Tip 330 - Mej se

Mám pro vás originální ukončení on-line rozhovoru se slečnou, která nepoužívá diakritiku:

„Mej se :*“
„Taky se mej... Ať jsi čistá a nesmrdíš.“

Reakce k tématu:
Bez nadpisu
Slovo "nesmrdíš" bych vynechala,působí to trapně nechutně a vulgárně,jako esemeska od nějakého burana. Kdyby se napsalo- "Mej se taky a pošli mi tvou fotku z vany...",hned to má vyzývavější a hravější nádech.
Od autora Klára
Re:
Ale pro ty, kdo jsou zvyklí psát bez diakritiky to nebude vtipné, protože tu narážku nepochopí. Uvidí v tom jen rozloučení a žádost o fotku z vany. Mě se nelíbí narážet na tyhle nedostatky při psaní, je to divné.
Od autora
Re: Re:
No tak ve vaně se přece meješ,ne ? Ale když myslíš,že by to dotyční nepochopili,tak prosím. Ale stejně jsem přesvědčená o tom, že je mnohem lepší napsat holce ať pošle fotku z vany ,než aby " se umyla,aby nesmrděla".
Od autora Klára
Bez nadpisu
Takový lidi bych hned postřílel. Tím chci říct že bych jí ani neodpověděl. [S03]
Od autora Dr.Hous
Re: Re: Re:
No, je fakt, že když v SMS napíšu "Mej se", tak se vždy zarazím...aby si to ten druhý nevyložil špatně:o) Pač já píšu bez diakritiky jednoduše proto, protože můj retromobil žádnou diakritiku neumí[S07] Ale je fakt, že to s tím "smrdíš" už působí lehce buransky...nápad s vanou zní líp...Ale člověku to taky nemusí doklapnout (aspoň mě vtip od Kláry docvaknul až po chvilce...ale naštěstí já nejsem měřítkem bystrých reakcí...[S08])
Od autora buddy
Re: Re: Re: Re:
Jó, buddy, holky jsou pohotovější, vnímavější, ony tu fotku ve vaně pochopí hned. Ale je taky fakt že mohl napsat místo "ať nesmrdíš" například "a ať voníš". To tak buransky nevyzní [S03]
Od autora Koleno
Souhlas
Taky si myslím, že používat negativní výrazy je špatně. Vždy je potřeba pozitivně a motivačně.
Od autora Orba1007
Trapný
Myslím, že taková hláška je dost trapná.
Od autora Orba1007