Jak na ženský orální sex (3) - Techniky orálního sexu

Nejdůležitější otázka v oblasti orálního sexu je, jakými konkrétními pohyby docílit orgasmu. Popíšu tři techniky, ale je jich jistě mnohem víc. Vše záleží na vaší fantazii.

Jak udělat ženu jazykem (3)

Poklepávání (prstem nebo jazykem na klitoris)

Měla by to být docela rychlá frekvence. Musíte vydržet až do úplného vrcholu a nezpomalovat.

Rychlé krouživé pohyby okolo klitorisu

Lze to provádět buď jazykem, což je dost náročné a únavné, nebo ukazovákem (v tomto případě jde vlastně o stimulaci rukou, ale jazyk může pomoci, opět je to záležitost fantazie). Důležitá je hlavně určitá rychlost, ve které je třeba setrvat, popřípadě zrychlovat a vydržet. Jde tedy o to provádět ty pohyby dostatečně dlouhou dobu. Raději nezpomalujte, to by mohlo orgasmus oddálit. Jak jsem již zmínila v předchozím dílu, důležité je neztratit nervová zakončení, tedy klitoris. Jinak se orgasmus nedostaví.

Ještě zbývá popsat, jak přesně ty pohyby vypadají. Představte si, jaké pohyby děláte, když chcete vykroutit ukazováčkem klíště z pokožky. Tak to klíště by mohl být klitoris. Doporučuji to provádět nejprve jemně (toto místo je opravdu citlivé), ale rychle.

Pokračujte v určitém tempu, postupně zrychlujte a přidávejte na síle. Ke konci už jsou pohyby opravdu stereotypní. Může to vše trvat i několik minut, proto vydržte.

Kmitání jazykem ze strany na stranu

Jsou to rychlé pohyby jazykem, jakoby třepání motýlích křídel. Jde opět o stereotypní pohyby. Nemusíte zkoušet žádné další fígle, toto by mělo stačit, pokud to vydržíte dělat určitou dobu. Je možné pohyby postupně ještě zrychlovat. Já osobně tuto techniku považuji za nejkrásnější, protože dotyk vlhkého kmitajícího jazyka je velmi příjemný.

Důležité u všech praktik je, že se postupně zvyšuje intenzita. Když se blíží orgasmus, tak je dobré jet na plné obrátky. Může to vše trvat déle, než předpokládáte, proto nezoufejte, že to nejde rychle. Nemám odhad v čase, protože při tom většinou čas nevnímám, ale obvykle potřebuji několik minut. Pokud se vám hned nepodaří dovést ji až do konce, nic není ztraceno. Pokud se partnerka nestydí, tak jí přimějte, ať si to zkusí nejprve udělat sama rukou. Sledujte, co dělá, anebo jí to dělejte rukou vy a ptejte se, co je dobré a co ne. Vážně nebuďte zklamaní, když se to nepodaří napoprvé nebo napodruhé. Zkoušejte to dál a dál, každá žena by měla být schopna dosáhnout orgasmu. Jen je někdy obtížné přijít na to jít. Když se vám to jednou podaří, odměna bude sladká, to mi věřte.

Jestli si někdy stěžujete, že vám vaše přítelkyně neumí říct, co se jí líbí a jak jí to máte udělat, nemusí to být jen tím, že je stydlivá. Třeba se jí neumíte správně zeptat. Nečekejte, že vám dá do ruky popis pracovního postupu. Některé ženy nerady mluví o sexu jako o obyčejné činnosti, na kterou potřebujete návod. Mají rády zkoumání a objevování. Předpokládají, že to budete zkoušet, a že se jí budete ptát vy. Neptejte se: „Co se ti líbí? Co chceš, abych dělal?" Těžko vám žena bude říkat: „Tak miláčku, nejdřív strč ruku tam a potom tam, potom zakruž jazykem..." Ptejte se na konkrétní činnost, kterou právě děláte. „Líbí se ti tohle? A tohle? Je lepší tohle nebo tohle?" Čekejte na odezvu (což nemusí být jen slovní odpověď). Chtějte skutečně vědět, co se jí líbí. Naléhejte tak dlouho, dokud se to nedozvíte. Dalším problémem ale může být, že žena sama neví, jak dosáhnout vrcholu. Proto vám to říct nemůže, i kdyby chtěla sebevíc. Ale i tady mám tu samou radu: Zkoušejte to vy, ptejte se při tom, a buďte neodbytní.

Na závěr bych chtěla dodat, že způsoby, kterými lze dosáhnout vrcholu při orálním sexu, je mnoho. Neexistuje jeden univerzální návod. V případě orálního uspokojování ženy je to ještě složitější, protože některé ženy samy nevědí, jak na to. Rozhodně to ale není nemožné, a stojí to za vyzkoušení. Když se to podaří jednou, je vyhráno. Možná se mnoho dvojic ochuzuje o spoustu krásných prožitků jen proto, že se stydí o sexu mluvit nebo jinak projevovat své pocity. To je podle mne škoda, a proto radím všem - buďte otevření, hraví, experimentujte, naslouchejte si a vzájemně se pozorujte. To je první krok k oboustranné spokojenosti.

Komentáře