Nepište mu tolik!

Píšete svému klukovi každých deset minut? Tak to honem rychle přestaňte dělat, nebo si najde jinou!

Jak často psát svému příteli?

Každá druhá z nás spamuje svého přítele desítkami zpráv denně! Ne li stovkami… Pokud tohle děláte a ještě spolu ani nechodíte, tak mám pro vás asi špatnou zprávu, protože s největší pravděpodobností ani nebudete. 

Jednou z mnoha věcí, co chlapi na ženách nesnáší, je velmi časté a otravné psaní zpráv typu: co děláš, kde jsi, s kým jsi, kdo všechno tam je s tebou, v kolik se vrátíš, vrátíš se vůbec, máš mě ještě rád?… a mohla bych pokračovat do nekonečna, protože takových otázek dokážou holky během dne napsat opravdu neskutečné množství. 

Proč to ale klukům a mužům vadí? Protože chlapi jsou prostě nespoutaní a hraví, a tímto stíháním je zaháníme do kouta, odkud se nemohou pořádně hnout a svobodně dýchat. A kdo by chtěl celý život sedět v koutě? I ve filmu Hříšný tanec bylo jasně řečeno: „Bejby nebude sedět v koutě!“, a tak to platí i v mužském světě.

Jakmile se chlap cítí svazován a často kontrolován, přestává být chlapem a stává se z něho ženská. A vy snad chcete randit s holkou? Nevím jak vy, ale pokud si vyhlídnu chlapa, tak chci, aby se tak choval.

Kdybych chtěla holku, tak jdu rovnou do nějaké té šťabajzny. Ale teď mluvíme o protějšku, který má dole v kalhotách něco jiného, než my, ženy. 

Pokud tedy patříte mezi ty holky a ženy, které neustále stalkují své protějšky skrze mobilní telefony a jiná zařízení, tak s tím hodně rychle přestaňte.

Za prvé tím spíše svého milého postupně odradíte, než aby mu vaše starost přinášela radost. A za druhé běžte radši dělat užitečnější věci. Je toho tolik co zlepšovat, nebo na čem můžete makat. Například vaše pozadí, které může být o něco pevnější, nebo se snad mýlím? Také můžete začít běhat a shodit nějaká ta přebytečná kila.

Sportů a různých cvičení je v dnešní době tolik, že můžete mít na každý den v roce něco jiného. A jestliže už teď jste naprosto dokonalé, tak zapracujte na svém sebevědomí, protože buďme k sobě upřímné… píšete mu tak často především proto, že si dost nevěříte.

Takže když s tím něco uděláte, tak budete ve výsledku šťastní oba. Vy budete krásnější a jeho nebudete stíhat stovkami zpráv za den. A o tom to je!

Lucie Úspěšná

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora bludys22

  Naprostá generalizace, navíc nevhodně podaná.Nic se nemá přehánět takže 1000 zpráv je už asi moc ale pokud muž bude chtít, ukončí konverzaci sám někteří muži nemají na chatování bunky ale spousta naopak ano, často si spíš řeknu: "proč mi nenapíše častěji" , samozřejmost je nechat tomu druhému prostor ale pokud si máte co říct tak proč to nedělat?Tahle hra na topení a nádech působí víc škod než užitku, to je můj názor.

  Reaguj na tento komentář
  Re: Jaká je pravda?
   od autora Lars Ocet

   Pravda je, že ženy mají tyto hry velice rády a využívají to ve svůj prospěch, aby si ze spousty nápadníků (které mají současně) vybraly toho, ze kterého vymáčknou co nejvíce vlastního prospěchu![S05]

   Reaguj na tento komentář
totální blbost
 od autora Alan

  toto je nesmysl. Tak to nefunguje. nikdy!!!

  Reaguj na tento komentář