Zdá se vám váš nový partner dokonalý? Dejte tomu čas. Některé věci na začátku nepoznáte

Poznala jste úžasného chlapa a hned s ním určitě chcete strávit zbytek svého života. Tak na to pozor. Mluví z vás zamilovanost a to není nikdy dobrý rádce. Třeba se opravdu jedná o pana pravého, ale abyste se o tom ujistila, bude to chtít více než jen pár procházek po parku a každodenní sexování.

Musíte ho samozřejmě poznat mnohé více do hloubky, to nejde během pár dní. Některé důležité věci se mohou začít ukazovat až s postupem času.

Poznejte ho, když se mu nedaří

Čerstvě zamilovaní lidé mají obvykle všechno krom svého protějšku na háku. Z toho důvodu si můžete myslet, že ten váš zvládá dobře situace, ve kterých se mu příliš nedaří. Za jeho nadhledem ale mohou být hormony, což samozřejmě nebude trvat na věky. Zamilovanost pomine poměrně rychle a pak se ukáže.

Zatímco dnes vše bere s úsměvem, a to třeba i docela velké jobovky, jakmile se mu přestane vytvářet serotonin v tak velké míře jako doposud, dost možná to bude jiné. Navíc se chce každý na začátku vztahu předvést v tom nejlepším světle, a tudíž může na první pohled vypadat v pohodě, ale uvnitř to v něm třeba vře.

Zjistěte, jaké má hodnoty

Může se vám zdát, že váš nový muž je opravdová jednička ve všem, ale on přitom po večerech chodí do parku a odchytává zatoulané pejsky pro své morbidní laboratorní pokusy. Jasně, to je trochu extrém, ale nesčetněkrát se již stalo, že se na první pohled milující partner plný něhy proměnil v zuřivého psychopata. Na tohle byste si rozhodně měla dávat pozor.

Není potřeba ho podrobovat psychologickým testům, ale měla byste svého možná budoucího nastávajícího pozorně sledovat. A to hlavně jak se chová ke zvířatům, k vašim přátelům, rodinným příslušníkům, ale i třeba k úplně cizím lidem. Z toho si už můžete udělat obrázek, jaký je to vlastně člověk a co od něj můžete v budoucnu očekávat.

Komentáře

Neexistuje
 od autora Ema

    Žádný chlap není dokonalý. Žádný!!!

    Reaguj na tento komentář