Poznejte zájem z jejích zpráv

Každý svůdník se někdy dostane do situace, kdy si se ženou píše prostřednictvím e-mailu, chatu či jiných programů. I když to obecně není vhodný prostředek pro balení, můžete pomocí několika zpráv odhalit, zda má žena o vás zájem. Mrkneme se jak.

Má o mě zájem? 

Poměrně nedávno jsem si psal s několika ženami přes e-mail a komunikační programy. Mým cílem bylo dohodnout si s nimi schůzku, což se také ve všech případech povedlo. Jak jsem však zjistil, ženy, které ve zprávách vyjadřovaly více zájmu, byly i na schůzce mnohem uvolněnější a přístupnější. Podívejme se na ony znaky zájmu, abyste je i vy dokázali ve zprávách odhalit.

Předem upozorňuji, že veškeré znaky padly během několika zpráv či po několika minutách komunikace. S žádnou ženou jsem před setkáním netrávil hodiny na chatu, nedělejte to ani vy. Je to nejenom zbytečné, ale dokonce si tím můžete ještě uškodit.

Každý z níže napsaných bodů vyjadřuje zájem ženy. Čím více jich ve zprávách od ní naleznete, tím vyšší šanci na úspěšné zakončení na schůzce máte.

1. Píše včas a vysvětluje

Žena nemusí nutně odpovídat na každou vaši zprávu ihned či vám dalším příspěvkem obohatit e-mailovou schránku 10 minut od vaší odpovědi. Přesto ale víte, že píše včas. Na e-mail odpoví nejpozději do dne, popřípadě se omluví a vysvětlí, proč nepíše rychleji. Na chatu či ICQ se vám věnuje, a pokud nemůže, opět napíše proč.

2. Píše první

Pokud komunikujete prostřednictvím chatu či kecálků, zpravidla vám napíše, pokud vás vidí online. Nemusí se ozvat hned, občas vyčkává, zda napíšete první vy, popřípadě může být sice oficiálně online, ale neoficiálně si zrovna dává ve vedlejší místnosti svačinu a nevidí vás. Takže vyčkejte.

3. Píše vám o svých rodičích či kamarádkách

Má-li o vás zájem, snaží se vás zařazovat mezi lidi, které má ráda, tedy mezi rodiče a kamarádky. Takže vám o nich píše, a to v pozitivním smyslu. Další úrovní je, když vám přímo píše, že by vás chtěla seznámit s rodiči či s kamarády. To už svědčí o velké náklonnosti.

4. Snaží se vám vyhovět, nejlépe hned

Skvělým způsobem, jak si ověřit náklonnost ženy je napsat ji nějaký požadavek. Něco, co musí splnit, protože vy to vyžadujete. Občas se tomu také říká „kvalifikace“ či „proskakování obručí“. Ve skutečnosti to není nic strašného, ale skvěle se na tom odhalí, zda má žena skutečně zájem.

„To si myješ hlavu jednou týdně? Teda, to musí vypadat docela nechutně. :/“
„Ne, neboj. Klidně si jí budu mýt častěji.“

„Hele, napíšeš mi pak tu adresu, jak jsi slíbila?“
„Jasně, mmnt, skočím se podívat.“

Vtip je v tom, že žena, která o vás nemá zájem, nemá potřebu vyhovovat vaším požadavkům a být na vás milá. Naopak ta, které jste sympatický, ano.

5. Bagatelizuje problémy bránící setkání

Dotyčná může mít problémy ve svém osobním životě (každý nějaké má), popřípadě přímo se setkáním. Co je ale důležité, ona tyto problémy řeší či bagatelizuje, v žádném případě nemůže dopustit, aby tyto problémy zasáhly do vašeho setkání.

Takže jestli jí do dohodného setkání přišlo cokoli mimo tragických událostí, nějak si to zařídí. Stejně tak, pokud se vy zpozdíte a dáte jí to vědět SMS, odepíše vám, že si aspoň stihne prohlédnout okolí či že se jí to jinak hodí.

6. Píše dostatečně dlouhé odpovědi

Když píše, tak píše. Neposílá vám jednoslovné odpovědi či odpovědi skládající se pouze ze smajlíků (až na výjimky, občas opravdu nemá co říct). Někdy je dokonce natolik iniciativní, že se sama snaží, aby vás její zprávy bavilo číst. Takže vtipkuje, má různé postřehy, rozvíjí vaše zprávy.

