš mi taky dost za dlouho odpovídá. Nevím co si mám o tom myslet. První chodíme na rande, tam jsme spolu dost dlouho a kecáme a pak nějak málo komunikuje přes icq. Chci se teď s ní sejít znovu, ale všechno jsme si už řekli hodně toho už o sobě víme od minula nevím na co se dál ptát. Pořád říká že chce aby jsme se víc poznali, ale já si myslím, že jsme se už poznali a víme toho o sobě dost. Pusu jí dávám vždycky na konci. Jak s ní mám pokračovat dál? Díky za odpovědi.
Od autora rones
Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Jenom pusa uz nestačí, měl bys ji minimálně začít pořádně líbat. A že říká, že se neznáte? Po tolika solečně strávených hodinách ž se musíte znát docela dost.
Od autora aurelian
Bez nadpisu
někdy člověka dostatečně nepoznáš ani po několika letech ;o) ale samozřejmě, že pro navázání kontaktu na sebe nemusej vědět úplně všchno. myslim, že by to pak bylo i kontraproduktivní. každej by měl bejt něčim tak trochu tajemnej aspoň pro začátek. aby bylo co objevovat a ne na sebe hned všechno prásknout. to rones na icq se vykašli. když si s ní pokecáš naživo, tak proč pak plkat ještě po icq? nechte si to až se zas uvidíte ne? a jak pokračovat dál? co nějaký společný akce, jestli teda máte podobný zájmy?
Od autora Ni'ogaza
Bez nadpisu
Společný akce dobrý, ale jeho největší problém je v tom, že je na nejlepší cestě stát se dobrým kamarádem. Souhlasím s tím, že naICQ se má vykašlat, ale hlavní je teď začít se aspoň líbat. Znát se spolu emusí dobře, ale můj názor je, že holka, která se po několika takhle dlouhých rande nechce ani líbat, o vztah nemá zájem.
Od autora aurelian
Bez nadpisu
jo ten společnej čas by měl bejt nějakym způsobem trochu akční a nabitej přiměřenejma emocema. s kecánim se napořád nevystačí a hlavně to pak směřuje do kamarádství... chce to flirtovat, dotýkat se a pořád dokola a stupňovat. až to v tý holce probudí touhu po něm, v nejlepšim případě.
Od autora Ni'ogaza
Bez nadpisu
Já bych se zeptal na dvě věci: 1) kolik vám je? 2) při jaké příležitosti říká, že chce, abyste se víc poznali?
Od autora ax
Bez nadpisu
Na icq se vykašlat. To souhlasím. Tam je to ztráta času. A navíc ztratíš několik témat, co s ní pak řešit na živo. Společný akce super. Ze začátku je jasný, že by jste častěji měli být spolu jen vy dva, ale není na škodu, jí vzít pokud se třeba chodíte bavit někam na diskotéku, tak tam. Vemte lidi, holky, kluky, prostě známý a vyražte. Měl by jsi být ale připraven na otázku: "To je Tvoje přítelkyně?". Tady by jsi měl použít něco sebevědomého, neklop u toho oči, můžeš zapojit trochu sarkasmu, ale aby to nebylo něco jako: "Zachvíli už budeme svoji" nebo "Nevím". Vždycky pozór na barvu tónu, dívej se těm lidem do očí. Jestli ona při tvé odpovědi udělá krok dozadu a Ty ho uvidíš, patrně na vztah s Tebou to moc nevypadá. Na zábavě jí dokaž, že ji dokážeš bavit, ale nemusíš být s ní pořád. Pokud uvidíš, že jí to tam nebaví, vezmi ji pryč a běžte třeba se najíst, ale jen spolu. To by jsi stejně v průběhu akce měl udělat. Zajistit, aby jste byly spolu někde samy. Ale nesmí tam být hluk ani časová tíseň. Optimální je jít třeba na to jídlo. Dávej si pozór, aby jsi nebyl opilej. Podle Tvého příspěvku, ale vypadá, že holka nemá ze vztahy moc zkušeností. Nedovedu si představit, že holka, co ty zkušenosti má, by s klukem trávila tolik času najednou. V tom případě si dej pozór na zkušenější kluky, kteří můžou být na té společné akci. Ty musíš reagovat kamaráde. Ale jestli jsi taky nezkušený, půjde ti to dost těžko, ale aspoň se trochu otrkáš, ale musíš to být Ty, kdo jí nechá volnost, jakmile uvidí přehnanou žárlivost, tak seš prostě ve škarpě odkud už se asi nevyhrabeš, leda, že by se do Tebe zamilovala. Ale člověk doopravdy miluje 2-3 za život, takže si nedělej zbytečný iluze. Pro Tebe by to mělo být především o získávání zkušeností a jako bonus navíc pro Tebe může být ta holka, to je pro Tebe správný přístup, protože, když Tě pak chtít nebude, aspoň Tě to nebude tolik žrát, jelikož nováčky to vždycky žere, protože ještě nedokáží to hodit za hlavu v nějakým krátkým časovým intervalu. Jinak pěkně odpověz Ax na obě otázky. Je to řekl bych dobré pro Tebe. Ještě jedna věc. Pusa je Ok, ale zkus příště u Tý pusy trošku dýl na ní zústat a uvidíš, jak zareaguje.. Tam toho hodně poznáš jestli ucukne s něčím jako: "Co děláš".. Tak GL kámo, do boje.
