Chcete ho svést? Zkuste tyto triky

Rituály svádění má snad každý živočišný druh, zvláště to pak platí u primátů. Samozřejmě, že ani druh homo sapiens nemůže zůstat pozadu. Ve svádění jsou u lidského pokolení mnohem lepší samičky. I tak bývá upoutání toho pravého pro ženy často problematické.

Případné potíže mohou být samozřejmě problémem na straně přijímače, ale i tak je pořád dobré signály pravidelně pilovat. Není potřeba kvůli tomu balit každý den jiného chlapa. Zkoušet si to můžete třeba před zrcadlem. Důležité je však vědět, co přesně si zkoušet.

Vzrušující pohled je k nezaplacení

Prsa, nohy, zadek. To jsou tři partie, které muže na ženském těle zajímají nejvíce. Ne vždy ale máte na sobě oblečení, které by tyto části těla dostatečně zvýrazňovalo. Proto je vhodné se na svou postavu příliš neupínat a zkusit jinou ženskou zbraň – pohled.

Lidská tvář obsahuje ohromné množství menších svalů a svalíků, které se starají o mimiku. Když je správně aktivujete, můžete vykouzlit takový pohled, že vám budou zástupci lidských samců doslova padat k nohám.

I správně zvolená póza může být dobrým pomocníkem

Svést budoucího pana božského můžete i pomocí správné pózy. To neznamená, že byste se měla nakrucovat jako lehká holka ve výkladní skříni. Snažte se upozornit na své ženské křivky, ale samozřejmě decentně.

Určitě nic nezkazíte, když si během rozhovoru budete hrát s vlasy, případně si párkrát sáhnete na náhrdelník či řetízek. Jemu to určitě neujde, to se nebojte. Zvláště to pak platí v případě velkého dekoltu. A pokud zrovna něco popíjíte, klidně si se skleničkou občas zlehka pohrajte. Tím určitě nic nezkazíte.

Nemluvte příliš

V rámci hovoru buďte spíše ta zamlklejší, a to i když byste mu nejraději ihned vyklopila svůj celý životní příběh. Nechte ho, ať se cítí nad věcí a snažte se alespoň vypadat, že vás jeho řeči zajímají.

Snažte se být pozitivní a nenuďte ho svými problémy. Pokud uspějete, budete mít k tomu ještě spoustu příležitostí.

Komentáře