Jak na ženský orální sex (2) - Fáze orálního sexu

Ženský orální sex lze rozdělit na 3 fáze - úvod, jemné mazlení s klitorisem a následná stimulace vedoucí až k orgasmu. Podíváme se na to, jaké techniky jsou v jednotlivých fázích nejúčinnější.

Jak udělat ženu jazykem (2)

Úvod k orálnímu sexu

Dráždění ženy pusou nebo rukou může probíhat v podobném scénáři, jako když vám orální sex poskytuje ona. Začátek by měl být pomalý. Když se dotýkáte těch míst poprvé, stačí klidně jen dýchat, jemně olizovat a líbat cokoliv tam dole. Tím nic nezkazíte. Při tom sledujte, jak partnerka reaguje, bude se vám to hodit pro příště. Klitoris je anatomicky v podstatě něco jako žalud, nese mnoho nervových zakončení, na to je třeba brát ohled. Tuto fázi bych považovala za takovou předehru k opravdovému orálnímu sexu (ženy obecně předehry a mazlení milují). Délka a průběh záleží na vaší fantazii, jen by to nemělo být hrubé. Pozor na vousy - někdy škrábou - ale i to se může některé líbit.

Hra s klitorisem

Po takovémto hraní následuje příprava na orgasmus.

V této chvíli bych doporučila roztáhnout stydké pysky a najít ten maličký (nebo pravděpodobně už trochu ztopořený) klitoris, a chvilku se s ním pomazlit (jazyk bude ideální). Zatím ještě velmi jemně. Ono to možná zní legračně, ale já jsem to skoro všem svým sexuálním partnerům musela říci: „Toto je ten můj klitoris a jinde ho nehledej. Je malý, ale je to on." Takže možná při tom otevřete oči, může být schovaný.

Každá žena je jinak citlivá a vyžaduje tedy jinou intenzitu dráždění klitorisu, některé dokonce nesnesou jeho přímé dráždění. Proto hlavním záměrem v tomto momentu by pro vás mělo být zjištění, co je ženě nejpříjemnější. Tato fáze nemusí trvat dlouho, po chvíli je vhodnější trochu přitvrdit.

Stimulace, která vede k orgasmu

V této chvíli bude potřeba začít pracovat na tom, abyste ženu dostatečně stimulovali, jinak je pravděpodobně naděje na orgasmus nevelká. Tady mám jednoduchou radu - sami víte, že během mužského orálního sexu, když je váš úd ztopořený, potřebujete nějaký rytmus, pohyb, tempo a rychlost, abyste dospěli k vrcholu. Jemné cucání už nezabírá. Tak stejně tak to probíhá i v tomto případě. Postupně byste měli zvyšovat rychlost a eventuelně i sílu. Když dospějete do určitého tempa, chvíli v něm setrvejte, a postupně směřujte k ještě o něco rychlejšímu tempu, přičemž stále po kratších intervalech dále zrychlujte. V této fázi jde o stereotyp. To už asi není pro muže tak zábavné, může to být i únavné, jde pouze o to, aby dospěla k orgasmu.

Komentáře