Erotické hry s jídlem

Možná i vám rodiče od dětství vštěpovali, že s jídlem se do postele nechodí. Možná by vás nenapadlo, jaké může jídlo udělat divy v posteli. Pojďme se podívat na pár tipů, jak si okořenit milostný život.

Jídlo do postele nepatří …. Nebo ano?

Někomu to může připadat nechutné a je proto vhodné se s partnerem nebo partnerkou dohodnout, jestli ho tato představa láká. Jídlo můžete zvolit různé, od ovoce, až po alkohol. Dejte velký pozor na to, jaké jídlo vybíráte, např. pálivé věci by vám mohli ublížit. 

Čokoláda

Co si takhle vzít do postele, nebo někam k posteli čokoládové fondue. Nakrájíte si vaše oblíbené ovoce, rozpustíte čokoládu a můžete začít, fantazii se meze nekladou.

Můžete např. ovoce na druhého vyskládat, polít ho čokoládou a v rámci hrátek z něj čokoládu olízat a ovoce sníst.

Čokoládovou pusou partnera potom můžete políbit či mu dát druhou půlku ovoce z vašich úst. Poté si můžete role s partnerem vyměnit.

Miska na fondue se dá pořídit velmi levně, a nebo můžete improvizovat a čokoládu roztavit v hrnci.

Další alternativou je nutella, kterou můžete použít stejně jako čokoládu.

Bodyshot

Mnozí z vás již tuší, o co jde, pro nezasvěcené: Bodyshot je zvláštní způsob pití alkoholu, většinou se praktikuje u pití tequily, ale dá se udělat i s jiným alkoholem. Sůl, tequila, citrón.

Pořadí zůstává, ale je tu menší obměna, která je do postele jako stvořená. Pití provádíme tak, že ženu položíme na záda a do pupíku jí nalijeme panáka tequily, sůl nasypeme do jamky u prsou (dejte pozor, aby se sůl nedostala na bradavky), a citron vložíme ženě do úst.

Předtím, než panák vypijete, doporučujeme ženu ještě např. políbit a polaskat na krku. Bude muset udržet panák v pupíku a bude to pro vás oba vzrušující.

Další postup je takový, že olíznete sůl z prsou, vypijete tequilu z pupíku a zakousnete citrón. Velmi dobrá je také kombinace skořice a pomeranč.

Tuto techniku můžete použít i na párty, kde je to běžnější.

Zmrzlina

Zmrzlina, jak všichni víme, je studená. A proto by mohla do erotických hrátek přinést něco nového. Tělo velmi dobře reaguje na chlad i teplo, když zvolíte zmrzlinu a použijete ji na různých místech, vaši partnerku na by to mohlo ještě více nažhavit.

Také můžete partnerce či partnerovi jezdit po těle ledovou lžičkou od zmrzliny a zkoušet, jak bude reagovat. Buďte vždy jemní a citlivý a pozorujte, jestli se to partnerovi líbí nebo ne.

A když nic tak se alespoň dobře nadlábnete.

Spoustu typů jídel fungují i jako přírodní afrodiziaka a když je sníte, tak po nich roste chuť na sex. A některé potraviny umí např. zlepšit i chuť spermatu, ale o tom zase jindy.

Ať už se rozhodnete milování okořenit jakýmkoliv jídlem, určitě zabodujete a my vám při tom přejeme příjemné chvíle.  

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Kaja

    Zkoušeli jsme nedávno šlehačku. Je taková profláknutá [S08] ale bylo to hrozný. Během chvilky se s ní stala divná hmota která i divné chutnala. Asi to bude tou šlehačkou protože už není co bývala. Takže na erotické hrátky šlehačku nedoporučuji [S03]

    Reaguj na tento komentář