Ve vztahu (2)

Každá holka si tak nějak představuje, jak by to chtěla ztratit. Já jsem na svoje představy ani nebyla moc náročná. Stačil mi úžasnej kluk, postýlka a správná nálada. A teď už se všechno pomalu blížilo.

Jak se mě poprvé snažil udělat

Konečně! Můj miláček se stěhuje na kolej! Abych si ho mohla pořádně užít a nikdo nás nerušil, nastěhoval se dokonce o tejden dřív, než mu začala škola. Měli jsme před sebou celej víkend jen pro nás a pak pár všedních dnů. Myslím si, že na tohle období nikdy nezapomenu.

V pátek se Roman nastěhoval na kolej. Žádnej z jeho spolubydlících se ještě neukázal, takže jsme mohli být spolu. Sice jsem nevěděla, jestli mě rodiče pustěj k cizímu klukovi na víkend, ale nakonec vše dopadlo výborně. Kamarádka poskytla alibi. A já tak měla před sebou jeden z nejúžasnějších víkendů ve svým životě.

Sbalila jsem si věci a jela se podívat za Romanem.

Přivítal mě na zastávce a šli jsme k němu na kolej. Byl pátek odpoledne, čas pro to vymyslet akci navečer. Nakonec jsme se shodli na osvědčeným podniku, Ose. Ještě předtím jsme se chtěli trochu projít, ale to se mi moc nelíbilo. Začala jsem naoko protestovat.

„Miláčku, ale mně se nikam nechce.“

„No jak chceš. Tak můžeme zůstat tady.“

Teda, čekala jsem větší odpor. Nebaví mě hádat se s někým, kdo změní svůj názor podle mě. To není sranda.

„A nebo víš co? Můžeme skočit ke Káje. Bydlí kousek odsud. Zajdeme k ní a pak půjdeme do Osy společně.“

„To myslíš vážně?“

„No jasně.“

„Tak já přijedu o tejden dřív a ty chceš zajít za kámoškou? Děláš si legraci?“

„Jo.“

„Cože?“

Hehe, tohle žeru. Strašně ráda matu lidi okolo. A Roman se při tom tvářil ještě tak roztomile. Musela jsem si ho hned chytnout a začít se s ním pořádně líbat. Chvíli nevěděl, která bije, ale po chvilce se začal poddávat. Postrčila jsem ho na postel a hrála se s ním. Znásilňovala jsem jazýčkem jeho pusinku a hladila si ho. Po chvilce mě položil a převzal iniciativu. Líbal mě na krku, hladil mě po celym těle, jen jednomu místu se vyhýbal. Asi se bál po minulý zkušenosti, chudák. Trochu jsem se poodtáhla, uvolnila jsem nohy a nastavila jsem se mu. Opatrně mě začal hladit po stehnech, pak podbřišek a nakonec se dostal i na to správný místo. Sice jsem měla džíny a jeho doteky jsem moc necítila, ale i tak se mi trochu zatočila hlava. Srdce mi bilo jako o závod, začala jsem nasávat jeho jazyk a taky ho ohmatávat rukou.

Takhle jsme chvilku vydrželi, poté mi Roman vsunul ruku pod džíny. No co, ať si šáhne. A taky, že si šáhnul. Začal si se mnou hrát. Snažila jsem rozepnout mu kalhoty a opětovat mu to, ale po chvilce jsem to vzdala a poddala jsem se mu. Asi to dělal poprvý, nevím, ale chvilkama to docela bolelo. Ale i tak to bylo příjemný. Jen to pak dělal dlouho a moc tlačil, takže z toho nic nebylo. Vytáhla jsem mu ruku a tentokráte jsem se o to pokusila já rukou. Zase byl pěkně mokrej. To se mi líbí. :)

Hrála jsem si s ním chvilku pravačkou, chvilku levačkou. Pěkně mě z toho braly křeče do rukou. Tohle vám fakt nezávidím, chlapi. Nakonec se mi to povedlo. Teda až na jednu maličkost. Zapomněli jsme na kapesníky. Všechno to přistálo Romanovi na triku a na kalhotech. Takže hned mazal do koupelny a čistil. Já si mezitím zašla na záchod a pochválila jsem se, že jsem si s sebou vzala dost náhradních kalhotek. Snad ty skvrny půjdou vyprat.

Roman se vrátil z koupelny i s mokrým tričkem na sobě, lehl si ke mně a hladil mě.

„Bylo to moc krásný, lásko. Jen mě mrzí, že ty nic.“

„Mně to nevadí, broučku. Hlavně, když nebudeš mít na triku fleky.“

Měl, jak jsme zjistili po pár minutách. Sice jen trochu, ale přece. Ty vaše potvůrky ocasatý zanechávají stopy. Budu se muset naučit líp mířit.

Ještě chvilku jsme leželi v postýlce a povídali si.

„Jakej z toho máš ty pocit?“

„Z čeho?“

„Z toho, když to děláš klukovi rukou.“

„Je to zajímavý. A berou z toho křeče do rukou.“

„Neboj, na to zvykneš.“

„A neměla bych si zvykat spíše na jiný věci?“

„Uvidíme.“

Že by se bál? Nebo proč ta neurčitá odpověď? Chtěla jsem se ho na to zeptat, ale než jsem to stihla udělat, tak si Roman vyměnil triko a zavelel z přesunu do Osy. Dnešní večer bude ještě pokračovat, ale až v dalším článku.

Komentáře