Nejste si jistá, jestli jste zamilovaná? Tohle jsou příznaky lásky

Hodně žen žije se svými partnery, aniž by si byly jisté, jestli jsou zamilované či ne. Pokud si v tomto nejste jistá, následující řádky vám možná vaše pochyby buďto potvrdí, nebo naopak vyvrátí.

Pořád po něm pokukujete

Nemůžete z něj odtrhnout oči a ráda byste se na něj dívala snad každou minutu po celý den?  Pak to vypadá, že jste opravdu bezmezně zamilovaná.

Máte v břiše motýly

Ten lechtivý pocit v oblasti žaludku nemusí být včerejší připálená večeře. Tato oblast těla je velice citlivá na duševní podněty. Když je vám psychicky špatně, obvykle se to objeví právě v této části. Když vám ale v břiše létají motýly, neznamená to, že máte začínající deprese, ale naopak, že jste zamilovaná.

Jste schopna poslouchat ho celý den

Nejen ženy, ale i mnozí pánové jsou docela mluvkové, když jim dáte příležitost. Ne vždy je to k poslouchání, hlavně když jde o sport nebo auta. Pokud vám nevadí, na jaké téma váš partner hovoří a ráda byste ho poslouchala, kdyby mluvil o čemkoliv, máme tady další příznak lásky. Nebo nedoslýchavosti.

Nemůžete na něj přestat myslet

Vtíravé myšlenky bývají občas nepříjemné, zvláště když trvají dlouhodobě.

To ale neplatí pro zamilovanou ženu, která ráda sní o svém princi během takřka jakékoliv činnosti. V případě, že přesně tomuhle věnujete svůj čas, nemusíte se už zabývat otázkou, zdali zrovna prožíváte lásku.

Bolest se vás netýká

Kopla jste se do futer a kupodivu jste nezačala nadávat jak zedník po pěti pivech tak jako to děláte vždycky? Možná je to jenom tím, že jste se kopla málo. Pokud vám ale palec u nohy fialoví, pravděpodobně by to mělo i docela bolest. Absence bolesti pak může mimo jiné ukazovat na zamilovanost.

Bez něj jste nervózní

Láska je v podstatě jen jiný název pro závislost. Potíte se, třesete se, není vám moc dobře, a jakmile přijde on, najednou jsou všechny příznaky pryč? Pak je to jasné.

Komentáře