Nechcete během svádění vypadat nepatřičně? Pak přestaňte dělat tyto věci!

Svádění je posvátný rituál, jehož cílem je dostat protistranu z šatů a ideálně hned nasměrovat přímo do postele. Někdy se to daří lépe, jindy méně dobře. Pokud máte v tomto ohledu spíše smůlu, je dost pravděpodobné, že děláte něco špatně.

Je sice pravda, že na každou ženu platí trochu něco jiného, ale pokud se nevyvarujete některých základní věcí, nepodaří se vám sbalit ani naprostou zoufalku.

Zájem je fajn, ale nic se nemá přehánět

Ženy samozřejmě oceňují, když se jim muž dvoří. Občas nějaká ta květina či poklona dokáží rozměkčit snad každou, ale nic se nemá přehánět. V případě, že to neuhlídáte míru, pravděpodobně se vám vysmykne jako úhoř a už s vámi nikdy nebude chtít mít nic společného.

Netlačte tedy na pilu, a to v ničem. Nesnažte se potenciální budoucí partnerce udělat vše, co ji na očích vidíte. Nevypadá to přirozeně. Spíše si o vás holka může začít myslet, že se jí snaží dostat co nejrychleji pod sukni, což je sice pravda, ale nesmí to vypadat tak evidentně.

Vrcholem všeho pak může být neustále otravování přes mobil. Stačí jedna sms večer, dvacet už je moc. Také volání každou hodinu asi většina žen příliš neocení.

Nestěžujte si pořád

Není nic horší, než věčně uplakaný chlap. Nedaří se vám v práci? Vaše kočka potratila? Blbne vám zvonek a vás to moc bere? V žádném případě to příliš nedramatizujte. Stačí, když se zmíníte, ona vás polituje a je hotovo. Cokoliv nad tím není dobré.

Zkuste nekřičet

Pokud budete na rande někde na pouti, je jasné, že budete muset mluvit trochu hlasitěji, jinak byste se skrze davy lidí a hluk z kolotočů nejspíše vůbec neslyšeli. Kde však není vysoký hlas příliš žádoucí, to jsou kavárny, restaurace a další klidná místa, kde se lidé standardně sbližují.

Máte-li problém mluvit normálně nahlas, na rande si raději nedávejte žádný alkohol. Ten totiž tuhle problematiku nejenže nepomůže vyřešit, ale naopak ještě přilije olej do ohně.

Komentáře