Buďte pro muže přitažlivá

Ženy často touží po mužích, ale neví, jak je zaujmout. Snaží se tedy dávat mužům signály zájmu, které však muž ne vždy pochopí. A i když je mu jasné, že o něj máte zájem, ještě to neznamená, že na to bude reagovat.

Jste pro muže přitažlívá? 

Jak to udělat, abyste si připadala krásná? Nejvíce samozřejmě dělá váš vzhled. Nicméně i s nedokonalou postavou se dá ledacos udělat nebo jí zkrátka přijmout. Problém je, že tohle ženy málokdy umí. Většina na sobě vidí až příliš nedokonalostí, z nichž některé by muži nenašli ani s lupou v ruce. Zahoďte raději své předsudky a začněte na sobě pracovat. K tomu, abyste byla pro muže přitažlivá, stačí dodržovat několik jednoduchých bodů:

1. Pracujte se svým vzhledem

Každá žena nemůže být top modelka, ale každá žena může být pro muže velmi přitažlivá. Stoupněte si před zrcadlo a prohlédněte se. Veškeré nedokonalosti vašeho těla, které vás štvou, si napište na papír. Na druhý si napište, co se vám naopak na sobě líbí.

Postřehy z prvního papíru poté rozdělte na ty, které jsou poměrně jednoduše odstranitelné a které nikoli.

Tedy například, zplihlé vlasy či nevzhledná stehna jsou odstranitelné, širší boky či barva očí nikoli. Nedokonalosti, které nejsou odstranitelné, si připište na druhý papír. Na tomto papíře jsou nyní vaše přednosti, i když si o některých myslíte, že jsou to nedokonalosti. S tímto papírem budete pracovat dle návodu v článku „Přeprogramujte své podvědomí“.

Na prvním papíru nyní zbyly odstranitelné nedokonalosti. Vyberte si vždy jednu, na kterou se zaměříte. Nechte si poradit od kadeřnice, začněte cvičit, jděte na ultrazvukovou liposukci problematických partií, zajděte na kurz líčení. Dnes jsou tyto služby běžně dostupné a nezruinují vás.

2. Začněte se lépe vnímat

Přitažlivost není pouze fyzická záležitost. Důležité rovněž je vaše psychické naladění. Naučte se vnímat sebe jako přitažlivou. Usmívejte se na muže, buďte na ně příjemná. Často se lidem radí, aby se chovali zkrátka přirozeně. Ale pokud jste přirozeně spíše zamračená či smutná, tak vám tato rada moc platná není. Místo toho mějte ráda sebe a lidi okolo. Každá žena je svým způsobem výjimečná, vy také. Využívejte toho.

3. Buďte citově vyrovnaná

Máloco dokáže muže odradit, jako žena, která není citově vyrovnaná. Nehrajte před muži divadlo. Když se vám i přes snahu o pozitivní myšlení stane, že jste smutná, nepředstírejte opak. Mužům nebudete připadat v pořádku. Pokud se svým trápením svěříte lidem ve svém okolí, částečně se vám uleví. Mnohem lepší ale je nalézt příčinu své vlastní sklíčenosti a vyřešit ji.

4. Chyby jsou roztomilé

Nikdo není bezchybný, tak se nesnažte být ani vy. Muži na vás mohou milovat i ty vaše části, které na sobě sama nesnášíte. Takže nechtějte být po všech stránkách dokonalá a soběstačná. Taková žena v podstatě muže nepotřebuje a nemá mu ani co nabídnout. Drobné chyby jsou pro muže velmi přitažlivé, zvláště pokud je i vy přijímáte s humorem.

Dejte mu najevo svůj zájem

Když se vám bude líbit nějaký muž z vašeho okolí, nečekejte na to, až si vás všimne. Ženy jsou mistryně v namlouvání, ale někdy muž jejich signály nechápe. Nebojte se proto být trochu drzejší, jinak mu to nemusí dojít.

V práce či ve škole

 • Mluvte s ním.
 • Sedněte si k němu, například při obědě.
 • Dívejte se na něj tak, aby si toho všiml.
 • Letmo se ho dotýkejte.
 • Usmívejte se na něj.
 • Pokud se nebude k ničemu mít, můžete ho sama někam pozvat.

V podniku

 • Dívejte se na něj tak, aby si toho všiml.
 • Až půjdete na toaletu či pro pití, letmo se jej dotkněte.
 • Usmívejte se na něj.
 • Pokud se nebude k ničemu mít, sama jej vyzvěte k tanci.

Pomocí ICQ, Skype, Facebooku, SMS… (spíše pro mladší ženy)

 • Pište mu, kdykoli vidíte, že je online.
 • Vyzvídejte, jak se má, co dělá.
 • Používejte hodně smajlíků.
 • Svádějte ho (pište mu, že se jdete koupat, co máte na sobě apod.).
 • Navrhněte mu setkání.

