Sex ve výkladní skříni

Po dlouhé době se mi ozval kámoš ze školy, který se před pár lety odstěhoval na druhý konec republiky. Prý bude mít cestu kolem a rád by se se mnou potkal. Naplánovali jsme si tedy schůzku. Těšil jsem se, že se zas uvidíme a trochu pokecáme. Setkání se nám opravdu vydařilo, i když úplně jinak, než jsem si představoval.

Prošli jsme se s Mirkem po městě, ukázal jsem mu co je tu novýho a tak. Poznávací exkurzi jsme samozřejmě prokládali nezbytnými pitstopy. Bary a hospůdky u nás vyrostly jak houby po dešti a žízeň byla veliká. Není divu, že po pár hodinách začal působit efekt průtokovýho ohřívače a tělu bylo třeba odlehčit. Zabočili jsme do odlehlé uličky a tam jsme narazili na jakýsi hotýlek, kde měli ještě otevřeno.

Uvnitř pusto prázdno, podnapilý číšník nám ukázal cestu nahoru po schodech, samozřejmě za příslušný poplatek. „Vyhodit kilo za nějakej shit," procedil Mirek mezi zubama. Ani jsme netušili, jak se nám ta investice vyplatí.

Když jsme se trochu porozhlédli, našli jsme vchod do nenápadnýho, modře prosvětlenýho baru, ze kterýho se linula tlumená hudba. První, co jsem zaregistroval, bylo, že v útulné, spoře osvětlené místnosti je jen pár lehce oděných a překvapivě mladých slečen.

Vzhledem k tomu, že už jsme měli trochu upito a slečny byly opravdu pěkné, rozhodli jsme se, že posedíme.

Pokračovali jsme ve spanilé jízdě a po pár tequillách jsme sotva zaregistrovali, že hudba o něco zesílila a zrychlila rytmus. 2 metry od nás se předváděla štíhlá, ale dobře vyvinutá blondýna, a smyslnými pohyby se zbavovala posledního kousku šatstva.

 

„Kluci, tady je dneska hrozná nuda, můžeme si přisednout?"
Vedle mě už seděla blondýnka s culíkem, na sobě jen azurově modré prádélko. Před Mirkem postávala pohledná brunetka a tvářila se nerozhodně.
„Jasně, já jsem pro, ale nevím, co Mirek," odvětil jsem, zatímco kámoš zarytě mlčel. Brunetka na nic nečekala a obkročmo se na něj zlehka posadila.
„Hele, todleto nedopadne dobře," varoval Mirek, zatímco se na něm brunetka pomalu pohybovala směrem dopředu a dozadu. Blondýnka mně nenápadně šátrala mezi nohama.

Než jsme se stačili vzpamatovat, naklonila se k nám dáma s hlubokým dekoltem a šibalským úsměvem. „Neměli by pánové chuť na nějakou specialitu?" Podávala mi kožené desky s nápisem Menu. Uvnitř široká nabídka s cenami na úrovni lepší restaurace, ale vynásobeno x 10. U každé položky i číslo pokoje.

 

„No, je to tady fajn, ale my jsme si chtěli s kámošem jen trochu pokecat. Sedneme si ještě chvíli dole." Tohle menu bylo pro nás nedostupný a zavelel jsem k ústupu, přestože nám ta milá paní nabídla i „množstevní slevu."

 

Jenže ještě nebyl konec. Seděli jsme v restauraci jen pár minut, když se naše usměvavé společnice objevily znovu. „Nechceme vás rušit, jen vám neseme něco na čtení." Titulní strany časopisů byly dostatečně výmluvný. „Díky moc, ale radši se budeme dívat na vás," pokusil jsem se o kompliment, který se stal osudným.

Blondýnka si lehla na stůl a brunetka ji pomalu svlékala. Nevěřícně jsme koukali na tuhle live show pro dva. Když už byly holky v nejlepším, blondýnka se smutným úsměvem povídá: „Děláš to moc dobře, ale tam dole ti něco chybí." Tady už šlo o prestiž a museli jsme se zachovat jako chlapi.

Byl to nečekaně prožitý večer a taky dlouhý ráno. Nějak nám ani nedošlo, že prosklené stěny restauračky vypadaly tmavé jen zevnitř. Pár náhodných chodců mělo po ránu asi zajímavý zážitek

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora hch

  děkuji velkomožné redakci za zveřejnění příspěvku a za vkusně vybrané ilustrační foto:)
  ten chlap vlevo, není to G. Jebal?

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Treff

   jej docela zajimave jen se mi to zda trochu zmatene napsane...a museli jste nakonec platit nebo to bylo gratis ? [S04]

   Reaguj na tento komentář