Zažijte souběžný orgasmus

Mnoho partnerů se snaží dosáhnout souběžného orgasmu. Chtějí vyvrcholit oba najednou, aby to posílilo jejich psychické pouto či pomohlo k započetí potomka. Tato bezesporu krásná myšlenka má však jednu velkou vadu – souběžný orgasmus je velmi těžko dosažitelný. I tak však můžete zkusit techniky, které zvýší šanci na jeho prožití.

Muži a ženy se vzruší za rozdílnou dobu. Muži potřebují k plnému vzrušení mnohonásobně méně času než ženy. To je hlavní příčina toho, proč je souběžný orgasmus natolik vzdálený realitě. Většinou to v našich postelích vypadá tak, že nejdříve zakončí muž, který poté pomůže ženě v jejím vyvrcholení. Někteří partneři to rovněž zkouší obráceně – nejdříve se zaměří na ženu a teprve poté na muže. To je mnohem lepší cesta k souběžnému vyvrcholení.

K tomu, abyste zvýšili šance na dosažení souběžného orgasmu, je potřeba ženu pořádně vzrušit. Můžete zkusit erotickou masáž s následným drážděním klitorisu. Dohodněte se se ženou, že vám dá znamení, až se na ní bude blížit vyvrcholení. Přestaňte s drážděním, na chvilku se přesuňte jinam, a poté se vraťte. Když ženu několikrát přivedete těsně pod vrchol, bude připravená mít orgasmus brzy po vniknutí.

Existují tři polohy, které zvyšují šanci na souběžný orgasmus.

Misionářská

Klasická poloha, ve které žena leží na zádech, zatímco vy do ní pronikáte.

Tuto polohu pravděpodobně běžně praktikujete. Žena v ní může snáze dosáhnout orgasmu, avšak vy ještě jednodušeji a rychleji. Proto by u této polohy neměla chybět zmiňovaná předehra, jinak zakončíte dříve než ona. Když dáte partnerce pod zadek polštářek, umocní to ještě více její prožitek ze styku.

Uzlík

Je to varianta misionářské polohy, ve které si muž chytne partnerku za boku a vzepře se tak, aby se při pronikání třel o partnerčinu stydkou kost a dráždil tím klitoris. Pro lepší pronikání by partnerka měla zvednout nohy a omotat je kolem vás. Rovněž také lze použít polštářek pod zadek. Pronikání v této poloze je mělčí než v klasické misionářské.

Na koníčka

Muž leží na zádech, žena nasedá na jeho úd obličejem k obličeji muže. Tato poloha je na dosažení souběžného vyvrcholení nejideálnější, protože umožňuje partnerům dráždit partnerčin klitoris. Žena se může rovněž naklánět a kontrolovat hloubku průniku, aby dosáhla co nejpříjemnějších pocitů. Rovněž můžete na klitoris použít malý vibrátor.

Podívejte se na jeden z vibrátorů klitorisu, které nabízíme, nebo na revoluční pomůcku We-Vibe 2, která dráždí oba partnery. Stačí kliknout na zvýrazněné názvy.

Komentáře