Od autora Neo
Bez nadpisu
Kdyby to všichni hodnotili jako aurelian, neměla bych asi nikdy žádnej vztah a možná ani kamarády :o))
Od autora wopic
Bez nadpisu
to Neo: No jo, taky jsem o tom přemýšlel, co by se mělo před ostatními říct, když jdeš s vyhlídnutou holkou někam na akci a někdo ze známých na tebe vybafne: "To je tvoje mladá?" Upřímně, asi bych byl v té chvíli zaskočenej, nic suverénního bych nevymyslel a za to už se body odečítají.:/ Takže, má někdo nějakej nápad? :) Jinak, být tazatelem, tak bych ty schůzky dělal kratší, ale zase častější, pač když o sobě všechno vysypete už na prvních schůzkách, tak je jasné, že se témata rychlým tempem vyčerpávají, pak se zvyšuje riziko, že nastane "trapné ticho" nebo i několich takových. Obměnil bych to nějakou jinou činností, třeba sportem (teď už by to bylo vhodné :)) nebo když už bys chtěl ve vztahu pokročit, tak ještě s nějakými známými do klubu či podniknout jinou společnou akci, jak už tu někdo zmínil, kde se k sobě dostanete intimně blíž než nad šálkem kafe nebo nad sklenicí vína. A ano, opět s souhlas Neoem, když se odhodláš k puse, tak u ní dýl zůstaň a podle její reakce uvidíš. Když se neodtáhne, máš to jasný a rovnou přejdi k líbání.
Od autora Nesmělý
Bez nadpisu
"Podle Tvého příspěvku, ale vypadá, že holka nemá ze vztahy moc zkušeností. Nedovedu si představit, že holka, co ty zkušenosti má, by s klukem trávila tolik času najednou." Tak už jsem tady viděla leccos, ale vždy jsem aspoň tušila, z čeho asi příslušná hloupost pochází a jakou brutální deformací původní informace prošla. Toto je ale čirý surrealismus, tam vůbec nechápu, jak se ty dvě půlky druhé věty dostaly k sobě. Vykazuje to asi takovou logiku jako "když má kočka ocas, určitě bych si neměl dávat k snídani vajíčka."
Od autora wopic
Bez nadpisu
Tak k tomu, co píše wopic je těžké něco rozumného napsat. Prostě holka buď má zájem nebo zájem nemá a pokud zájem má, tak na několikátém rande už musí být aspoň slušné líbání, /nejen pusy, francouzáky!/. Nežijeme ve středověku. Co asi tak může po třetím několikahodinovém rande ta holka ještě chtít zjišťovat, aby byla ochotná se líbat? Co se týče hromadných kací, tak já bych v první řadě doporučoval na ně brát až holky, s kterýma se už chodí, hlavně těm nezkušeným.
Od autora aurelian
Bez nadpisu
Ona právě se vztahy zkušenosti má a proto chce toho druhého co nejvíce poznat, aby zase nějak nenaletěla. Ale už nevím jak by mě měla ještě poznávat, když už vlastně všechno ví. To se pozná až po žití spolu a to zatím neplánuju když ještě s ní ani nechodím. Další rande opět přijala tak uvidím co bude. Máte nějakou radu když přijímá další rande ale přitom mě chce pořád nějak poznávat?
