I v dlouhodobém vztahu může ještě bujet vášeň

Vášeň je vlastní většině nových mileneckých vztahů, ale už není tak běžná ve vztazích, které trvají více let, natož pak desetiletí. Nejedná se ale o pokles, který by se nedal zastavit, případně zcela obrátit. Musíte jen vědět, jak na to.

Choďte občas na rande i po deseti letech manželství

Je pravda, že rande, neboli schůzky milostného charakteru, jsou primárně určené k tomu, aby se dvojice trochu poznaly, než do toho vlítnou, případně nevlítnou. To však neznamená, že byste nemohli na rande pozvat vlastní manželku, se kterou už to nějaký ten pátek úspěšné táhnete.

Občasná večeře při svíčkách dokáže navnadit jak vás, tak i vaši milou a trochu zase pomoci rozdmýchat oheň vášně, který ve vás obou stále dříme. Nemusí se však za každou cenu jednat pouze o večeři. Klidně si občas zajděte do kina nebo jen na procházku. Ovšem pozor, je to rande, takže nebrat s sebou děti!

Dávejte si dárky

Každý rád dostává dárky a většina lidí je také ráda dává. Není tak důvod, abyste se občas s vaší životní družkou navzájem neobdarovali. Není potřeba kupovat nic velkého nebo dokonce kupovat cokoliv.

Někdy bohatě stačí po cestě natrhat třeba luční kvítí. Důležité je, aby věděla, že si na ni občas vzpomenete i při jiných příležitostech, než když je plný dřez.

Experimentujte v posteli

Je škoda nechat sklouznout váš sexuální život do rutiny. Pouze s koníčkem a misionářem si dlouho nevystačíte a ani sex zezadu není žádné velké terno. Pokud se v sexu nudíte, měli byste udělat něco, co ho zase oživí. Nemusíte měnit všechno z gruntu, často stačí přidat jen trochu pepře.

Během milování můžete začít používat třeba některé hračky, které pro vás vyrábí hodní lidé z erotického průmyslu, případně zařadit do svého slovníku i nějaká ta ostřejší slovíčka. Často stačí jen drobná změna pro velký výsledek.

Komentáře