Kam ji vzít na první rande?

První rande bývá vždycky velká událost, během které se toho může hodně pokazit. Pokud nechcete nic nechat náhodě, měli byste se dostatečně dobře připravit. To neznamená se jen slušně obléct a pocákat se voňavkou, ale také vybrat správné místo. I to totiž může rozhodovat o vašem případném úspěchu či neúspěchu.

Kavárna

Pokud nemáte fantazie na rozdávání, prostě zvolte nejbližší vhodnou kavárnu. Na rozdíl od hospod jsou kavárny většinou klidná místa vhodná k příjemnému rozhovoru. Nikde okolo nelítají židle ani se nezvrací na podlahu. Romantická duše by nemohla chtít pro první milostnou schůzku nic lepšího.

Vzhledem k tomu, že i v mnoha kavárnách nalévají také zrzavý mok, možná budete mít nutkání do sebe pár škopků hodit. Zkuste se pro jednou překonat a dejte si něco nealkoholické. Sice vás to nezbaví nervozity, ale rozhodně je to lepší, než aby to z vás táhlo jako z pivovaru.

Restaurace

Tak pozvánka na rande do restaurace je samozřejmě klasika. Je potřeba si však dávat s výběrem toho správného podniku pozor. Mnoho mužů si pod pojmem restaurace představuje nalévárnu, kde je možné objednat si nanejvýš gulášovku nebo česnečku.

To ale nejsou vhodná místa pro dámu. Chcete-li opravdu zapůsobit, vezměte ji do opravdové restaurace, kde se normálně vaří a která vypadá alespoň trochu k světu. V případě, že máte omezený rozpočet, můžete zvolit třeba dobrou pizzerii.

Kino

Ano, i do kina se dá zajít na první rande. Zde buďte ale gentlemani a nechte dámu, ať zvolí film. Ne, že by osmistá první epizoda Rychle a zběsile nebyla pecka, ale přeci jen se ženy u takových fláků příliš mnoho nebaví.

Váš protějšek pravděpodobně vybere něco romantického, což je samozřejmě fuj, ale berte to z té lepší stránky. Dvě hodinky si pospíte a mezitím se slečna během filmu rozněžní natolik, že nakonec možná dostanete i pusu, nebo snad i něco navíc.

Komentáře