Od autora rones
Bez nadpisu
Vic poznat mysli chytit za ruku,libat,mazlit.. smerovat se k sexu.To dela rozdil mezi kamosem a partnerem, protoze opravdu malokdo si preje mit vztah zalozenej jenom na povidani.
Od autora lazy-boy
Bez nadpisu
Wopic: Máš pravdu, trochu jsem to tam popletl slovně. Nicméně i tak z toho chápu ten význam a pořád mě ta věta příjde logická. Ta věta říka to, že holka, co je ze vztahy zkušená, by netrávila s klukem (mužem) tolik času v jeden časový úsek, jak píše tazatel.
Od autora Neo
Bez nadpisu
"Ona právě se vztahy zkušenosti má a proto chce toho druhého co nejvíce poznat, aby zase nějak nenaletěla." - tohle je blbost a vymluva na entou. Holky se neboji vztahu proto, ze by se baly, ze nekomu naleti, napr. v tom, ze ten dotycny je chce jenom na sex a ony maji zajem o neco vic. Holky se boji vztahu proto, ze nevi, co chteji. Pokud se jim totiz dany kluk opravdu libi, tak s nim proste ulitnou a to vetsinou driv nez na tretim rande. Moje soucasna holka se se mnou vyspala na nasem prvnim rande a to pripominam, ze prede mnou mela kluky, kterym ona naletela - v tom, ze ji chteli jenom na sex. Proste sem ji natolik zaujmul, ze jeji strach z "naleteni" sel stranou. Holky, ktery mi rekly, ze me musi vice poznat a takovy zblemcy, tak ty nikdy opravdovy zajem nemely a i kdyby me vice poznaly, tak by zajem nemely. Ty holky lzou vam chlapi a lzou i samy sobe, jelikoz nevi, co chteji, ale ony za to vetsinou ani nemohou. Ne nadarmo se rika, ze zena nevi co chce a neda pokoj dokud to nedostane [S04]
Od autora Radek, zadek
Bez nadpisu
Neo - hm, zní to stále stejně nesmyslně jako prve.
Od autora wopic
Bez nadpisu
Aurelian - takže jestli tomu dobře rozumím, musí mít holka zájem o intimnosti hned, jinak nestojí za námahu...
Od autora wopic
Bez nadpisu
Odpovim za Aureliana, mila wopic. Z osobni zkusenosti a ze zkusenosti mnoha muzu takova zena za namahu nestoji a reknu ti presne a jednoduse proc. Ta holka totiz o mne nema zajem. Pokud totiz holka o chlapa ma opravdovy zajem, tak ma o nej ten zajem jak psychicky, tim myslim, ze si rozumi a povahove jsou si blizci, ten muz ji imponuje svymi znalostmi a povahou, tak ma o nej fyzicky zajem, tim myslim, ze se ji libi jeho telo, vlasy, oci atd... Holka, ktera uhne na tretim rande polibku - to muze znamenat dve moznosti. 1. nepritahuji ji fyzicky, ale libi se ji treba moje povaha, tzn. ze me chce jako kamarada. Pokud holku nepritahuji fyzicky, tak to nema pro vztah cenu. Nebo ty myslis, ze ano wopic? 2. ta holka je psi chladnej cumak a kazdej ledovec by se pred ni mohl stydet, ze je malo chladnej. Jednu takovou holku sem v zivote zazil. Jako partnera me brala, ale chladna byla az hruza. Myslis wopic, ze vztah s takovou holkou ma cenu? Mozna ano, ale pro chlapa, kterej je taky tak chladnej
Od autora tom
Bez nadpisu
Souhlasím s Tomem. A milá wopic, nemanipuluj, za prvé sem nemluvil o intimnostech hned, za druhé by mě hodně zajímalo, jak si to teda představuješ. Představuješ si, aby kolem tebe chlap běhal půl roku, než mu dovolíš aspoň pořádné líbání nebo jak? Tak to seš dost mimo. A v tomhle bude ten tvůj problém ne v tom, že seš šedá myš etc.