Kdekoli jinde

Žena nemá příliš možností, jak dávat najevo muži zájem tak, aby si toho všiml a zároveň to nebylo příliš okaté. Nicméně pokud spojíte pohledy a doteky, většina mužů to pochopí. Ti méně zkušení s tím ale pravděpodobně budou mít problém, takže je lepší přímo se chopit iniciativy.

Závěr

Rady pro ženy lze nalézt prakticky v každém časopisu pro ně určený. Proto se jimi nebudeme na tomto webu příliš podrobně zabývat. Pokud vás zaujala některá z uvedených technik sebezdokonalování či dávání najevo svého zájmu, nebojte se pročíst i články určené pro muže. Spoustu rad z nich lze aplikovat v ženském podání.

Komentáře

Bez nadpisu
 od autora HS

  Hodnotit barvu oci jako neodstranitelnou nedokonalost je ustrel. Muzi hodnoti zeny podle jinych veci a toto pri hodnoceni nema vliv. Se sirsimi boky se take da pracovat. Dulezite je vhodne zvolit satnik, ktery je prispusoben sirsim bokum. Neni to nic narocneho a najednou je z nevyhody vyhoda ( za vkusne oblekani ). Navic timto zena signalizuje svetu, ze je se sebou vyrovnana, sebe vnima takovou jaka je a nehraje si na neco co ve skutecnosti neni ( coz muze odrazuje ).

  "Nehrajte před muži divadlo. " - Toto muzi doopravdy nesnaseji. Prime jednani vzdy slavi uspech, zatimco divadlem davate vzniku noveho problemu.

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Kdybych se nesetkal s tolika ženami, které barvu svých očí považovaly za vadu, tak to tam nepíšu...

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: Barva očí
    od autora Básník

    Třeba mě se nejvíc líbí modroočky, ale zamiloval jsem se do hnědoočky... Když se člověk zamiluje, je mu to všechno tak nějak fuk....[S03]Třeba i trochu větší zadeček...

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re: Barva očí
     od autora Cherry

     Ale tady jde o to, co vnímají ženy jako chybu ;)
     nikoliv muži

     Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora lazy-boy

   "Nehrajte před muži divadlo. " ...to snad ne, by pak na tom svete byla desna nuda!

   Reaguj na tento komentář
chyba
 od autora king

  "Když se vám bude líbit nějaké muž z vašeho okolí, nečekejte na to, až si vás všimne."

  myslím,že by tam mělo být "nějaký" muž ...

  nejsi náhodou z Moravy? :D

  Reaguj na tento komentář
  Re: chyba
   od autora RaShCZ

   Sakra. Odhalil jsi mě. [S04] A já se tak snažil to maskovat. [S04]

   Reaguj na tento komentář
   Re: Re: chyba
    od autora king

    ale maskoval jsi to dlouho[S04].Tak já jsem taky z Moravy,tak Moraváky poznám [S08]. A jsi z Jižní Moravy? [S04]..Tipl bych to někde na okolí Brna [S04]

    Reaguj na tento komentář
    Re: Re: Re: chyba
     od autora RaShCZ

     Ale ne. [S04] Vystřelil jsem si z tebe. Já nésu z Moravy. [S04]

     Reaguj na tento komentář
     Re: Re: Re: Re: chyba
      od autora king

      pěkně,bod pro tebe [S04]....hmm,ted je otázka,co je pravda a co ne ? :D...

      Reaguj na tento komentář
Bez nadpisu
 od autora History

  Pište mu, kdykoli vidíte, že je online.

  Tohle ne proboha, zase tak dotěrná být nemusí [S04] Myslím, že když bude psát méně, ale dodrží zbytek rad z sekce icq, fb ..., tak to bude účinější.

  Reaguj na tento komentář
  Re:
   od autora RaShCZ

   Ale ano. Nezkušený muž je poleno. Pokud mu žena po internetu nebude neustále dávat najevo zájem, začne pochybovat.

   Reaguj na tento komentář
  Faith
   od autora buddy

   Ale tak když to holka nepřehání do extrémů, nevidím na takovémhle vyjádření zájmu nic doťerného. Nebo alespoň mě osobně se nestalo, že by mě zájem holky vyjádřený psaním obtěžoval, nebo snižoval můj zájem...já jsem skromnej[S04]a tak za měřítko dsotatečného zájmu považuju, když je v ozývání se holka aktivnější než já...Naopak, když se musí častěji ozývat kluk, většinou je to znamení, že to jde do...[S02]...Alespoň toť moje zkušenost.

   Reaguj na tento komentář