Tenga - Zažijte tu rozkoš!

Dostaly se mi do ruky produkty značky Tenga určené především pro muže. Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s těmito zajímavými pomůckami. Za poměrně slušnou cenu získáte velmi zajímavý produkt, který je kvalitnější, než by se vzhledem k ceně mohlo zdát.

Recenze na masturbátory TENGA

Měl jsem možnost testovat dva produkty. Prvním byl Air Cushion Masturbator v ceně 629,- a druhým nenápadné vajíčko Egg Wavy v ceně 285,-.

Tenga Air Cushion Masturbator

Jak je již viditelné z názvu, jedná se o masturbátor, který vytváří podtlak. Zabalený vypadá velmi nenápadně, rozhodně byste neuhodli, k čemu taková věcička slouží. Po vyjmutí z obalu vám zůstane v ruce plastová „věc“ válcovitého tvaru. Ale stačí odšroubovat víčko a…

Po prvním otevření máte vše připraveno. Lubrikant je již nanesený předem, jen jít na to. Hned při použití zjistíte dvě věci.

Za prvé je masturbátor v různých svých částech jiný. Uvnitř máte několik druhů výstupků, takže můžete zůstat tam, kde se vám to líbí.

třední část je navíc zúžená, takže zprostředkovává velmi příjemné pocity.

To nejlepší však čeká až při plném zasunutí.

Zadní část masturbátoru obsahuje neuvěřitelně dráždivé výstupky, které vás velmi rychle dokážou přivést na vrchol.

Za druhé vytváří masturbátor podtlak a přetlak. Je to zajímavý pocit, který rozhodně nezažijete při klasické souloži. Přetlak a podtlak doprovázejí „prdící“ a „srkající“ zvuky.

Masturbátor je veden jako jednorázový – použít a vyhodit. Nevím, který blázen by takovouto pěknou hračku hned vyhodil. Já jsem ten svůj pěkně vymyl, nechal jsem ho uschnout a vesele ho používám dále. Jen je potřeba vyndat buničinu napuštěnou lubrikantem a poté lubrikovat při každém použití.

Zařízení samotné se skládá z plastového obalu, vnitřní vložky, která je tím nejdůležitějším, a víčka. Zezačátku je ve vložce již zmiňovaná buničina napuštěná lubrikantem.

Když jsem masturbátor ukazoval své přítelkyni, měla k němu zezačátku výhrady. Pak si zkusila se mnou pomocí něj pohrát, prozkoumala jej zevnitř a zjistila, že nejde o žádný ďábelský výtvor. Výstupky jsou velmi příjemné i na omak prsty. Tenga se stala naším občasným společníkem pro zpestření partnerských hrátek.

Na masturbátoru je výborné právě jeho rozložení s různými vnitřními výstupky. Můžete se hodně dráždit a poté zase méně. Lze tak vcelku slušně trénovat svoji výdrž. Dále lze s masturbátorem různě točit a zkusit tak jiný pocit, nebo ho někam připevnit a přirážet jako při souloži.

Kdybych měl celkově Tengu zhodnotit, musím říci, že mě zaujala. Cena je oproti jiným masturbátorům velmi příznivá a za své peníze dostanete hračku, se kterou můžete zažít úžasnou rozkoš nebo jen tak trénovat. Pokud by vám vadily srkající zvuky, stačí si jednoduše vybrat jiný typ masturbátoru. Tenga vyrábí několik verzí.

Další informace o masturbátoru naleznete zde.


Tenga Egg Wavy

Vajíčko bylo druhým produktem, který jsem od Tengy testoval. Musím říci, že jsem zezačátku příliš nechápal, co to vlastně je. Ono totiž skutečně dostanete vajíčko. Po rozdělání v něm naleznete jakousi silikonovou vložku se vzorkem dle výběru uvnitř a malý lubrikant. Opravdu bych ve vajíčku nehledal pomůcku k masturbaci.

Když jsem si prošel materiály k vajíčku, pochopil jsem jeho princip. Okraj silikonové vložky se nalubrikuje a nasadí se přímo na penis. Poté se silikonovou vložkou masturbujete, přičemž vzorek uvnitř vás dráždí. Silikon je velmi pružný. Bál jsem se zezačátku, že ho pohyby zničím, ale mé obavy se nevyplnily. Dokonce se ani nevytahal, stále drží tvar.

Výrobce opět uvádí, že jde pouze o jednorázovou pomůcku, a já opět uvedu, že kecá. Tenga Egg Wavy mi posloužilo již několikrát a kromě potřeby lubrikantu a mytí je zcela bez problému. Samotné mytí je velmi jednoduché, mnohem jednodušší než u předešlého masturbátoru. Vajíčko také rychleji oschne, v podstatě ho můžete uklidit už minutu po umytí.

Vajíčko nedělá na rozdíl od masturbátoru žádné zvuky. Pocity s ním jsou rozhodně příjemné, ale mě osobně se více líbil masturbátor. Na druhou stranu znám lidi, kteří vajíčko považují doslova za revoluci.

Hlavní výhoda vajíčka tkví v jeho rychlé dostupnosti, diskrétnosti a lehké použitelnosti. Když to v něm zakončíte, jednoduše ho vymyjete a je to. Navíc vás skutečně nikdo nebude podezírat, že se v tom malém vajíčku skrývá mastrurbátor. Díky své velikosti je vajíčko vhodné kamkoli, doslova se vejde do kapsy. Rovněž existuje několik verzí, takže si určitě vyberete.

Další informace o vajíčku Tenga Egg Wavy naleznete zde.

Chcete-li zobrazit celou nabídku produktů Tenga, klikněte zde.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora simao

    Vetsina veci zde uvadenych dlouhodobe postrada to zakladni, a tim je tzv. VKUS
    pritom VKUS je zaklad vseho

    Reaguj na tento komentář