Dostaňte ji do nebe

Správně provedený cunnilingus, tedy dráždění ženských genitálií jazykem, je zaručeným způsobem, jak navnadit partnerku k orgasmu. Podívejme se na základní techniku cunnilingu a na několik tipů, jak ji ještě vylepšit.

Cunnilingus je mnoha ženami přijímán jako nejlepší technika pro dosažení klitorálního orgasmu. Jazyk je na rozdíl penisu velmi přizpůsobivý a vlhký. Můžete se tak zaměřit přesně na ta místa a pohyby, které přivedou vaši partnerku k vyvrcholení. Nebo si s ní můžete jen tak hrát a navnadit ji na vlastní styk.

Nezkušené ženy se často cunnilingu bojí. Stydí se muži ukázat své pohlaví nebo se domnívají, že mu nebudou chutnat. Jsou to však zbytečné obavy – muži cunnilingus milují, většinou ho dělají s velkou chutí a ještě se u toho sami vzruší. Vůně a chuť ženského pohlaví je pro muže silně erotogenní. Přesto, budete-li se hodně bát, můžete si před vlastními hrátkami dát sprchu nebo pít během dne ananasový džus pro sladší chuť. Pokud se nemůžete uvolnit během dráždění, schovejte si hlavu pod pokrývku, zavřete oči a soustřeďte se na vnímání mužova jazyka. Bojíte-li se o své zdraví, použijte dentální fólii či kondom rozstřižený napůl k překrytí pochvy a klitorisu. Překonejte své zábrany a nechte se partnerem hýčkat.

Cunnilingus je úžasný zážitek pro oba.

Několik tipů pro muže

Přestože žena může mít pomocí cunnilingu orgasmus i bez předehry, je lepší na předehru nezapomínat. Žena si pak vaše doteky jazykem více užije. Takže začněte líbáním a osaháváním ženy. Dávejte jí polibky na krk a na ústa. Postupujte směrem dolů, věnujte se prsům, bříšku, stehnům hýždím. Až poté se přesuňte k vlastním genitáliím.

Během vlastního cunnilingu můžete dělat jazykem mnoho pohybů. Začněte nejlépe zvolna prozkoumáváním jejího pohlaví. Můžete jí jemně tahat či kousat do stydkých pysků. Lízejte jí nejdříve shora dolů a naopak, nezaměřujte se hned pouze na klitoris. Teprve postupně na něm začněte kroužit či ho dráždit pohyby jazykem do stran. Měňte tlak i styl a zkoumejte, co se jí líbí.

Klitoris můžete velmi jemně sát a tahat. Vyzkoušejte dráždění klitorisu jazykem, když vytvoříte ústy podtlak či velmi jemné doteky jazykem. Vždy sledujte, jak partnerka reaguje.

Některé ženy mají rády, když jim během cunnilingu strčíte jeden nebo dva prsty do vaginy a jemně s nimi hýbete dovnitř a ven. Můžete také použít jazyk či banán.

Pro ozvláštnění si můžete dát do úst lístky máty a žvýkat je při cunnilingu. Podobně můžete zkusit kostku ledu či si na ženu stříkat šlehačku (do vaginy jí ale nestříkejte). Pokud máte rádi S/M techniky, můžete si do úst vložit chilli papričku. Pokud to uděláte, tak ale pak ženě nestrkejte jazyk do vaginy, pouze drážděte klitoris.

Nebojte se s ženou o technikách mluvit. Zeptejte se jí, co se jí líbí nejvíce, nebo jí sami navrhněte něco z popsaných technik či se s ní podělte se svým nápadem. Každá žena má v cunnilingu ráda něco trochu jiného, takže co se může jedné líbit, může být pro druhou příliš akční nebo naopak nudné.

Komentáře