Jaké hračky používat v posteli?

Partnerský sex se po nějaké době může začít trochu zadrhovat, a to hlavně z důvodu nízké invence. Pokud chcete váš milostný život zase trochu povzbudit, můžete to zkusit pomocí různých erotických hraček.

Neexistují pouze udělátka určená pouze pro ženy, ale v dnešní době není problém pořídit něco zajímavého i pánům. Jedinou překážkou tak zde může být neochota k novým věcem, případně trochu i stud. Obojí se dá ale snadno překonat.

Když to bolí, neznamená to, že to nemůže být příjemné

Snad v každém páru je jeden z milenců ten dominantní a druhý tudíž submisivní. Nemusí to ale platit i v aspektech života. I leckterý vrcholový manažer, který má pod sebou stovky lidí, by možná doma rád zažíval trochu té drezury.

Není žádný problém. Pomůcky pro BDSM sex jsou v současnosti levnější, než kdy dříve. Pokud máte pocit, že byste měli být pořádně potrestáni, nestyďte se a pořiďte si k tomu adekvátní pomůcky. Jistě, někdy stačí jen odepnout řemen, ale chcete-li to s plnou parádou, je lepší si zvolit profesionální výbavičku.

Bičíky, důtky, rákoska či pouta a provazy všech typů a velikostí dokáží z banální zasouvané udělat docela solidní jízdu plnou orgasmů.

Kroužky na penis

I když se kroužky na penis mohou zdát jako vyhozené peníze, ve skutečnosti váš sexuální život dokáží docela výrazně vylepšit.

Jejich hlavní efekt je udržet erekci dostatečně silnou a zároveň oddálit ejakulaci. V případě, že máte potíže s jedním či druhým nebo dokonce obojím, jedná se pro vás o ideální pomůcku.

Samozřejmě, že pevný klacek, který se nezačne samou nedočkavostí třepat jako sulc už po první puse, je pro každou ženu jasnou výhrou. Některé kroužky jsou však vybaveny i dráždičem klitorisu, což ještě zvýrazní ženin prožitek ze soulože.

Vibrátory

V civilizovaném světě snad neexistuje žena, která by neměla v šuplíku nějakého vibrujícího kamaráda. A to i v případech, kdy je šťastně zadaná.

Vibrátor však není potřeba před mužem schovávat, ale naopak, dá se použít jako nástroj k předehře. Nemusíte se tak moc snažit a stejně se vaše partnerka může dostat velice blízko k vyvrcholení. Pak už ji stačí jen „dorazit“. Šup sem, šup tam a máte to skoro bez práce.

Komentáře