Poezie a hudba jako nástroje svádění

Nastudování si trochu poezie či naučení se několika akordům na kytaře není vůbec nic těžkého. Přesto je to však při svádění žen velmi působivé a účinné.

Jste sexy umělec?

Schopnost psát poezii je talent jako jakýkoliv jiný. Stejně nemusíte být ani moc dobrý, abyste ženu zaujal. Stačí si vyhledat několik krátkých veršů na nějaké internetové stránce s poezií. Prostě dejte vyhledat „milostné básně," a získáte jich víc, než budete kdy schopen využít. Stejně tak si nedělejte hlavu s originalitou. Pro ženu je báseň naučená nazpaměť stejně dobrá jako ta, kterou byste vymyslel na místě.

Naučte se jen pár řádků a jméno autora. Když se pak večer dostanete do bodu, kdy už existuje nějaké sexuální napětí a je ta správná nálada, podívejte se mimo (nebo si jen dejte pozor, abyste se jí nedíval přímo do očí, protože je to příliš silné) a zarecitujte báseň. Pokuste se to udělat pro ni nějak relevantně.

Nehledejte pro to žádné omluvy a ani jí nemusíte nijak vysvětlovat, proč jste to udělal. Nechte tajemno chvíli pracovat. Pokud jí to přeci jen nějak vysvětlit chcete, řekněte jen: „Zdá se mi, že na tebe sedí."

Jedno varování týkající se poezie. Nezacházejte příliš daleko nebo z toho vyjdete jako pan Citlivka, což může být vaší snaze o svádění na obtíž. Obzvlášť pokud nemůžete být neustále tím mužem s růží v zubech. Vyvarujte se jakékoliv poezie, která jí lichotí. Zůstaňte velmi nepřímý.

Hudba

Problematická věc na svádění pomocí hudby je, že musíte hrát v kapele nebo s sebou mít nástroj, na který byste zahrál. Jako člen jedné kapely před mnoha a mnoha lety mohu potvrdit, že být muzikant rozhodně vašemu sexuálnímu životu neublíží.

Pokud můžete, doporučuji vzít nějaký nástroj a začít se učit hrát. Může to být něco tak jednoduchého jako bonga. Takže pokud chcete začít, udělejte to co nejdříve.

Ženy považují hudební schopnosti za velmi svůdné. Pokud se vám podaří dostat ji k vám domů a trochu jí zahrát na kytaru, bude nadšená. Přímo to žerou. Vezměte si pár knížek, kde ukazují několik základních akordů. Budete moct napodobit většinu melodií a naučit se je. Skoro každý chlap, kterého znám, chtěl být jako teenager rockový kytarista a hrál vše od Led Zeppelin až po Nirvanu. A skoro každá žena v dospívání snila o kytaristovi, který rozezní její struny. Byli byste překvapeni, kolik žen se uvolní, když se mohou dívat na svého soukromého Elvise.

Ani nemusíte být moc dobrý, abyste ženu svou hrou nastartoval. Prostě dělejte to, co umíte, a ukažte trochu sebedůvěry. Vydáte se tak na dlouhou cestu budování vzrušení a zájmu.

Komentáře

kytarysta
 od autora denny

    jj je mi 17 a na kytaru také hraju a věnuju se jí více jak čemukoliv jinemu . hraju rád rock a metal ale to ženu příliš neokouzlí když jí zahraju třeba iron mena od black sabbath ale když jí třeba zahraju nějakou vybrnkavačku jako je od metaliky nothing else mathers nebo stairway to heaven od led zeppelin tak jsou na měko takže kytarysti když chcete balit holku na kytaru třeba doma nebo ne někde na podiu při koncerte zvolte spíše romantickou hudbu a bybrnkávačky uvidíte jak žena začne hltat každý ton co vydáte [S03]

    Reaguj na tento komentář