Od autora aurelian
Bez nadpisu
Já nemanipuluji, anžto to jednak nemám zapotřebí, jednak k tomu mám odpor. Prostě jen pro tebe je hned asi do pěti minut, pro mě třeba do třetí (možná i další) schůzky. Nemám zapotřebí, aby za mnou někdo běhal, spíš aby se se mnou normálně bavil a vyplynulo to, až bude správný čas. Když mám zájem, mám, nebudu se tvářit, jako že nemám, a třeba ho i políbím sama. Ale aby to někdo zkoušel proto, že je to přece "už třetí schůzka", to na mě bude působit jako dement. Kdybych se ještě pohybovala v oblasti balení, asi si dám kvůli vám číslo tři do klatby, a když někdo něco udělá na cokoli třetího (schůzka, den po schůzce, atd.), raději to prověřím nebo ho rovnou vyřadím. Zkoušet by to měl v případě, že vypadám, že to chci, já to taky nebudu zkoušet v případě, že on vypadá, že na to nemá ani pomyšlení. Tak totiž jedná člověk a člověkem, a ne balič s objektem. Pokud mě někdo do situace, že se s ním budu líbat, dotlačí nějakou manipulací, k čemu to povede? Že si to zpětně promyslím a nebude mi z toho dobře. (Pokud pochopitelně oba zúčastnění nemyslí na téma hovoru, ale na to, jak se na sebe vrhnout, nechť se raději vrhnou a nemaskují to hovorem, člověk, který myslí na něco jiného, produkuje děsné bláboly.) Btw je moc roztomilé hledat nějaký můj problém, ale já žádný problém ohledně své osoby a svých milých nemám. Nejsem tu pro radu, jak si uspořádat vztahy, jen ze studijních důvodů, abych lépe zmapovala, co vede člověka např. tvojí inteligence, aby hlásal takovéhle nehoráznosti a snad jim i věřil - jde o problém čistě filozoficko-sociologického rázu. Sémiotickou stránku toho, jak se šíří manipulativní bludy, už mám nastudovanou dobře. A pokud jsi ještě nepoznal ženu, o kterou usilovat (nikoli běháním) půl roku i déle stojí za to, tak tu šíříš teorie, jak si postavit dům z bláta, když jsi ještě nikdy neviděl cihlu. Postavíš si možná ten nejlepší dům z bláta na světě, ale až zaprší, bude mi v mém cihlovém jistě líp.
Od autora wopic
Bez nadpisu
Hezky poučné diskuze. Původně jsem chtěl z těch příspěvků, co přibyly v noci a teď vytahat pár postřehů, ale už se to na mě rozrostlo až příliš, a je zajímavější jen číst...
Od autora ax
Bez nadpisu
Přečti si Jano, co sem napsal v téhke diskuzi a pak si přečti, jak na to reaguješ ty, ohledně časových údajů. Jinak jinými slovy říkáš v pdostatě to samé - když zájem nemáš, líbat se nebudeš. Jenže z tvého postu vyplývá, že ti není proti mysli, když bude ten dotyčný za tebou nějakou dobu běhat. A ano, ženu, o kterou stají za to usilovat půl roku sem nepoznal, i když sem si to párkrát myslel. Jde o iracionální představu. Tím to nechci nikomu brát, každý si tím musí projít sám. Bludy tu šíříš ty. Shodou okolností takové, aby vyhovovaly tobě.
Od autora aurelian
Bez nadpisu
Tom - jsou dvě možnosti, buď je ti osmnáct a vyrosteš z toho, nebo je ti víc, a pak je to vážně smutný.
Od autora wopic
Bez nadpisu
Tom to naopak napsal naprosto přesně a předpokládám, ž ek to,u dospěl po zkušenostech, které člověk v 18 většinou nemá. Myslím, že ve wopic se nám tu objevuje takový ženský Antioidipus: má svoje představy jak by to mělo být, podle toho se řídí a odmítá akceptovat realitu.
