Chcete, aby po vás ženy toužily? Zkuste to třeba takto

Na pomyslném trhu lásky je obrovská konkurence, a pokud si chcete najít partnerku, která vám bude ve všech ohledech vyhovovat, budete se muset snažit být co nejvíce přitažlivý. Existují záliby, které ženy na mužích vyloženě zbožňují. Čemu byste se tedy měli přesně věnovat, abyste patřičně zapůsobili?

Sportujte

Není potřeba mít zrovna svaly jako kulturista, ale většinou bohatě postačí mít dostatečně pevnou postavu. Budete tak vypadat mužněji a tudíž i sexy. Dosáhnout jí můžete docela snadno, i když pokud jste peciválové, budete se muset asi přeci jen překonávat.

Hodně choďte běhat a občas zvedněte nějaké to břemeno. Tím shodíte přebytečné špeky a zároveň zvětšíte objem svého svalstva. Nemusíte chodit vyloženě do posilovny, bohatě vám postačí cvičit doma. Kdo chce šetřit, může místo drahých činek posilovat se speciální gumou. Stojí dvě stovky a je vysoce efektivní.

Díky pravidelnému cvičení se nejenže budete cítit lépe, ale zároveň budete mít i lepší tělesné i duševní zdraví. A jako sladký bonus budete přitažlivější pro opačné pohlaví.

Vařte

S plotnou byly odedávna vždy spojovány ženy a možná proto jsou pro ně pánové, kteří rádi a hlavně dobře vaří, velice přitažliví. Stejně jako u sportu, i zde můžete začít úplně od nuly a na špičku se vypracovat relativně rychle.

To, že nyní umíte uvařit maximálně špagety s párkem neznamená, že byste si do půl roku nemohli upéct vlastní chleba, vytvořit hovězí Wellington, případně vykouzlit sladké laskonky. Je jen málo věcí více sexy, než chlap u sporáku, který ví, co dělá.

Domácí práce

Máte rádi uklízení, spravování poliček je vaší celoživotní vášní a obývák byste nejraději vymalovali alespoň jednou do měsíce? Pak by pro vás nemělo být složité najít si vhodnou samičku.

Ženy často a rády upravují domácnost k obrazu svému, ale hlavně ve svých představách. Muž je od toho, aby pak dané představy zrealizoval. A chlap, který je plní bez reptání a rád je k sežrání.

Komentáře