Vaginální orgasmus

Ženy popisují vaginální orgasmus jako mnohem intenzivnější zážitek, než orgasmus klitorální. Při vaginálním orgasmu je zapojeno mnohem více částí ženského těla. V prvé řadě to je oblast pánve a podbřišku, dále pak děložní hrdlo a děloha, samozřejmě i vnější genitálie. Rozdíl je i ve stazích děložního svalstva. Zatímco u klitorálního orgasmu jsou stahy méně intenzivní, u vaginálního orgasmu jsou rychlé a rytmické.

Většina lidí, především žen, obecně chápe vaginální orgasmus jako mnohem krásnější, avšak špatně dosažitelný zážitek. Je to pravda, vaginální orgasmy jsou u žen méně běžné. Je to dáno především tím, že pro dosažení vaginálního orgasmu potřebuje být žena hodně vzrušená. Pokud zvolíte dostatečně dlouhou předehru a vytvoříte správné prostředí, velmi pomůžete ženě k dosažení intenzivního vyvrcholení.

Libido ženy můžete zkusit podpořit také afrodiziaky. Kromě toho vaginálnímu orgasmu výrazně napomáhá únava ženy, především pokud je soustředěná v nohách. Večerní tanec je výborným základem pro vaginální orgasmus, za předpokladu, že se žena příliš neopila. Zrovna tak noční přílet do luxusního hotelu nebo jiný intenzivní zážitek zakončený v noci (intenzivním zážitkem samozřejmě může být i sbalení ženy na akci).

Mnoho mužů se domnívá, že pro vyvolání správného vaginálního orgasmu je potřeba souložit velmi dlouho. To opravdu není pravda, klíčem pro dosažení orgasmu je spíše předehra než délka styku, který může ženu dokonce časem i nudit.

Ošidíte-li předehru, dlouhým stykem svoji ztrátu nenahradíte.
Dosažení vaginálního orgasmu však není pouze v rukou mužů. Ženy si mohou samy zajistit, aby dosahovaly intenzivních zážitků častěji. Stačí jim k tomu posilovat svaly pánevního dna, například použitím závaží či většího vibrátoru.

Podíváme se na polohy, při nichž je vyšší šance pro dosažení vaginálního orgasmu u ženy.

Na koníčka

Muž leží na zádech a žena nasedá na jeho úd obličejem k obličeji partnera. Řekněte ženě, ať se v této poloze zkusí krouživě pohybovat. Tím bude stimulovat klitoris i vaginální oblast. Zároveň tato poloha umožňuje hlubší proniknutí, pokud žena plně nasedne.

Tuto polohu můžete obměnit. Řekněte ženě, ať se otočí směrem k vašim nohám. Bude z toho mít nové zajímavé pocity, které mohou přispět k vyvrcholení.

Tuto polohu můžete obměnit. Řekněte ženě, ať se otočí směrem k vašim nohám. Bude z toho mít nové zajímavé pocity, které mohou přispět k vyvrcholení.

Misionářská poloha

Žena leží na zádech, partner do ní proniká vleže. Pro dosažení lepších pocitů je vhodné dát ženě pod zadek polštář, aby byla výše. Ať si také zkusí přitáhnout nohy k hrudníku nebo vás s nimi obejmout – některé ženy toto dělají automaticky, aby dosáhly hlubšího průniku a lepších pocitů. Pozor ale na to, že s velkým údem může nastat v této poloze problém v souvislosti s narážením do děložního hrdla, což je pro ženu bolestivé.

Mrkněte na naši nabídku pomůcek, které ženě pomohou k vaginálnímu orgasmu. Stačí kliknout na tento odstavec. :)

Líbilo se Vám to? Doporučte i ostatním. A bude nás sem chodit víc :)   

Komentáře