Svádění.cz sponzoruje sexsymbol

Pozastavujeme vydávání a narychlo zařazujeme tento článek kvůli závažnému zjištění. Vypátrali jsme, že tajným sponzorem Svádění.cz je světově známá osobnost, která se pomocí našeho webu snaží pomstít své sokyni.

Tajný sponzor svádění odhalen

Sledovali jste v posledních měsících televizi, poslouchali jste rádio nebo alespoň pročesávali YouTube? Tak pak jste určitě narazili na hiphoppera známého jako Pitbull. Svým hitem „I Know You Want Me“ již několik měsíců bombarduje naše sluchové ústrojí. Pokud neznáte klip k této skladbě, napravte to. Připravujete se o nezapomenutelný zážitek.

Pitbull je totiž alfa samec. A dává to ve svém klipu okatě najevo. Jeho vyholená hlava metající odlesky na všechny strany, tmavé brýle a sako nenechávají nikoho na pochybách, že on je tím nejúspěšnějším svůdníkem všech dob. Navíc kolem něj tancují celkem čtyři ženy, které mu dávají najevo pohledy a doteky zájem, z nichž jedna pohyby těla a výrazy tváře úžasně předvádí vrchol ženské blaženosti.

Tento muž, vlastně MUŽ, dokáže každou ženu dostat do postele.

Stačí mu, aby se na ní podíval, a žena vzrušená na nejvyšší míru upadá jak šípková Růženka do jeho náruče a poddává se mu. Žádná žena není v bezpečí!

Pitbull však narazil. Snažil se přemluvit Lady GaGa, další hvězdu současné hudební scény, ke spolupráci na nové desce. Lady GaGa hrdinně odolala pokušení a ve svém klipu „Paparazzi“ jasně ukázala vše, co nikdy nebude patřit Pitbullovi. Od noh, přes zadeček a bříško, po sliny, které úspěšně zanechává na tělech ostatních žen. V závěru navíc jasně ukazuje, že ona je ta, která otravuje muže, a nikoli muži jí.

Svým přístupem Lady GaGa získala mnohem větší přízeň, než o jaké se Pitbullovi mohlo kdy snít. Speciální fejsbůk rejtink jasně dokazuje, že Lady GaGa má 16,76x více fanoušků! A tak Pitbull zosnoval šeredný plán, do kterého zapojil náš web. Pod pohrůžkou sbalení všech českých žen nás donutil uveřejnit fotografii, na které je Lady GaGa zachycena před svým úspěchem a plastikou nosu.

Pitbull doufá, že tato fotka ukončí hvězdnou kariéru Lady GaGa a on ji tak konečně získá do svého nového klipu. Jako odměnu za uveřejnění této fotografie nám poslal 3 Kč, které si banka vzápětí strhla jako poplatek za příchozí platbu. Pitbull se tak stal nejštědřejším sponzorem v historii Svádění.cz. Děkujeme, Pitbulle!

Tento článek je aprílový žertík naší redakce. Informace o vztahu Pitbulla a Lady GaGa se nezakládají na pravdě, stejně tak Pitbullův vztah k našemu webu.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora 1.MAJ

  Aha, on uz je zase 1. duben [S04]

  Reaguj na tento komentář
Apríl
 od autora El_Amante

  Minulý s velikostí penisu byl lepší :-D. Ale u tohohle jsem se také zasmál :-).

  Reaguj na tento komentář
  Re: Apríl
   od autora RaShCZ

   To byl předminulý. [S03]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Apríl
    od autora Afroman

    ale bylo to moc předvídatelné opravdu až moc oproti gta.cz kde mě totálně dostaly ... ale zas když už je to tady tak já bych to té kr**ě Gagě přál :) a hezké velikonoce

    Reaguj na tento komentář