Testujeme DVD o svádění žen

Ve této minirecenzí se kromě zhodnocení 4 DVD o svádění žen a závěrečného zhodnocení dozvíte také něco navíc. Tento článek se bezpochyby vyplatí přečíst!

DVD o svádění žen

DVD 09: Zvyšte svůj sociální status (Stealth)

Stealth z Irska se ve své druhé přednášce zaměřuje na budování sociálních vazeb se svým okolím. Je to velmi zajímavá a propracovaná metoda, jak získat mnoho kontaktů a mít mnoho vztahů se ženami, aniž byste se museli příliš snažit.

Stealth rozeznává v přednášce několik úrovní sociálních vazeb. Posluchačům vysvětluje, na které ženy se mají zaměřit, a na které ne, jak vystupovat ve společnosti či v baru tak, aby vás ženy nemohly odmítnout. Během přednášky aktivně spolupracuje s publikem, techniky se snaží předvádět i názorně na lidech přítomných v sále.

Tato přednáška od Stealtha se od ostatních přednášek z Konference značně odlišuje. Nedostanete návod, jak se stát dominantním baličem, ale naopak se tito baliči často a především oprávněně kritizují. Přednáška je výborným zdrojem informací především pro ty posluchače, kteří se nechtějí zabývat pickupem, ale raději se s ženami seznamují a kamarádí s tím, že z toho později může něco vzniknout. Pokud rádi budujete sociální vazby s okolím, Stealth vám poskytne velmi propracovaný návod, jak tento systém zefektivnit a využívat naplno.

Rovněž lze DVD doporučit všem, kteří mají problémy s tím, že je jejich kamarádi málokdy někam zvou. Dozvíte se proč tomu tak je, a hlavně, jak to změnit.

Osobní hodnocení: 90 %

 

DVD 10: Jak balit topmodelky a top 10 ženy (Badboy a Marius)

Chorvatská dvojce Badboy a Marius přijela na Konferenci s tím, že nabourá veškeré zažité a nefunkční koncepty v balení. Každý postup vede k sexu. Jen je rozdíl, jestli se vyspíte s desátou nebo s pětistou ženou, kterou oslovíte.

V této přednášce se Badboy a Marius zaměřují na balení těch nejkrásnější žen. Dozvíte se, jakou mají tyto ženy osobnost, proč ji mají, a jak je sbalíte. Čím je žena krásnější a obletovanější, tím je její sbalení těžší. Musíte se nejdříve dostat přes tlustou slupku její vnější osobnosti, či jinak řečeno, jejího štítu.

Badboy a Marius v tomto výstupu výborně poukazují na paradoxy mužského myšlení. Například mnoho mužů by se chtělo vyspat s pannou, která ale bude dobrá v posteli. Nebo si myslíte, jak ženu pomalu dostáváte, a ona si vás mezitím nenápadně obtáčí kolem prstu. Přednáška je výborným zdrojem informací pro všechny baliče, kteří se balením chtějí opravdu zabývat. 

Osobní hodnocení: 95 %

 

DVD 11: Jak sbalit holku téměř kdekoli během pár minut (DeepVertigo)

DeepVertigo přijel na Konferenci z Francie, dříve však bydlel v Irsku. Je to muž, který nevěděl, jak balit ženy a bál se je oslovit. Ale změnil se. Vytvořil soubor pravidel, podle kterých se řídí. Zezačátku přednášky dá DeepVertigo prostor na několik minut IceDragonovi, který s lidmi v sále rozebírá situace, jež mohou při balení v podniku nastat. Rovněž irský lektor Stealth bude DeepVertigovi oporou v jeho výstupu.

DeepVertigo ve své přednášce ukazuje, že každý muž dokáže poměrně rychle sbalit ženu, pokud dodržuje několik důležitých pravidel. Nemusíte se slepě opičit po druhých. Vytvořte si vlastní postup, který nejlépe vyhovuje právě vám, a bude se vám balit nejlépe.

Samotná přednáška DeepVertiga je spíše teoretická, avšak praktické ukázky také naleznete. Celkově jde o nadprůměrnou přednášku, ve které zazní spousta důležitých informací, na které by nikdo neměl při balení zapomínat.

Osobní hodnocení: 85 %

 

DVD 12: Diskuze s účastníky (SmoothDoc, Caspar, Stealth, IceDragon, Irshad, Bas, DeepVertigo)

V diskuzi se posluchači ptají na různé dotazy a přednášející se jim snaží zodpovědět. Přítomni jsou všichni lektoři kromě Romana Soshnikova, Badboye a Mariuse.

Diskuze není ucelená přednáška, probírají se různá témata. Posluchači položí mimo jiné dotazy typu: „Co mám dělat, abych vyzařoval více energie?“ „Proč už mě balení nebaví tak jako dřív?“ „Co když si o mně holky už od pohledu myslí, že jsem sukničkář?“ „Jak se mám vcítit do emocí druhých?“ či „Jak se mám chovat, když mi ženě řekne, že mi jde stejně jenom o sex? V odpovědích se střídají všichni lektoři. Většinou se dozvíte několik možností řešení daného problému.

Jednotliví přednášející v ní dokazují, že mají k tématu co říci. Otázky zodpovídají velmi zodpovědně a srozumitelně. Diskuzi doporučujeme všem, které zaujal alespoň některý z přednášejících, či těm, které zaujal některý z uvedených dotazů.

Osobní hodnocení: 95 %

Několik slov závěrem

Určitě jste zaznamenali, že téměř všechny přednášky hodnotíme jako velmi přínosné. Ony skutečně jsou, ale je třeba vzít na vědomí, že se zaobírají různými technikami, které lze omezeně pouze slučovat. Pokud se zabýváte například pouze balením žen ze své sociální skupiny, budou pro vás nejpřínosnější přednášky od Stealtha, pokud chcete přesný návod pro přímé sbalení žen, je pro vás zase vhodnější Badboy s Mariusem či SmoothDoc. Každá přednáška obsahuje užitečné informace. Stačí si jen vybrat.

Pokud ale teprve hledáte tu pravou metodu nebo chcete rozšířit své obzory v oblasti balení, doporučuji vám všechny přednášky. Můžete je koupit zde v setu za zvýhodněnou cenu oproti jednotlivému nákupu (a ještě k tomu dostanete ZDARMA feromony).

DVD můžete objednat zde.

Další informace o DVD naleznete zde.

Komentáře