Jak jsem objevil kouzlo škádlení

Bude to už přes rok, co se odehrál tento příběh. Byl jsem celkem hezkej (a to stále jsem), stydlivej a zakřiknutej kluk, kterej dokázal udržet srandu a dokázal udělat legraci z čehokoli, když u něj nebyla žádná holka. Ale je tam to slovíčko „když“.

Jak jsem se naučil balit holky škádlením

Tehdy mi bylo něco přes šestnáct a nikdy v životě jsem se nelíbal. Strašný dilema. Ale vždycky jsem to dokázal před ostatníma dokonale tajit, protože jsem podědil schopnost skvěle se přetvařovat a lhát, takže mě všichni měli za kluka, kterej má akorát zkušeností ke svému věku. Jenom já jsem věděl pravdu.

I přes moji slušnou stydlivost jsem jezdil na diskotéky a doufal jsem, že mě nějaká holka sbalí (samozřejmě, že bych se nedočkal ani za sto let) a bavil jsem se s kámošema. To znamená, že jsme pařili jak zběsilí. Zlom nastal, když mě kamarád představil svojí kámarádce ze školy, která byla celkem hezká, ale poněvadž to byla kámošova kamarádka, tak jsem si vůbec nepřipustil, že bych s ní něco mohl mít a choval jsem se normálně. Až jsem si z ní začal dělat srandu. Byly to takový ty narážky na její tanec, náramek apod.

Prostě to, co má holku vyprovokovat.

Nenechala si to ode mě líbit a začali jsme se pošťuchovat (já samozřejmě jemněji než ona, poněvadž jsem měl dojem, že mě chce zabít). Potom jsem zjistil, že je lechtivá, a poněvadž jsem měl v sobě pár skleniček čehosi, tak jsem si dokonce troufnul toho využívat. A začali jsme se navzájem lochtat. Neznám lepší způsob jak se dostat k holce nenápadně blíž.

Pak jsme ukradli kámošovi pásek a já si ji tím páskem přitáhl. Opět to bylo naprosto nezištně. Ale ona poněvadž měla celkem dost zkušeností, si to vyložila jinak. Myslel jsem, že jsem zašel moc daleko a že bych měl zvednout kotvy. Jenomže po pohledu do jejích očí, a poté, co se naše ruce jakoby samy obtočily kolem zad druhého, mi došlo, že nikam nepůjdu. Následoval krátký pohled do očí a přiblížení k jejím ústům. Je doopravdy zajímavý, když první polibek od holky byl francouzák. Poněvadž jsem teorii znal skvěle, tak ta holka ani snad nic nepoznala. Nebo možná poznala, ale taktně mlčela.

Každopádně této holce vděčím za hodně. Od téhle chvíle jsem přestal hledat v balení holek jakoukoliv vědu. Změnil jsem se v tomto ohledu k nepoznání. V podstatě jsem si až do posledního okamžiku myslel, že je to někdo, s kým nic nebude, a že si z ní můžu dělat legraci apod. Sbalil jsem jí flirtováním. Teď to samý dělám taky, ale úmyslně. A díky zkušenostem za poslední rok už nekončím u polibků.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora the1

  ok, ale tohle se mozna dalo shrnout 2 vetama a ne clankem.

  Reaguj na tento komentář
  OK
   od autora Koleno

   Já to beru z toho pohledu, že autorovi je sedmnáct, před třiceti lety bych to nenapsal (a necítil) jinak.
   100% ode mne.

   Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Maxup

  U ceho tedy koncis ?

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora 2T

  Opravdu pěkný příběh, ale hodil byse spíše někam do Bravíčka, nebo do TOP Dívka apod. [S03][S04][S08]...

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora Hunter

   Akorát není zrovna politcky korektní někomu říkat, že se má v 16ti před sváděním ideálně opít ... ono to ostatně není dobrý nikdy, blbý je, že to funguje (minimálně na odbourání zábran).

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re:
    od autora Oceanista

    no, nesmí se to nějak zvrtnout..... někdy se nedava pozor n sílu a muže člověk ublížit

    Reaguj na tento komentář
.
 od autora papež

  mě se to líbilo, klidně víc takovejch článků.

  Reaguj na tento komentář
Schopnost
 od autora G.I.Joe

  Clanek sice fajn, ale zduraznovat svoji "schopnost skvěle se přetvařovat a lhát" mi prijde dost na povazenou.

  Reaguj na tento komentář
Omen nomen
 od autora Básník

  Prostě byla opilá, nic víc.

  Reaguj na tento komentář