I lidé při těle mohou najít lásku

Máte mírně řečeno nadváhu a bojíte, se si nikdy nenajdete partnerku? Tak tyhle obavy klidně můžete hodit za hlavu, jelikož čistě statisticky je velmi nepravděpodobné, že byste zůstali celý život na ocet.

Pokud se však budete litovat a neustále podceňovat, hodně se k budoucnosti bez partnerky přibližujete. Ale není potřeba malovat Gottwalda na zeď, vše se dá spravit.

Zvyšujte si postupně své sebevědomí

Je hodně chlapíků, na nichž svaly jen hrají, a jeden by si řekl, že musí mít na každém prstě minimálně jednu kočku. Často to tak je, ale mnohdy je to i naopak. I krasavec jako vystřižený ze žurnálu může mít potíže se sebevědomím, třeba díky traumatu z dětství. S tím se dá ale pracovat. Stejně tak ale můžete vymodelovat dobré sebevědomí i sami u sebe.

Nejjednodušší způsobem je najít psychologa, který by vás z toho bahna měl dostat. Nechcete-li ale vyhazovat peníze, můžete si sebevědomí zvýšit i sami od sebe. Je potřeba začít malými krůčky a postupně přidávat do kroku.

Začněte dělat věci, které vám nikdy nešli, nebo které jsou normální, ale na které si nevěříte.

Třeba mluvení s opačným pohlavím. Trénovat můžete takřka kdekoliv, v obchodě s fešnou prodavačkou, ve škole se spolužačkami nebo v práci s kolegyněmi. S postupem času se budete zlepšovat a nabírat na jistotě. Jednoho dne vám pak nebude činit problém oslovit ženu třeba v tramvaji nebo jen tak na ulici.

Zdá se to jako pitomost, ale tato cvičení doopravdy fungují. Standardně je využívají i mnozí psychoterapeuti. Za ty však musíte většinou platit. Takhle se můžete dostat dál i bez ztráty jediné koruny.

S dostatečně posíleným sebevědomím pro vás nakonec nebude problém pozvat na rande takřka jakoukoliv ženu, která se vám zalíbí. A bude vám docela jedno, že jste trochu při těle. Když budete mít kliku, tak jí nakonec taky.

Komentáře