Pozvanie

Situacia : velka firma, viac ako 1000 zamestnancov. Dostal som z nicoho nic mailom navrh ist spolu na obed od kolegyne, s ktorou sme kedysi pracovali spolu v inej firme a teraz mame opat rovnakeho zamestnavatela. Vtedy ani teraz sme ziadne ani kamaratske kontakty neudrziavali, pri nahodnom stretnuti sme prehodili par slov.
Sme z uplne odlisnych oddeleni a neriesime spolu ziadnu sluzobnu vec.
Co si o tom myslite ?
Od autora Pepe
Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Choď do toho.
Od autora Majco
Bez nadpisu
Do ženský nevidíš. Před třema rokama sem se na pracovním večírku seznámil s jednou velmi sexy mladou paní- manželkou významnýho klienta. Rozuměj byli jsme si navzájem představený, žádný flirotování ani dlouhej oční kontakt tam z její strany nebyl, nic. V únoru od ní přišla sms. "Měl byste čas sejít se na kafe?". Řikám si, supr, to bude velká zakázka, nicméně na kafi po vzájemných formalitách hned vybalila, že chce vohoblovat a, že na to myslí vod toho prvního setkání!!! Čili u tebe to může bejt to samý. Ženský se chovaj nepředvídatelně a to, že tě chtěj často nijak nedaj najevo, žádný "signály záujmu" :))
Od autora white
oprava
bylo to před dvěma lety, ten první kontakt, 2010
Od autora white
Bez nadpisu
Těžko říct, běž a uvidíš. Klidně může mít jen splín a tobě bylo nejjednodušší se ozvat, a až si trochu pospraví sebevědomí a náladu, zase vychladne, neupínal bych se na to, prostě bych čekal, co z ní vypadne.
Od autora ax
Bez nadpisu
Uz som na tom obede bol. Mudry z toho nie som. Bezne reci, kto co robi. Pokusy zistit ci som teraz zadany alebo nie neboli.
Od autora Pepe
Pepe...
nebuď jak malej. Deš s ku.ndou na oběd a nezeptáš se ji co má na srdci?? Tos tam jen seděl a bavil se s ní vo počasí?
Od autora white