Feromony - magnet na chlapy?

Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s feromony pro muže, které vyrábí a propaguje tento web. Prostudoval jsem si všechny možné návody a texty, poté jsem vyšel ven a sledoval reakce lidí. Pár pokusů mi ukázalo, že ony slavné feromony fungují opravdu zajímavě.

Znáte kouzlo feromonů? 

Pokus 1

Dneska mi dorazily. Nedočkavě jsem otevřel balíček, abych spatřil ten zázrak. Feromony  jsou bezbarvé. Vypadají jako voda, ale při prozkoumání v ní něco plave. Otevřel jsem lahvičku, přičichnul si a téměř nic jsem necítil. Pouze velmi jemný odér. Stříkl jsem si na sebe voňavku a poté feromony, jak je to napsáno v návodu, a vyrazil jsem mezi lidi.

První pokus byl na ulici. Chodil jsem po náměstí a nic. Žádná ženská se na mě nelepila.

Chození po ulici mě nebavilo, a tak jsem tedy skočil do McDonald´s. Čekal jsem ve frontě za několika chlapama, kteří se rozhodovali, co si dají. Dal jsem se s nima do řeči a doporučil jim cheesburger. Slovo dalo slovo a najednou jsem byl pozvanej na večírek do klubu.

Pokus 2

Na webu jsem se dočetl, že jsem asi použil moc feromonů, takže tentokrát jsem snížil dávku. Už jsem na sebe nestříkal celou dávku, ale pouze jsem na sebe rozetřel trochu feromonu. Vyrazil jsem na akci.

Večírek v klubu byl na nic. Lidí málo, nuda. Zeptal jsem se vyhazovače u vchodu, jestli se to rozjede, a prý měli lidi přijít později. Dal jsem si pivko a postavil se na stojáka. Za chvilku se ke mně přidal chlápek a dali jsme se do řeči. Pak přišli chlapi z mekáče a najednou už nás bylo nějak moc. Zdá se mi, že ty feromony přitahují akorát tak muže. Ten večer jsem si nezatancoval s žádnou ženskou, za to chlapi se mě drželi až moc. Aspoň jsem si dal zdarma pár drinků. Zvali mě.

Pokus 3

Tentokráte jsem ještě snížil dávku feromonů a vyrazil do klubu. Vzal jsem si s sebou winga. Dneska si snad zatancuju a nebudu mít kolem sebe víc chlapů než ženských.

Dorazili jsme do podniku a hned po vstupu na parket mě oslovil chlap. Představil se jako DJ Ozzy, vychloubal se, kde všude byl, a po pětiminutovém rozhovoru mě pozval na další akci. Pozvání na listopadovou akci s modelkami z časopisů bylo sice hodně zajímavý, ale já jsem přišel balit ženský dneska.

Tentokráte jsem nenechal nic náhodě. Prostě jsem šel s wingem za tancující holkou, chytnul si jí a začal s ní tancovat. Bylo z toho pár pěkných tanečků, jedno číslo (o víc jsem si neřekl) a plno nových známostí. No, tohle se mi líbí víc.

Pokus 4

Stejně malé množství feromonů jako v pokusu 3, tentokráte jsem ale zkoušel ve známém prostředí. Žádná akce, prostě normální studentský den.

Překvapivě se stalo pár hodně zajímavých věcí. Spolužačky mě najednou chtěli doprovázet, přestože obvykle jsme se rozloučili a každý šel svojí cestou. Největší překvapení mě ale čekalo před hodinou angličtiny. Máme tam opravdu krásnou holku, která je ale neskutečně namyšlená. Mluví tam jenom s jednou kamarádkou, s ostatními lidmi minimálně. Dneska jsem tam přišel a ona mě hned sama oslovila. Ptala se mě na různé věci, pořád se držela u mě. Pak si ke mně sedla a prostě se mnou flirtovala.

Závěr

Teda řeknu vám, tohle jsem fakt nečekal. Když jsem to s feromony přehnal, tak po mě jeli chlapi. Zvali mě na různý akce a chovali se strašně přátelsky. Normálně se s chlapama bavím normálně, ale aby mě někam zvali, to se mi moc často nestává.

Na ženský feromony taky účinkujou. Ale nesmí se to s nima přehnat. Na webu jsem četl, že když to přeženete s dávkováním, tak se ženám zdáte až příliš dominantní, takže se bojej. Na tom asi něco bude. Když si ale dáte na to dávkování bacha, tak ty účinky jsou. Já se osobně balením zabývám docela krátce, takže ještě moc úspěchy nemám. Bojím se za tou ženskou jít nebo jí říct o číslo. Ale s feromony to bylo jednodušší. Určitě jsem si užil víc než obvykle. A některý spolužačky se ke mně chovaly úplně jinak. Super účinek.

Chcete také vyzkoušet feromony? Pořídit je můžete zde..

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora Acb

    Reaguj na tento komentář