Od autora aurelian
Bez nadpisu
Wopic: 1) To je jedno, necháme to být. 2) Znáš něco ve smyslu.. "Když vztah uchopíš moc brzo, tak praskne. Když ho uchopíš moc pozdě praskne taky" .. Nedělá se to jenom proto, že je třetí schůzka a tak teda když je třetí, tak jí dnes políbím. To ti vyznělo špatně a taky to asi špatně chápeš. Záleží na situaci, jak dlouho se znáte a dalších mnoha aspektech, to je jasné. Ale jsou určité a prověřené postupy, kdy jsou tyto určité postupové fáze vhodné dělat, tak aby jsi postavila dobrý základ k dlouhotrvajícímu vztahu. Ale musíš uznat, že čistě teoreticky.. Kdyby to na Tebe někdo zkoušel moc brzo, tak odmítneš i kdyby se ti líbil a naopak, kdyby na to šel moc pozdě, už nebudeš mít zájem, jestliže by jsi se do té doby k tomu nedokopala Ty. Ale takových žen není tolik. To jsi vyjímka. To, že Tě dotlačí manipulací k líbání, to se zase tak moc nestává. Máš rande a na úplném konci Tě tvůj protějšek dá pusu, popř. jestli vyhodnotí situaci tak, že je vhodné se líbat. Tak to je manipulace?? Mě se to zdá naprosto přirozené. Není tam nic nuceného a žena bude buď chtít nebo nebude chtít. Dalo by se to samozřejmě uvést v mnoha dalších situacích, né jenom v té, co jsem tu napsal, aby jsme si rozuměli. Těch sitacích je nespočet a je jen na Tobě, jak na ně budeš umět reagovat, jestli spontánně nebo třeba nějak přirozeně. Mluvíš tady o jakémsi tvém zájmu chodit tu ze studijních důvodů. I kdyby šlo o nějaké tvé filozoficko-sociologické rázy, tak musím říct jen jedno. Na všechno dnes existuje název. Ale musíš si uvědomit, že všechno není jenom o názvech. Je potřeba správně pojmenovat situaci a volit vhodné řešení a to ti jenom název a ať už o tom víš informací sebevíc nikdy neřekne. Může Tě to jenom připravit, to je vše. Většina rozhodnutí,reakcí a akcí jsou o imrovizaci z několika těchto oborů. Každý se to především musí naučit vnímat a né jenom argumentovat názvy, bez vysvětlení. Dnešní svět není o tom, že máš něco nastudovaného. Je to o realizaci, těch nastudovaných a to je strašný rozdíl. 3) Ano, já ve svém okolí poznal ženu, o kterou jsem delší čas, dokonce úspěšně usiloval. Dnes ale svět žije rychleji, než v roce 1960,70,80,90,00. Většina věcí a patří mezi ně i tato, kdy člověk hledá vztah, děje ve strašné rychlosti. Dřív bych s Tebou souhlasil. Dnes, ale ne. Dnešní generace se seznamuje daleko rychleji, než tomu bylo dříve. Dnes už nemusíš za holkou běhat půl roku. Stačí ti měsíc a dobře poznáš jestli je to pro Tebe vhodná potencionální partnerka na dlouhodobý vztah, na úlet nebo poznáš, že o Tebe vůbec nemá zájem. A proč by dům z bláta nemohl fungovat?? Myslím, že může fungovat úplně stejně, jako dům z cihel, tedy když to převedu do řeči kterou jsi to pravděpodobně myslela, tak se ženou, o kterou jsi usiloval kratší časový úsek, ti to může fungovat úplně stejně, jako se ženou, o kterou si usiloval delší časový úsek. Jde především, jak to UCHOPÍŠ. Ty jsi strůjce svého štěstí. Tom: Tome, víceméně s Tebou souhlasím. V dnešní době je to prostě tak.
Od autora Neo
Bez nadpisu
Aurelian: Tu druhý odstavec bych lépe nevymyslel. Bravo. Myslím, že Wopic má svoje představy, jak by to mělo být, podle toho se řídí a odmítá akceptovat realitu, jak řekl Aurelian. Myslím, že Wopic se špatně přizpůsubuje různým novým názorům, které jsou leckdy logičtější, než Ty její, ale o těch svých je přesvědčena, že fungují. Je to asi jako, kdybych sázel celý život na Arsenál a časem se z něho stal průměrný tým a já byl pořád přesvědčen, že oni jsou nejlepší a že oni vyhrají. Viděl bych tu slavnou historii a né realitu.
Od autora Neo
Bez nadpisu
Tak my nevíme, jak je wopic stará, nechci ji zpovídat, já si nemyslím, že by prostě hodnotila dnešní poměry měřítkem minulosti. Už před 20 lety byly její názory zastaralé. U ní to bude prostě osobnostní rys. Ale jestli í to funguje, proč ne. My se snažíme radit správně těm, kdo o radu stojí a je na každém, jak s tímto a s fakty naloží.
Od autora aurelian