Ženy bohyně

Také rádi hrajete různé hry při oslavách a jiných skupinových sešlostech? Já je přímo zbožňuji! A proč? Protože se při nich hodně zasměju, a poznám lidi i trochu jinak.

Flirtování při hraní společenských her

Často chodím na různé oslavy, kde znám jen pár přátel. Po většinou se hrají různé stolní hry, či jsme někdy nuceni zapojovat celá těla! To je hned zajímavější. Nejvíc mě to baví, když se mi ten večer někdo zalíbí a nenápadně po sobě pokukujeme. Znáte ten pocit?

Je to tak vzrušující a při tom moc milé. Když jsme pak všichni zapojeni do her, krásně spolu flirtujeme a plamen touhy v nás roste neuvěřitelně rychle.

Jenomže, jakmile dojde na slova, přichází nervozita.

Člověk neví, co od druhého očekávat, a zároveň chce udělat skvělý první dojem. Lehký flirt beze slov má prostě své kouzlo.

Často jsem během života flirtovala tímto tichým, avšak velmi vzrušujícím způsobem. Někdy to zůstalo u pouhých pohledů, a dál se naše cesty rozdělily. Jindy došlo i na seznámení, které s sebou přineslo i trochu zajímavější vyprávění, ale o tom jindy…

Miluju oslavy! A to proto, že se vždy najde někdo, koho neznám, a večer tak může být velmi zajímavý. Pojďte se se mnou ponořit do něžných obláčků milých pohledů z očí do očí. Do hlubokých svádivých triků, kdy se nenápadně sehnu pro cosi na zemi, a dám tak letmý důraz na mé dychtivé pozadí. Pro ten smyslný pohled na rty, které touží po vášnivém polibku. 

Co vše se dá předat beze slov při flirtování, je neuvěřitelně krásné a sexy!

Miluju flirtování! A troufám si říct, že tohle má v malíku každá žena. Ženy jsou bohyně, které si dokážou omotat kolem svého něžného prstu každého muže. Stačí věřit ve své schopnosti, které nám příroda nadělila. A tak se dámy nebojte, a s chutí do toho! 

Objevte v sobě tu dračici, která tam dříme, a nedočkavě čeká, až se bude moc pořádně projevit!

Okouzlete svým šarmem a smyslem pro každý detail, který můžete použít pro ty flirtovací hrátky. Každý muž po nich v hloubi duše prahne. Ano, opravdu každý muž si přeje být sveden! Už jen ta představa vyvolává v mužích příjemné sexuální vzrušení! Nevěříte?

Tak na nic nečekejte, a zkuste to. Možná ve výsledku překvapíte sami sebe.
Držím vám pěsti, a pevně věřím ve vaše schopnosti. Jakmile se jednou vydáte na cestu plnou vzrušení, už z ní nebudete chtít nikdy sejít. Jak už jsem zmiňovala, ženy jsou bohyně, každá to máme v sobě. I vy!

Lucie Úspěšná

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Kamil

    Takovou dračici bych rád potkal [S08]

    Reaguj na tento komentář