7. Vyptává se

Ženy jsou obecně zvědavé. Pokud je něco či někdo zajímá, zkoumají a vyptávají se. Takže jestli chce o vás vědět spoustu věcí, má o vás zájem. Nicméně její všetečné otázky neberte jako svolení psát jí zprávy delší než tento článek s detailním popisem všech možných odpovědí. To by jí to vyptávání brzo přešlo a zájem o vás taky.

8. Dává si práci s úpravou

Pozorujte detaily zprávy. Píše si s vámi jako člověk nebo si nedělá starosti s tím, co vám odešle? I takové věci jako zprávy bez přepisů o něčem svědčí (čte si po sobě, co vám odesílá). Na takovém ICQ či FB chatu můžete pro změnu vidět, jak dlouho vám píše. Jestli píše dlouho a pak pošle krátkou zprávu, nedělá to, protože by neuměla psát, ale protože se rozmýšlí, co a jak vám pošle. Jinak řečeno, má o vás zájem. Dokonce jsem se setkal se ženou, která zásadně měnila u e-mailů hlavičky, aby se tam nenahromadila zkratka response (RE: ).

Závěr

Vidíte, že způsobů, jakými žena vyjadřuje v elektronické komunikaci zájem, je spousta. A to jsem vypsal jen ty, kterých jsem si během několika posledních dnů všiml. Určitě jich naleznete více.

V každém případě platí, že e-mail, chat či komunikační programy nemohou nahradit setkání. Slouží pouze k dohodnutí schůzky a k získání čísla od ženy. Nepřehánějte to s nimi, nejpozději do 14 dní od seznámení se zájem ženy o vás prudce snižuje bez ohledu na to, jak moc jste si s ní psali. Proto byste si měli schůzku domluvit poměrně brzy, ideálně v těchto dvou týdnech.

Pokud si v konverzaci se ženou všimnete ukazatelů zájmu, pravděpodobně navrženou schůzku neodmítne, a co více, bude se na vás těšit.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora white

  "nejpozději do 14 dní od seznámení se zájem ženy o vás prudce snižuje bez ohledu na to, jak moc jste si s ní psali"

  z tohoto je jasně vidět, že žena je organismus na nižším vývojovém stupni a pouze reprodukčně zaměřena- čili co nevede k mr.du(romantické psaní na fejsbůku například)to není pro ni zajímavé.[S04]

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Nesmělý

  Zajímavý článek. Z toho pro mě plyne, že jsem se přes kecálky nikdy nesetkal se ženou, která by jevila zájem.:D Dobře, pár jich psalo dlouze, vtipně atd., ale všechny jsou ukecané od přírody, jedno jestli píše se svým miláčkem nebo kamarádem nebo cizímu týpkovi.
  Co se týče mailů, kdy bych měl danou slečnu pozvat na schůzku? Zkoušel jsem to s tím psaním nepřehánět a hned druhým mailem jsem zval na kafe, ale od tý doby se po nich zem slehla a hory uzavřely.:D Tak nevím - nechci nudit 10 dlouhejma mailema, kde se pěkně připravuju o "tajemnost", ale zároveň nechci působit jako zoufalec nebo deviant, kterej po pár písmenkách nadrženě prská do monitoru a zve na procházku se značkou "spěchá"!:D Rád bych našel takovou tu rozumnou, zdravou hranici...:)

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora white

  ", ale zároveň nechci působit jako zoufalec nebo deviant, kterej po pár písmenkách nadrženě prská do monitoru a zve na procházku "

  Když zveš na procházku tak jako úchyl samozřejmě působíš, pak se nediv, že se neozvou. Dospělý ženský se na první schůzku zvou na kafe.

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora xxxx

  aaaa někdo nás prokoukl[S09]

  Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora Nesmělý

  Napsal jsem "procházku", abych opět neopakoval slovo "kafe" (malej zlozvyk :D), ale samozřejmě jsem nezval na procházku, nýbrž na kafe, drink, atd. I tak neodepsaly.:P

  Reaguj na tento komentář
Nezvládl jsem to
 od autora Mankind

  Děkuju moc,tohle je napsáno absolutně perfektně,a já si díky tomu uvědomil,že mi s jednou slečnou ujel vlak,kvůli tomu,že jsem moc dlouho čekla na to pozvání ven,ta slečna splnovala všechny ty body,co jsou tu rozepsané a já si s ní pořád jen psal a nepozval,pak už o mě přestala mít takový zájem :( [S01]

  Reaguj na tento komentář
x
 od autora greengreen

  souhlas, ale jak ještě poznat ne jen kamarádskej zájem

  Reaguj na tento komentář